Wiadomości | 04.03.21

Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8

Kia K8 sportowy sedan klasy premium został zaprojektowany z myślą o luksusie z najwyższej półki.


Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8

Kia Corporation otworzyła dziś drzwi sportowego sedana klasy premium K8, prezentując najwyższej klasy wnętrze, które łączy w sobie luksus z wygodnym stylem i niezrównanym komfortem.

 

(Może cię zainteresować - Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8)

 

Jako kolejny dowód na niedawne odmłodzenie marki, wnętrze K8 rzuca światło na ambicje Kia na przyszłość. Każdy element wnętrza K8 został zaprojektowany z myślą o luksusie z najwyższej półki, mającym na celu podniesienie zmysłów kierowcy i pasażerów. Pięknie szczegółowe materiały drewniane pomagają stworzyć poczucie spokoju i naturalnego dobrego samopoczucia w K8, a najnowocześniejsza technologia łączy samochód z nowoczesnym światem.

 

Współczesny panoramiczny zakrzywiony wyświetlacz łączy 12-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i 12-calowy system informacyjno-rozrywkowy, łącząc w sobie zaawansowane technologie łączności i multimedialnej K8. Wyświetlacz jest czysty, ultranowoczesny i łatwy w użyciu, nadając K8 efektowny, minimalistyczny i prosty styl techniczny.

 

K8 to pierwszy w historii pojazd Kia wyposażony w wiodący w branży system audio firmy Meridian. 14-głośnikowy system nagłośnienia premium światowej sławy brytyjskiego pioniera audio zapewnia najwyższej jakości dźwięk przestrzenny w samochodzie i jest kolejnym przykładem wspinaczki Kia w realizacji nowych poziomów jakości, technologii i wydajności.

 

„Wnętrze K8 jest kanwą naszych ambicji definiowania przyszłości, natura spotyka się z nowoczesną technologią, a wyrafinowanie łączy się z bezkompromisowym komfortem. To najwyższej klasy przestrzeń podróżna, która spełnia potrzeby kierowcy i pasażerów ”- powiedział Karim Habib, starszy wiceprezes i dyrektor Global Design Center. „K8 to nowoczesna limuzyna z dynamicznym wyglądem zewnętrznym, któremu towarzyszy progresywne i eleganckie wnętrze. Ten samochód - nasz pierwszy od czasu rebrandingu naszej nowej firmy - stawia nas na ścieżce naprzód, gdy chcemy osiągnąć nasze przyszłe cele ”Już jutro kolejna wirtualna premiera tym razem nowy Tiguan
Wiadomości | 30.06.20

Już jutro kolejna wirtualna premiera tym razem nowy Tiguan

Tiguan stał się najbardziej udanym modelem w Grupie Volkswagen i najlepiej sprzedającym się SUV-em w Europie. Już jutro dowiemy się więcej na temat nowego Tiguana. Odliczanie trwa ...

Nowa Skoda Karoq premiera
Premiery | 30.11.21

Nowa Skoda Karoq premiera

Cztery lata po premierze SKODA KAROQ doczekała się aktualizacji: czeski producent samochodów odświeżył swoją drugą gamę modeli SUV, aby zapewnić jej dalszy sukces.

Baby Stinger czyli całkiem nowa KIA K5
Premiery | 03.07.20

Baby Stinger czyli całkiem nowa KIA K5

Odważny, mocny wygląd zawiera DNA projektu Stingera, jednocześnie rozszerzając przyszły język projektowania Kii. Najmocniejszy sedan klasy średniej Kia uwalnia ducha kierowców rozsądku dzięki uderzającemu designowi, atrakcyjnym opcjom układu napędowego i ekscytującej technologii.