Premiery | 21.09.21

Całkowicie nowa Honda BR-V

Po raz pierwszy na świecie Honda wprowadza na rynek Indonezji zupełnie nową Hondę BR-V z nowym designem i bardziej wyrafinowanymi funkcjami.

Ta druga generacja Hondy BR-V ma zupełnie nowy wygląd, który jest zupełnie inny niż poprzedni model i różne zaawansowane technologie, które nie tylko nie istniały w poprzedniej generacji, ale także stały się pierwszymi spośród wszystkich modeli w swojej klasie.

Aby opracować drugą generację Hondy BR-V, Honda przeprowadziła długie i dogłębne badania, aby uchwycić potrzeby i nawyki jezdne konsumentów SUV-ów o pojemności 7 pasażerów. Przed masową produkcją Honda opracowała model koncepcyjny o nazwie New 7 Seater eXcitement (N7X), aby zebrać opinie konsumentów na temat koncepcji, która stała się prekursorem drugiej generacji Hondy BR-V. Po wystawieniu w różnych regionach Indonezji, koncepcja N7X spotkała się z bardzo pozytywną reakcją konsumentów, która później stała się podstawą opracowania całkowicie nowej Hondy BR-V.

 

Podobnie jak początkowa koncepcja rozwoju, całkowicie nowa Honda BR-V została zaprojektowana tak, aby połączyć stylistykę i wytrzymałość SUV-a, komfort kabiny i funkcjonalność MPV, a także przyjemną jazdę i oszczędność paliwa, które charakteryzują samochody Hondy. Tymczasem różne funkcje i technologie, które po raz pierwszy zostały wprowadzone do Całkowicie Nowej Hondy BR-V, w tym Honda SENSINGTM, Honda LaneWatchTM, Remote Engine Start, Walk-Away Auto Lock i Smart Entry System, zostały opracowane, aby stworzyć nową definicję wrażenia z jazdy dla 7-miejscowego LSUV w swojej klasie.Znamy datę premiery nowej generacji Hyundaia KONA
Wiadomości | 02.03.23

Znamy datę premiery nowej generacji Hyundaia KONA

Tworząc nową generację swojego najbardziej kultowego subkompaktowego miejskiego SUV-a, Hyundai zaczął od wariantu EV.

Światowa premiera GMC HUMMER EV
Premiery | 21.10.20

Światowa premiera GMC HUMMER EV

GMC przedstawia trzecią generację pojazdów elektrycznych HUMMER EV Edition 1 pierwszy w swoim rodzaju supertruck zasilany całkowicie nową technologią akumulatorów Ultium. Wideo.

Jak działa smart material system w Lamborghini Sian
Wiadomości | 17.07.20

Jak działa smart material system w Lamborghini Sian

Lamborghini Sián FKP 37 i Sián Roadster charakteryzują się prawdziwą magią materiału, znaną również jako Lamborghini Smart Material System. LSMS jest zainstalowany z tyłu, zdominowany przez niesamowite tylne skrzydło hybrydowego supersamochodu.