Elektryczne | 08.06.21

Od Megane eVISION do zupełnie nowego Megane E-Tech Electric

Nowa generacja modelu Megane wchodzi w etap testów po otwartych drogach. Przedprodukcyjne samochody zostaną pokryte wzorem Renault Design.


Od Megane eVISION do zupełnie nowego Megane E-Tech Electric

Showcar Megane eVision ogłosił pierwszy krok Renault w kierunku pojazdów elektrycznych segmentu C.

 

Oparty na platformie CMF-EV, całkowicie nowy Megane E-Tech Electric jest wyposażony w silnik elektryczny o mocy 160 kW (217 KM) i akumulator o mocy 60 kWh, który umożliwia do 450 km WLTP. Nazywany również Megane (wymawiane „Mégane e”), samochód zaczyna ujawniać swoją ostateczną sylwetkę, ponieważ inżynierowie Renault będą jeździć tego lata po otwartych drogach flotą 30 samochodów przedprodukcyjnych.

 

Wyprodukowane w fabryce Douai, wszystkie przedprodukcyjne samochody zostaną pokryte szytym na miarę wzorem Renault Design. Ten projekt, składający się z gry linii i wzorów z naszego nowego i kultowego logo, tworzy olśniewający kamuflaż.Bugatti pokazał... ???
Wiadomości | 21.10.20

Bugatti pokazał... ???

Bugatti pokazało ciekawą grafikę w social media z podpisem: "Co jeśli..?" . Ale tak naprawdę nikt nie wie o co chodzi. Wiemy, że niedawno Rimac przejął Bugatti, więc możliwe, że ma z tym coś wspólnego, ale to tylko przypuszczenia. Zdjęcie przedstawia tak jakby światła stopu jakiegoś hiperelektrycznego samochodu. Tak czy inaczej, miejmy nadzieję, że wkrótce się dowiemy!

Światowa premiera nowego Volkswagena Polo
Premiery | 22.04.21

Światowa premiera nowego Volkswagena Polo

Ewolucja na kolejny poziom: Nowe Polo jako jedno z pierwszych w swojej klasie oferuje częściowo zautomatyzowaną jazdę.

Baby Stinger czyli całkiem nowa KIA K5
Premiery | 03.07.20

Baby Stinger czyli całkiem nowa KIA K5

Odważny, mocny wygląd zawiera DNA projektu Stingera, jednocześnie rozszerzając przyszły język projektowania Kii. Najmocniejszy sedan klasy średniej Kia uwalnia ducha kierowców rozsądku dzięki uderzającemu designowi, atrakcyjnym opcjom układu napędowego i ekscytującej technologii.