MotorSport | 08.03.21

Aston Martin oficjalnym samochodem bezpieczeństwa w F1

Model Vantage jako oficjalny samochód bezpieczeństwa oraz model DBX jako oficjalny samochód medyczny.


Aston Martin oficjalnym samochodem bezpieczeństwa w F1

Oficjalny samochód bezpieczeństwa Formuły 1 oparty na samochodzie sportowym Aston Martina, Vantage oraz Aston Martin DBX zostaje oficjalnym samochodem medycznym Formuły 1. Oba samochody zadebiutują podczas przedsezonowych testów F1 w Bahrajnie w dniach 12-14 marca.

08 marca 2021, Gaydon: Kiedy Aston Martin powrócił do Mistrzostw Świata Formuły 1 pod koniec zeszłego miesiąca, będzie miał więcej niż dwóch pretendentów do Grand Prix na starcie Formuły 1. Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021: Po raz pierwszy w historii tego sportu oficjalne samochody bezpieczeństwa i medyczne Formuły 1 będą również nosić słynne skrzydła brytyjskiej luksusowej marki.

 

Specjalnie wyposażona wersja Astona Martina Vantage została opracowana z myślą o kluczowej roli interweniowania i kontrolowania tempa wydarzenia z udziałem najszybszych samochodów wyścigowych na świecie. Zaprojektowany przez doświadczony zespół w siedzibie głównej Aston Martin w Gaydon, samochód zyskuje dzięki znacznym ulepszeniom podwozia i aerodynamiki. Dzięki zaledwie kilku dodatkowym modyfikacjom, które mają zapewnić zgodność z FIA, nowy samochód bezpieczeństwa jest szczytem osiągów Vantage.
 
Aston Martin DBX, pierwszy SUV marki, doceniony przez krytyków, wcieli się również w rolę oficjalnego samochodu medycznego Formuły 1, prezentując własną moc i sprawność w prowadzeniu, gdy wkracza do akcji, by wesprzeć w nagłych wypadkach.Kincsem zwiastun całkowicie nowego zelektryfikowanego hipersamochodu
Concept Cars | 18.03.21

Kincsem zwiastun całkowicie nowego zelektryfikowanego hipersamochodu

54 sztuki Hyper-GT wyposażone w rewolucyjny, wysokoobrotowy hybrydowy układ napędowy oparty na F1, z dostawami w 2023 r.

Światowa premiera całkiem nowego BMW serii 4 Coupe
Premiery | 02.06.20

Światowa premiera całkiem nowego BMW serii 4 Coupe

Prosto z Monachium BMW prezentuje najnowszy model z serii 4 coupe.

KIA ujawnia Concept EV9
Concept Cars | 17.11.21

KIA ujawnia Concept EV9

Kia Corporation, która właśnie zaprezentowała EV6, podczas Los Angeles Auto Show 2021 prezentuje koncepcję całkowicie elektrycznego SUV-a, Kia Concept EV9.