Elektryczne | 08.06.21

Od Megane eVISION do zupełnie nowego Megane E-Tech Electric

Nowa generacja modelu Megane wchodzi w etap testów po otwartych drogach. Przedprodukcyjne samochody zostaną pokryte wzorem Renault Design.


Od Megane eVISION do zupełnie nowego Megane E-Tech Electric

Showcar Megane eVision ogłosił pierwszy krok Renault w kierunku pojazdów elektrycznych segmentu C.

 

Oparty na platformie CMF-EV, całkowicie nowy Megane E-Tech Electric jest wyposażony w silnik elektryczny o mocy 160 kW (217 KM) i akumulator o mocy 60 kWh, który umożliwia do 450 km WLTP. Nazywany również Megane (wymawiane „Mégane e”), samochód zaczyna ujawniać swoją ostateczną sylwetkę, ponieważ inżynierowie Renault będą jeździć tego lata po otwartych drogach flotą 30 samochodów przedprodukcyjnych.

 

Wyprodukowane w fabryce Douai, wszystkie przedprodukcyjne samochody zostaną pokryte szytym na miarę wzorem Renault Design. Ten projekt, składający się z gry linii i wzorów z naszego nowego i kultowego logo, tworzy olśniewający kamuflaż.Polska największym rynkiem Lexusa w Europie w 2023 roku
Wiadomości | 30.05.23

Polska największym rynkiem Lexusa w Europie w 2023 roku

Polski oddział Lexusa osiągnął najlepszy wynik spośród wszystkich przedstawicielstw marki w Europie, a sprzedaż marki w Polsce wzrosła o 164% w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.

Nowy Nissan Kicks trafi do sprzedaży w Japonii
Premiery | 24.06.20

Nowy Nissan Kicks trafi do sprzedaży w Japonii

Światowa premiera nowego subcompacta SUV, który łączy nagradzany elektryzowany układ napędowy e-POWER Nissana i wspomaganie kierowcy ProPILOT

W Wielkiej Brytanii zatwierdzono jazdę samochodem bez użycia rąk
Wiadomości | 04.05.23

W Wielkiej Brytanii zatwierdzono jazdę samochodem bez użycia rąk

Ford jest pierwszym producentem samochodów, wprowadzając zaawansowany system wspomagania kierowcy bez użycia rąk poziomu 2, pierwszy system tej marki zatwierdzony w Europie.