Wiadomości | 25.02.21

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo

25 lutego 2021 roku PEUGEOT zaprezentował swoje nowe logo: herb ozdobiony wspaniałą głową lwa.

Od 1850 roku PEUGEOT ma dziesięć kolejnych logotypów, z których wszystkie zawierają emblemat lwa. Dziś jedenasta wersja, jeszcze bardziej opływowa, bardziej jakościowa i bardziej elegancka, została właśnie stworzona przez PEUGEOT Design Lab, studio Global Brand Design marki PEUGEOT.

 

Obecne logo, wprowadzone na rynek w 2010 roku, musiało zostać zmienione, aby ukoronować ruch marki na wyższy poziom.
Po całkowitym pryeprojektowaniu pojazdów w ciągu ostatnich 10 lat, PEUGEOT zmienia logo, aby dotrzymać kroku swoim produktom. PEUGEOT to marka idąca z duchem czasu. Nawet o krok wyprzedza swoje czasy, dotrzymuje kroku innowacjom, przewiduje zmiany w zachowaniu i toruje drogę nowym rozwiązaniom w zakresie mobilności. PEUGEOT miał doświadczenie ze wszystkich rewolucji: przemysłowej, technologicznej, politycznej, społecznej, cyfrowej, a teraz środowiskowej - transformacja energetyczna i mobilność bezemisyjna stanowią sedno jego strategii na rzecz zrównoważonej przyszłości. Wszystko to tworzy DNA marki PEUGEOT.

 Buick Envision 2021 wzmacnia ofertę SUV-ów klasy premium
Wiadomości | 30.05.20

Buick Envision 2021 wzmacnia ofertę SUV-ów klasy premium

Uderzający nowy projekt i wykończenie dla klientów, którzy poszukują stylizacji i wyrafinowania, będą mieli kolejny wybór, gdy Buick Envision 2021 pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku.

Zobacz jak działa napęd w hipersamochodzie LMH
Wiadomości | 14.12.20

Zobacz jak działa napęd w hipersamochodzie LMH

PEUGEOT i TOTAL współpracują od 25 lat. Dziś przedstawiają dane techniczne układu napędowego, w który wyposażony jest ich Hypercar LMH.

Nowy Subaru Crosstrek teraz jeszcze lepszy
Wiadomości | 09.06.20

Nowy Subaru Crosstrek teraz jeszcze lepszy

Według Subaru, model Crosstrek zawsze był kompaktowym SUV-em o odpowiedniej wielkości, który pozwala ci robić więcej: jeździć w więcej miejsc, zabierać więcej przyjaciół, ciągnąć więcej sprzętu. Crosstrek Subaru zawsze emanował przygodą. Nowy Crosstrek będzie zawierać sportową wersję kompaktowego SUV-a, który jest jeszcze bardziej ekscytujący i zdolny, z ulepszonym silnikiem, który zapewnia większą moc, styl i bezpieczeństwo przy jednoczesnym zachowaniu oszczędności paliwa. Całkowicie nowy Crosstrek Sport ma standardowy 2,5-litrowy silnik SUBARU BOXER z bezpośrednim wtryskiem, standardową wodoodporną tapicerkę StarTex oraz wytrzymałą, agresywną stylistykę wewnątrz i na zewnątrz.