Wiadomości | 25.05.20

Pierwsze spojrzenie na nowego Opla Mokkę

Następna generacja bestsellerów niemieckiego producenta samochodów przechodzi obecnie ostatnie testy i konfiguracje przed rozpoczęciem produkcji seryjnej pod koniec roku. Nowa Mokka będzie dostępna u dealerów Opla od początku 2021 r. Do tej pory na drodze jeżdżą tylko zakamuflowane pojazdy testowe, które nie pokazują jeszcze ostatecznego projektu. Jeden z nich został zaprezentowany w nowym filmie na Youtube.

Zielony wzór kamuflażu Mokki, który pobudza wyobraźnię, ponownie odgrywa ważną rolę w nowym filmie Opla. Najbardziej znanym kierowcą testowym pojazdów przedprodukcyjnych jest Jürgen Klopp. Ambasador marki Opel miał okazję przejechać kilka kilometrów czysto elektrycznym akumulatorem Opel Mokka-e. Z jasnym wnioskiem. „Super samochód! Będziesz się dobrze bawić ”, zachwyca się Klopp po swojej pierwszej znajomości z nową Mokką w filmie.

Następna generacja Opla Mokki to zupełnie nowy projekt oparty na wysoce wydajnej platformie CMP firmy Multi Energy (Common Modular Platform). Ten modułowy zestaw oferuje maksymalną elastyczność w projektowaniu pojazdów. CMP pozwala również na stosowanie napędu wyłącznie akumulatorowo-elektrycznego, a także silników spalinowych. Klient ma wybór. Dzięki zastosowaniu stali o wysokiej wytrzymałości waga pojazdu jest niska, a stabilność nadwozia wysoka. Nowa Mokka waży do 120 kg mniej niż poprzedni model - z prawie takim samym rozstawem osi i rozmiarem opon.CUPRA odsłania seryjną wersję modelu Formentor
Wiadomości | 05.03.20

CUPRA odsłania seryjną wersję modelu Formentor

CUPRA Formentor samochód, który łączy w sobie sportowe osiągi z wygodą SUV-a. Pierwszy model hiszpańskiego producenta, przeznaczony wyłącznie dla marki CUPRA, trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2020 roku.

Kindred Camaro LS, styl z 1969 roku połączony z możliwościami XXI wieku
Tuning | 20.01.23

Kindred Camaro LS, styl z 1969 roku połączony z możliwościami XXI wieku

Zbudowany z oryginalnego modelu Chevroleta Camaro z 1969 roku, wyposażony w wolnossący silnik V8 o mocy 480 KM, Kindred Camaro LS zostanie wystawiony na aukcję za 149 000 dolarów.

Honda e. Samochód elektryczny nowej generacji
Elektryczne | 24.11.20

Honda e. Samochód elektryczny nowej generacji

Honda wprowadza na rynek swój pierwszy model z napędem elektrycznym.