Wiadomości | 25.05.20

Pierwsze spojrzenie na nowego Opla Mokkę

Następna generacja bestsellerów niemieckiego producenta samochodów przechodzi obecnie ostatnie testy i konfiguracje przed rozpoczęciem produkcji seryjnej pod koniec roku. Nowa Mokka będzie dostępna u dealerów Opla od początku 2021 r. Do tej pory na drodze jeżdżą tylko zakamuflowane pojazdy testowe, które nie pokazują jeszcze ostatecznego projektu. Jeden z nich został zaprezentowany w nowym filmie na Youtube.

Zielony wzór kamuflażu Mokki, który pobudza wyobraźnię, ponownie odgrywa ważną rolę w nowym filmie Opla. Najbardziej znanym kierowcą testowym pojazdów przedprodukcyjnych jest Jürgen Klopp. Ambasador marki Opel miał okazję przejechać kilka kilometrów czysto elektrycznym akumulatorem Opel Mokka-e. Z jasnym wnioskiem. „Super samochód! Będziesz się dobrze bawić ”, zachwyca się Klopp po swojej pierwszej znajomości z nową Mokką w filmie.

Następna generacja Opla Mokki to zupełnie nowy projekt oparty na wysoce wydajnej platformie CMP firmy Multi Energy (Common Modular Platform). Ten modułowy zestaw oferuje maksymalną elastyczność w projektowaniu pojazdów. CMP pozwala również na stosowanie napędu wyłącznie akumulatorowo-elektrycznego, a także silników spalinowych. Klient ma wybór. Dzięki zastosowaniu stali o wysokiej wytrzymałości waga pojazdu jest niska, a stabilność nadwozia wysoka. Nowa Mokka waży do 120 kg mniej niż poprzedni model - z prawie takim samym rozstawem osi i rozmiarem opon.Nowy Nissan Qashqai, trzecia generacja kultowego crossovera marki
Wiadomości | 14.07.21

Nowy Nissan Qashqai, trzecia generacja kultowego crossovera marki

Pierwsze egzemplarze modelu, którego liczba zamówień złożonych przez klientów w Europie przekroczyła już 10 tysięcy, pojawiają się w salonach sprzedaży.

Wnętrze modelu Hyundai IONIQ 5
Elektryczne | 15.02.21

Wnętrze modelu Hyundai IONIQ 5

Tuż przed światową premierą elektrycznego modelu IONIQ 5 zostały opublikowane zdjęcia przedstawiające wnętrze samochodu.

Przebojowy film od KIA Motors
Wiadomości | 21.07.20

Przebojowy film od KIA Motors

Krytycy z Kia nazywają ten film fabularny kolejką górską napędzaną adrenaliną, która jest innowacyjna, pełna wyobraźni i prowokująca do myślenia. Zobacz koniecznie wideo.