Wiadomości | 29.04.21

Pierwsze wrażenie z wnętrza nowej SKODY FABIA

Czwarta generacja tego modelu z udoskonaloną koncepcję wnętrza będzie świętować swoją światową premierę na początku maja.


Pierwsze wrażenie z wnętrza nowej SKODY FABIA

Nowa, czwarta generacja SKODY FABIA oparta jest na Modular Transverse Toolkit MQB-A0 Grupy Volkswagen, dzięki czemu jest dłuższa i szersza niż jej poprzednik. Ten dodatkowy pokój tworzy bardziej przestronną atmosferę dla pasażerów. Symetrycznie zaprojektowana deska rozdzielcza z centralnym, wolnostojącym wyświetlaczem i kolorowymi poziomymi ozdobnymi elementami dekoracyjnymi podkreśla szerokość wnętrza, a linia charakteru pod wyświetlaczem odzwierciedla kratkę SKODY. Duże okrągłe wyloty powietrza po prawej i lewej stronie tworzą nowe akcenty, podobnie jak kolorowe elementy w konsoli środkowej i klamkach drzwi oraz nowo zaprojektowane chromowane otwieracze drzwi. Na jednym ze szkiców projektowych widoczne są również wyraźne napisy FABIA z boku deski rozdzielczej.

 

>>>04.05.2021.>>> Nowa Skoda Fabia premiera. Większa i bardziej zaawansowana SKODA FABIA. Czwarta generacja tego modelu wygląda wyjątkowo dynamicznie i emocjonalnie. Zobacz wideo z premiery.

 


Duży, wolnostojący wyświetlacz dominuje w estetyce wnętrza nowej SKODY FABIA. Ekran dotykowy umożliwia łatwe sterowanie nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi oraz wieloma innymi funkcjami pojazdu. Szkic projektowy przedstawia również konfigurowalny wirtualny kokpit, który jest kluczową cechą większych modeli SKODY, a teraz debiutuje jako opcja dla FABII.

Światowa premiera czwartej generacji FABII planowana jest na początek maja.Stellantis zapowiada nowego Fiata Professional Scudo i nowego Fiata Ulysse
Wiadomości | 27.10.21

Stellantis zapowiada nowego Fiata Professional Scudo i nowego Fiata Ulysse

Stellantis ogłasza wprowadzenie nowej generacji pojazdów, które mają wejść do produkcji w historycznej fabryce Stellantis w Hordain, niedaleko Valenciennes w północnej Francji.

Tylko 50 sztuk Nissana GT-R 50 od Italdesign
Premiery | 21.05.20

Tylko 50 sztuk Nissana GT-R 50 od Italdesign

Italdesign wprowadza na rynek pierwszego produkcyjnego Nissana GT-R 50, który jest wynikiem współpracy z japońskim producentem samochodów, która rozpoczęła się w 2018 roku od stworzenia prototypu o tej samej nazwie.

Całkowicie nowa Honda Civic Type R to najmocniejszy Type R w historii
Premiery | 21.07.22

Całkowicie nowa Honda Civic Type R to najmocniejszy Type R w historii

Zaprezentowana podczas specjalnego wydarzenia w Los Angeles. To najmocniejszy model w 30-letniej historii Type R, który został zaprojektowany od podstaw.