Wiadomości | 04.03.21

Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8

Kia K8 sportowy sedan klasy premium został zaprojektowany z myślą o luksusie z najwyższej półki.


Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8

Kia Corporation otworzyła dziś drzwi sportowego sedana klasy premium K8, prezentując najwyższej klasy wnętrze, które łączy w sobie luksus z wygodnym stylem i niezrównanym komfortem.

 

(Może cię zainteresować - Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8)

 

Jako kolejny dowód na niedawne odmłodzenie marki, wnętrze K8 rzuca światło na ambicje Kia na przyszłość. Każdy element wnętrza K8 został zaprojektowany z myślą o luksusie z najwyższej półki, mającym na celu podniesienie zmysłów kierowcy i pasażerów. Pięknie szczegółowe materiały drewniane pomagają stworzyć poczucie spokoju i naturalnego dobrego samopoczucia w K8, a najnowocześniejsza technologia łączy samochód z nowoczesnym światem.

 

Współczesny panoramiczny zakrzywiony wyświetlacz łączy 12-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i 12-calowy system informacyjno-rozrywkowy, łącząc w sobie zaawansowane technologie łączności i multimedialnej K8. Wyświetlacz jest czysty, ultranowoczesny i łatwy w użyciu, nadając K8 efektowny, minimalistyczny i prosty styl techniczny.

 

K8 to pierwszy w historii pojazd Kia wyposażony w wiodący w branży system audio firmy Meridian. 14-głośnikowy system nagłośnienia premium światowej sławy brytyjskiego pioniera audio zapewnia najwyższej jakości dźwięk przestrzenny w samochodzie i jest kolejnym przykładem wspinaczki Kia w realizacji nowych poziomów jakości, technologii i wydajności.

 

„Wnętrze K8 jest kanwą naszych ambicji definiowania przyszłości, natura spotyka się z nowoczesną technologią, a wyrafinowanie łączy się z bezkompromisowym komfortem. To najwyższej klasy przestrzeń podróżna, która spełnia potrzeby kierowcy i pasażerów ”- powiedział Karim Habib, starszy wiceprezes i dyrektor Global Design Center. „K8 to nowoczesna limuzyna z dynamicznym wyglądem zewnętrznym, któremu towarzyszy progresywne i eleganckie wnętrze. Ten samochód - nasz pierwszy od czasu rebrandingu naszej nowej firmy - stawia nas na ścieżce naprzód, gdy chcemy osiągnąć nasze przyszłe cele ”Debiut ekstremalnego samochodu wyścigowego Team Fordzilla P1
Super Cars | 16.12.20

Debiut ekstremalnego samochodu wyścigowego Team Fordzilla P1

To pierwszy wirtualny samochód wyścigowy do gier, zaprojektowany we współpracy samych graczy i marki samochodów, który wyprodukowano jako pełnowymiarowy model.

Premiera GMC HUMMER EV SUV
Premiery | 04.04.21

Premiera GMC HUMMER EV SUV

Nowy od dawna wyczekiwany supertruck Hummer poszerza gamę całkowicie elektrycznych samochodów ciężarowych GMC.

Już jutro kolejna wirtualna premiera tym razem nowy Tiguan
Wiadomości | 30.06.20

Już jutro kolejna wirtualna premiera tym razem nowy Tiguan

Tiguan stał się najbardziej udanym modelem w Grupie Volkswagen i najlepiej sprzedającym się SUV-em w Europie. Już jutro dowiemy się więcej na temat nowego Tiguana. Odliczanie trwa ...