Super Cars | 16.03.21

Pagani Huayra R

Odliczanie już się rozpoczęło, wkrótce premiera ekscytującego supersamochodu. Zobacz zwiastun.

Pagani Huayra R zadebiutuje 18 marca. Wreszcie producent przygotowuje się do pokazania światu modelu Huayra R. Najbardziej hardkorowej wersji tego modelu.

 

Pagani po raz pierwszy wspomniał o Huayrze R. we wrześniu ubiegłego roku. Samochód miał zostać pierwotnie zaprezentowany w listopadzie, ale projekt został opóźniony. W końcu premierę zobaczymy w najbliższy czwartek.

 

(Aktualizacja 22.03.2021. - Premiera Pagani Huayra R, zobacz wideo oraz zdjęcia, opis modelu.)Elektryczny supersamochód fantasy Polestar Synergy zaprojektowany dla Hot Wheels
Concept Cars | 07.09.23

Elektryczny supersamochód fantasy Polestar Synergy zaprojektowany dla Hot Wheels

Polestar ożywił zwycięski projekt z najnowszego konkursu Polestar Design Contest jako model w skali 1:1, zaprezentowany w Monachium podczas IAA 2023.

Nowy Valkyrie Spider z otwartym dachem
Super Cars | 12.08.21

Nowy Valkyrie Spider z otwartym dachem

Nowy Valkyrie Spider to ekscytujący kolejny krok w rozwoju tego modelu i jest jak dotąd najszybszym, najbardziej ekstremalnym Aston Martinem z otwartym dachem.

Ładowanie pojazdów elektrycznych tak szybkie, jak tankowanie benzyny?
Elektryczne | 23.11.21

Ładowanie pojazdów elektrycznych tak szybkie, jak tankowanie benzyny?

Naukowcy Forda i Uniwersytetu Purdue pracują wspólnie nad patentem przewodu, który może zapewnić, że ładowanie pojazdów elektrycznych stanie się prostsze i znacznie szybsze.