Premiery | 14.07.20

Poznaj nową rodzinę SUV-ów. Premiera Ford Bronco

Ford Bronco powraca jako sztandarowy produkt nowej rodziny wytrzymałych SUV-ów z napędem 4x4, z klasycznymi dwudrzwiowymi i pierwszymi czterodrzwiowymi modelami oraz zupełnie nowym Bronco Sport, który poszerza rodzinę pojazdów Bronco w wersji 4x4, zapewniając więcej możliwości poszukiwaczy przygód.

Ford prezentuje dziś Bronco 2021 - w tym klasyczny dwudrzwiowy i pierwszy czterodrzwiowy - flagowy model zupełnie nowej rodziny wytrzymałych pojazdów terenowych.

Marka Bronco z napędem 4x4 jest zbudowana w technologii Wild i jest gotowa do dostarczenia ekscytujących wrażeń dzięki stylowi inspirowanemu dziedzictwem, inżynierii i inteligentnej technologii off-road, a także innowacyjnym funkcjom, które pomagają entuzjastom outdooru tworzyć przygody w najbardziej odległych zakątkach świata.

 

>> TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ <<04.06.2021.>> Bronco Off-Roadeo ekstremalna, pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy. WIDEO <<

 

„Stworzyliśmy rodzinę Bronco, aby podnieść każdy aspekt przygody w terenie i wyposażyliśmy ją w wiodący w swojej klasie sprzęt podwozia i ekskluzywne technologie, aby podnieść poprzeczkę w segmencie wytrzymałych pojazdów 4x4 i zabrać ludzi w dziką przyrodę” - powiedział Jim Farley, Ford dyrektor operacyjny. „Zostały one zbudowane z wytrzymałością ciężarówki z serii F i duchem wydajności Mustanga - i są zapakowane w jeden z najbardziej oszałamiających i funkcjonalnych projektów terenowych, które są zgodne z oryginalnym DNA projektu Bronco”.

Całkowicie nowy Bronco ponownie wchodzi na scenę z ofertą pojazdów 4x4, której produkcja rozpoczyna się na początku 2021 r., A pierwsze modele pojawią się u dealerów Forda na wiosnę. Właściciele Bronco mogą wybierać z szerokiej gamy ponad 200 akcesoriów fabrycznie wspieranych w celu maksymalnej personalizacji, umożliwiając dealerom dostarczanie wyposażenia na żądanie dla indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zupełnie nowy model terenowy Ford Bronco Sport - z kategorii małych SUV-ów.

Podobnie jak w przypadku wszystkich modeli Broncs, 4x4 jest standardem, a ten wytrzymały SUV został zaprojektowany, aby poradzić sobie z każdą weekendową przygodą, którą ma na myśli jego właściciel.

„Bronco Sport jest wytrzymały i sprytny, aby pomóc nowicjuszom terenowym stać się zawodowcami 4x4” - powiedział Hau Thai-Tang, dyrektor ds. Rozwoju i zakupów Forda. „Bronco Sport zaspokaja potrzeby entuzjastów outdooru - każdy jego cal został zaprojektowany i zaprojektowany z myślą o weekendowych poszukiwaczach przygód.”

Bronco Sport jest inteligentnie zaprojektowany do transportu dwóch rowerów górskich stojących w bagażniku - i dwóch rowerzystów z przodu. Cztery dostępne pakiety akcesoriów - oprócz ponad 100 samodzielnych akcesoriów fabrycznych - pozwalają właścicielom łatwo stworzyć własny pojazd, wyposażając go do transportu kajaków, nart, sprzętu kempingowego lub innego sprzętu napędzającego ich przygodę.

Dostępnych jest pięć poziomów wyposażenia, w tym model podstawowy, Big Bend ™, Outer Banks ™, Badlands ™ i First Edition ™.

Pojazdy przybywają do salonów pod koniec tego roku.Całkowicie nowa Kia Sportage piątej generacji
Premiery | 08.06.21

Całkowicie nowa Kia Sportage piątej generacji

Kia pokazała dziś oficjalne zdjęcia, całkowicie nowego Sportage, SUV-a, który został wykonany, aby inspirować klientów swoim wnętrzem i wyglądem zewnętrznym.

Lexus NX 300h najlepszy samochód hybrydowy w Wielkiej Brytanii
Wiadomości | 03.07.20

Lexus NX 300h najlepszy samochód hybrydowy w Wielkiej Brytanii

Auto Trader, jedna z największych internetowych stron internetowych sprzedaży używanych i nowych samochodów w Wielkiej Brytanii, ogłosiła niedawno, że Lexus NX 300h został uznany za najlepszy samochód hybrydowy w Wielkiej Brytanii w konkursie New Car Awards 2020.

Toyota zaprezentuje w czwartek nowego kompaktowego crossovera
Wiadomości | 07.07.20

Toyota zaprezentuje w czwartek nowego kompaktowego crossovera

Oprócz chwytliwego hasła, Toyota nie ujawniła nic więcej. dyne co wiemy z oficjalnego źródła to, że w czwartek 9 lipca Toyota ma pokazać zupełnie nowego kompaktowego SUV-a, o którym głośno mówi się, że to Toyota Corolla Cross, co potwierdza krótkie wideo opublikowane na oficjalnym kanale Toyota Thailand na YouTube.