Wiadomości | 04.03.21

Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8

Kia K8 sportowy sedan klasy premium został zaprojektowany z myślą o luksusie z najwyższej półki.


Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8

Kia Corporation otworzyła dziś drzwi sportowego sedana klasy premium K8, prezentując najwyższej klasy wnętrze, które łączy w sobie luksus z wygodnym stylem i niezrównanym komfortem.

 

(Może cię zainteresować - Pierwsze oficjalne zdjęcia Kia K8)

 

Jako kolejny dowód na niedawne odmłodzenie marki, wnętrze K8 rzuca światło na ambicje Kia na przyszłość. Każdy element wnętrza K8 został zaprojektowany z myślą o luksusie z najwyższej półki, mającym na celu podniesienie zmysłów kierowcy i pasażerów. Pięknie szczegółowe materiały drewniane pomagają stworzyć poczucie spokoju i naturalnego dobrego samopoczucia w K8, a najnowocześniejsza technologia łączy samochód z nowoczesnym światem.

 

Współczesny panoramiczny zakrzywiony wyświetlacz łączy 12-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i 12-calowy system informacyjno-rozrywkowy, łącząc w sobie zaawansowane technologie łączności i multimedialnej K8. Wyświetlacz jest czysty, ultranowoczesny i łatwy w użyciu, nadając K8 efektowny, minimalistyczny i prosty styl techniczny.

 

K8 to pierwszy w historii pojazd Kia wyposażony w wiodący w branży system audio firmy Meridian. 14-głośnikowy system nagłośnienia premium światowej sławy brytyjskiego pioniera audio zapewnia najwyższej jakości dźwięk przestrzenny w samochodzie i jest kolejnym przykładem wspinaczki Kia w realizacji nowych poziomów jakości, technologii i wydajności.

 

„Wnętrze K8 jest kanwą naszych ambicji definiowania przyszłości, natura spotyka się z nowoczesną technologią, a wyrafinowanie łączy się z bezkompromisowym komfortem. To najwyższej klasy przestrzeń podróżna, która spełnia potrzeby kierowcy i pasażerów ”- powiedział Karim Habib, starszy wiceprezes i dyrektor Global Design Center. „K8 to nowoczesna limuzyna z dynamicznym wyglądem zewnętrznym, któremu towarzyszy progresywne i eleganckie wnętrze. Ten samochód - nasz pierwszy od czasu rebrandingu naszej nowej firmy - stawia nas na ścieżce naprzód, gdy chcemy osiągnąć nasze przyszłe cele ”Nowy Nissan Navara Infografika
Wiadomości | 05.11.20

Nowy Nissan Navara Infografika

Nowy Nissan Navara podkreśla zaawansowaną japońską technologię, osiągi, konstrukcję i design

Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii trening Piątek
MotorSport | 07.05.21

Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii trening Piątek

Od 1991 roku jest to prawdopodobnie najbardziej znane miejsce dla każdego, kto kiedykolwiek jeździł w Formule 1.

Kajetan Kajetanowicz wygrywa kategorię WRC3 w Rajdzie Portugalii
MotorSport | 24.05.21

Kajetan Kajetanowicz wygrywa kategorię WRC3 w Rajdzie Portugalii

Vodafone Rally de Portugal WRC3. Polska załoga SKODA FABIA Rally2 evo Kajetan Kajetanowicz / Maciej Szczepaniak świętuje zwycięstwo.