MotorSport | 08.03.21

Aston Martin oficjalnym samochodem bezpieczeństwa w F1

Model Vantage jako oficjalny samochód bezpieczeństwa oraz model DBX jako oficjalny samochód medyczny.


Aston Martin oficjalnym samochodem bezpieczeństwa w F1

Oficjalny samochód bezpieczeństwa Formuły 1 oparty na samochodzie sportowym Aston Martina, Vantage oraz Aston Martin DBX zostaje oficjalnym samochodem medycznym Formuły 1. Oba samochody zadebiutują podczas przedsezonowych testów F1 w Bahrajnie w dniach 12-14 marca.

08 marca 2021, Gaydon: Kiedy Aston Martin powrócił do Mistrzostw Świata Formuły 1 pod koniec zeszłego miesiąca, będzie miał więcej niż dwóch pretendentów do Grand Prix na starcie Formuły 1. Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021: Po raz pierwszy w historii tego sportu oficjalne samochody bezpieczeństwa i medyczne Formuły 1 będą również nosić słynne skrzydła brytyjskiej luksusowej marki.

 

Specjalnie wyposażona wersja Astona Martina Vantage została opracowana z myślą o kluczowej roli interweniowania i kontrolowania tempa wydarzenia z udziałem najszybszych samochodów wyścigowych na świecie. Zaprojektowany przez doświadczony zespół w siedzibie głównej Aston Martin w Gaydon, samochód zyskuje dzięki znacznym ulepszeniom podwozia i aerodynamiki. Dzięki zaledwie kilku dodatkowym modyfikacjom, które mają zapewnić zgodność z FIA, nowy samochód bezpieczeństwa jest szczytem osiągów Vantage.
 
Aston Martin DBX, pierwszy SUV marki, doceniony przez krytyków, wcieli się również w rolę oficjalnego samochodu medycznego Formuły 1, prezentując własną moc i sprawność w prowadzeniu, gdy wkracza do akcji, by wesprzeć w nagłych wypadkach.Nissan rozpoczyna produkcję zupełnie nowego Frontiera
Wiadomości | 16.07.21

Nissan rozpoczyna produkcję zupełnie nowego Frontiera

Całkowicie nowy Frontier pojawi się w salonach dealerów w USA i Kanadzie późnym latem 2021 roku.

Lotus Winter Driving Academy
MotorSport | 20.01.21

Lotus Winter Driving Academy

Jazda Lotus Evora GT410 na lodzie to świetny test niezawodności, a przede wszystkim świetna zabawa. Zobacz ekscytujące wideo.

GMC HUMMER EV Pickup przechodzi rygorystyczne testy terenowe
Elektryczne | 13.05.21

GMC HUMMER EV Pickup przechodzi rygorystyczne testy terenowe

Pierwsza na świecie w pełni elektryczna superciężarówka na trudnych trasach w pobliżu Moab w stanie Utah.