Premiery | 21.09.21

Całkowicie nowa Honda BR-V

Po raz pierwszy na świecie Honda wprowadza na rynek Indonezji zupełnie nową Hondę BR-V z nowym designem i bardziej wyrafinowanymi funkcjami.

Ta druga generacja Hondy BR-V ma zupełnie nowy wygląd, który jest zupełnie inny niż poprzedni model i różne zaawansowane technologie, które nie tylko nie istniały w poprzedniej generacji, ale także stały się pierwszymi spośród wszystkich modeli w swojej klasie.

Aby opracować drugą generację Hondy BR-V, Honda przeprowadziła długie i dogłębne badania, aby uchwycić potrzeby i nawyki jezdne konsumentów SUV-ów o pojemności 7 pasażerów. Przed masową produkcją Honda opracowała model koncepcyjny o nazwie New 7 Seater eXcitement (N7X), aby zebrać opinie konsumentów na temat koncepcji, która stała się prekursorem drugiej generacji Hondy BR-V. Po wystawieniu w różnych regionach Indonezji, koncepcja N7X spotkała się z bardzo pozytywną reakcją konsumentów, która później stała się podstawą opracowania całkowicie nowej Hondy BR-V.

 

Podobnie jak początkowa koncepcja rozwoju, całkowicie nowa Honda BR-V została zaprojektowana tak, aby połączyć stylistykę i wytrzymałość SUV-a, komfort kabiny i funkcjonalność MPV, a także przyjemną jazdę i oszczędność paliwa, które charakteryzują samochody Hondy. Tymczasem różne funkcje i technologie, które po raz pierwszy zostały wprowadzone do Całkowicie Nowej Hondy BR-V, w tym Honda SENSINGTM, Honda LaneWatchTM, Remote Engine Start, Walk-Away Auto Lock i Smart Entry System, zostały opracowane, aby stworzyć nową definicję wrażenia z jazdy dla 7-miejscowego LSUV w swojej klasie.Aston Martin świętuje premierę 25. filmu o Jamesie Bondzie
Tuning | 17.08.20

Aston Martin świętuje premierę 25. filmu o Jamesie Bondzie

z dwoma ekskluzywnymi specjalnymi edycjami 007 inspirowanymi samochodami z filmu No Time to Die.

Dodge Muscle w pogoni za mocą. Zobacz wydarzenie online
Wiadomości | 02.07.20

Dodge Muscle w pogoni za mocą. Zobacz wydarzenie online

Nigdy nie było lepszego czasu, aby być fanem American Muscle! Zapraszamy na event przygotowany przez markę Dodge. Wybierz się na wirtualną wycieczkę.

Limitowana edycja BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion
Tuning | 12.07.21

Limitowana edycja BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion

Wysoki poziom komfortu i luksusu, doskonałe osiągi i wyraźne dynamiczne właściwości jezdne z równie dynamicznym, eleganckim i bezbłędnie wyróżniającym się designem.