Wiadomości | 17.02.21

Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8

K8, jest zwiastunem nowego futurystycznego sedana marki Kia, pierwszego z nowym logo z przodu i z tyłu łącząc innowację z elegancją.


Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8

Kia pokazała dziś pierwsze oficjalne zdjęcia K8, pierwszego modelu odrodzenia marki Kia, które ilustrują nowy cel i ambicje na przyszłość.

 

(Aktualizacja 04.03.2021. Wnętrze - Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8)

 


K8 reprezentuje nową nazwę modelu Kia i jest pierwszym modelem, który prezentuje nową tożsamość stylistyczną marki, a także nowe, współczesne logo Kia.


Koncentrując się na nowoczesnej, najwyższej jakości i dynamicznych osiągach, K8 posuwa się naprzód w przestrzeni sportowej limuzyny i będzie opierać się na sukcesie K7 (znanej na niektórych rynkach jako Cadenza), a także w tym roku kontynuuje rozwój Kia w kierunku doskonałości w segmencie.


K8 jest wyposażony w nowoczesną, innowacyjną sedan, która łączy w sobie sportowy charakter i osiągi z progresywnym i eleganckim wyglądem zewnętrznym.


„Po naszej ostatniej rebrandingu firmy, wciąż podążamy w kierunku naszych nowych wartości marki, wprowadzając nowy model - K8. Ten nowoczesny sedan został zaprojektowany z myślą o innowacyjności i elegancji ”- powiedział Karim Habib, starszy wiceprezes i szef Kia Global Design Center. „Składając hołd K7, K8 patrzy w przyszłość. Jego progresywny wygląd zewnętrzny nabiera charakteru i emocji oraz łączy te cechy z wyraziście wyglądającym przodem i dynamicznym, opadającym tyłem, nadając K8 wysokiej jakości prezencję premium, czerpiącą bezpośrednią inspirację z najbardziej zaawansowanych technicznie jachtów na świecie ”.Marka Jeep stawia na hybrydy plug-in, oto Renegade 4xe i Compass 4xe
Premiery | 20.07.20

Marka Jeep stawia na hybrydy plug-in, oto Renegade 4xe i Compass 4xe

Nowa gama modeli Jeepa z napędem hybrydowym plug-in to będą najbardziej oszczędne pod względem zużycia paliwa SUV-y Jeepa, nowa technologia 4xe będzie oferować zerową emisję zanieczyszczeń oraz duży zasięg w trybie elektrycznym i łatwość ładowania.

KARMA Automotive rozszerza sieć dystrybucji w Europie
Wiadomości | 07.07.20

KARMA Automotive rozszerza sieć dystrybucji w Europie

Karma Automotive, południowo kalifornijski twórca luksusowych pojazdów elektrycznych i inkubatora z zaawansowanymi technologiami, ogłosił dzisiaj, że rozpocznie ekspansję w Europie w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Ford prezentuje w pełni elektryczny model E-Tourneo Courier
Elektryczne | 15.05.23

Ford prezentuje w pełni elektryczny model E-Tourneo Courier

Ford zaprezentował dziś w Kopenhadze nową generację modelu E-Tourneo Courier, pięciomiejscowego modelu dla ludzi aktywnych, o charakterystycznej sylwetce nawiązującej do segmentu SUV-ów.