Premiery | 14.07.20

Poznaj nową rodzinę SUV-ów. Premiera Ford Bronco

Ford Bronco powraca jako sztandarowy produkt nowej rodziny wytrzymałych SUV-ów z napędem 4x4, z klasycznymi dwudrzwiowymi i pierwszymi czterodrzwiowymi modelami oraz zupełnie nowym Bronco Sport, który poszerza rodzinę pojazdów Bronco w wersji 4x4, zapewniając więcej możliwości poszukiwaczy przygód.

Ford prezentuje dziś Bronco 2021 - w tym klasyczny dwudrzwiowy i pierwszy czterodrzwiowy - flagowy model zupełnie nowej rodziny wytrzymałych pojazdów terenowych.

Marka Bronco z napędem 4x4 jest zbudowana w technologii Wild i jest gotowa do dostarczenia ekscytujących wrażeń dzięki stylowi inspirowanemu dziedzictwem, inżynierii i inteligentnej technologii off-road, a także innowacyjnym funkcjom, które pomagają entuzjastom outdooru tworzyć przygody w najbardziej odległych zakątkach świata.

 

>> TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ <<04.06.2021.>> Bronco Off-Roadeo ekstremalna, pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy. WIDEO <<

 

„Stworzyliśmy rodzinę Bronco, aby podnieść każdy aspekt przygody w terenie i wyposażyliśmy ją w wiodący w swojej klasie sprzęt podwozia i ekskluzywne technologie, aby podnieść poprzeczkę w segmencie wytrzymałych pojazdów 4x4 i zabrać ludzi w dziką przyrodę” - powiedział Jim Farley, Ford dyrektor operacyjny. „Zostały one zbudowane z wytrzymałością ciężarówki z serii F i duchem wydajności Mustanga - i są zapakowane w jeden z najbardziej oszałamiających i funkcjonalnych projektów terenowych, które są zgodne z oryginalnym DNA projektu Bronco”.

Całkowicie nowy Bronco ponownie wchodzi na scenę z ofertą pojazdów 4x4, której produkcja rozpoczyna się na początku 2021 r., A pierwsze modele pojawią się u dealerów Forda na wiosnę. Właściciele Bronco mogą wybierać z szerokiej gamy ponad 200 akcesoriów fabrycznie wspieranych w celu maksymalnej personalizacji, umożliwiając dealerom dostarczanie wyposażenia na żądanie dla indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zupełnie nowy model terenowy Ford Bronco Sport - z kategorii małych SUV-ów.

Podobnie jak w przypadku wszystkich modeli Broncs, 4x4 jest standardem, a ten wytrzymały SUV został zaprojektowany, aby poradzić sobie z każdą weekendową przygodą, którą ma na myśli jego właściciel.

„Bronco Sport jest wytrzymały i sprytny, aby pomóc nowicjuszom terenowym stać się zawodowcami 4x4” - powiedział Hau Thai-Tang, dyrektor ds. Rozwoju i zakupów Forda. „Bronco Sport zaspokaja potrzeby entuzjastów outdooru - każdy jego cal został zaprojektowany i zaprojektowany z myślą o weekendowych poszukiwaczach przygód.”

Bronco Sport jest inteligentnie zaprojektowany do transportu dwóch rowerów górskich stojących w bagażniku - i dwóch rowerzystów z przodu. Cztery dostępne pakiety akcesoriów - oprócz ponad 100 samodzielnych akcesoriów fabrycznych - pozwalają właścicielom łatwo stworzyć własny pojazd, wyposażając go do transportu kajaków, nart, sprzętu kempingowego lub innego sprzętu napędzającego ich przygodę.

Dostępnych jest pięć poziomów wyposażenia, w tym model podstawowy, Big Bend ™, Outer Banks ™, Badlands ™ i First Edition ™.

Pojazdy przybywają do salonów pod koniec tego roku.Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja
Wiadomości | 07.09.20

Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja

Dacia pokazała całkowicie nowe Sandero, Sandero Stepway i nowego Logana, modele trzeciej generacji z całkowicie nowymi, odkrytymi na nowo konstrukcjami. Te modele są odnowionymi inkarnacjami ducha starszych. Za bezkonkurencyjną cenę i kompaktowe wymiary zewnętrzne oferują więcej nowoczesności, wyposażenia i wszechstronności bez rezygnacji z podstaw prostoty i niezawodności.

Całkowicie nowy, w pełni elektryczny Ram 1500 REV z zasięgiem do 805 km
Premiery | 05.04.23

Całkowicie nowy, w pełni elektryczny Ram 1500 REV z zasięgiem do 805 km

Pierwszy lekki pickup z napędem akumulatorowym firmy Ram Truck ma dziś światową premierę na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Nowym Jorku 2023.

Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02
Elektryczne | 29.10.20

Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02

Zespół Mercedes-Benz EQ Formula E Team jest gotowy do drugiego sezonu na ulicznych torach Santiago, Londynu i na wszystkich przystankach pomiędzy nimi.