Wiadomości | 17.02.21

Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8

K8, jest zwiastunem nowego futurystycznego sedana marki Kia, pierwszego z nowym logo z przodu i z tyłu łącząc innowację z elegancją.


Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8

Kia pokazała dziś pierwsze oficjalne zdjęcia K8, pierwszego modelu odrodzenia marki Kia, które ilustrują nowy cel i ambicje na przyszłość.

 

(Aktualizacja 04.03.2021. Wnętrze - Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8)

 


K8 reprezentuje nową nazwę modelu Kia i jest pierwszym modelem, który prezentuje nową tożsamość stylistyczną marki, a także nowe, współczesne logo Kia.


Koncentrując się na nowoczesnej, najwyższej jakości i dynamicznych osiągach, K8 posuwa się naprzód w przestrzeni sportowej limuzyny i będzie opierać się na sukcesie K7 (znanej na niektórych rynkach jako Cadenza), a także w tym roku kontynuuje rozwój Kia w kierunku doskonałości w segmencie.


K8 jest wyposażony w nowoczesną, innowacyjną sedan, która łączy w sobie sportowy charakter i osiągi z progresywnym i eleganckim wyglądem zewnętrznym.


„Po naszej ostatniej rebrandingu firmy, wciąż podążamy w kierunku naszych nowych wartości marki, wprowadzając nowy model - K8. Ten nowoczesny sedan został zaprojektowany z myślą o innowacyjności i elegancji ”- powiedział Karim Habib, starszy wiceprezes i szef Kia Global Design Center. „Składając hołd K7, K8 patrzy w przyszłość. Jego progresywny wygląd zewnętrzny nabiera charakteru i emocji oraz łączy te cechy z wyraziście wyglądającym przodem i dynamicznym, opadającym tyłem, nadając K8 wysokiej jakości prezencję premium, czerpiącą bezpośrednią inspirację z najbardziej zaawansowanych technicznie jachtów na świecie ”.Toyota Corolla 2023 pokazuje jak można udoskonalić bardzo dobry samochód
Wiadomości | 28.02.23

Toyota Corolla 2023 pokazuje jak można udoskonalić bardzo dobry samochód

Historia Corolli pokazuje zaangażowanie w ciągłe doskonalenie. W ten sposób Corolla od dawna cieszy się statusem najlepiej sprzedającego się modelu na świecie.

Zupełnie nowy elektryczny SUV Mitsubishi AIRTREK
Premiery | 19.04.21

Zupełnie nowy elektryczny SUV Mitsubishi AIRTREK

Zaprojektowany wyłącznie na rynek chiński, całkowicie nowy AIRTREK zostanie wprowadzony na rynek pod koniec tego roku.

Polska premiera Mercedes-AMG SL
Premiery | 27.11.21

Polska premiera Mercedes-AMG SL

Wyjątkowy samochód, najnowszy model spod znaku trójramiennej gwiazdy: Mercedes-AMG SL, nowa odsłona kultowego roadstera.