Wiadomości | 19.10.22

Lotus Eletre, wkrótce wszystkiego się dowiemy

Lotus Cars, producent samochodów sportowych i hipersamochodów z siedzibą w Wielkiej Brytanii podał datę prezentacji szczegółów dotyczących modelu Eletre.

Lotus Eletre to pierwszy z nowej gamy modelowej całkowicie elektrycznych SUV-ów marki. Bazuje na podstawowych zasadach i DNA Lotusa z prawie 75 lat projektowania i inżynierii samochodów sportowych, przekształcając je w pożądany, całkowicie nowy samochód lifestylowy dla następnej generacji klientów Lotus.

 

We wtorek 25 października 2022 roku dokładnie za tydzień od dzisiaj odbedzie się globalna transmisja gdzie Lotus ujawni dalsze szczegóły dotyczące tego projektu, technologii i dynamicznej wydajności. Będzie zawierał szczegółowe informacje na temat modelu, cen i specyfikacji dla kluczowych rynków na całym świecie.Legendarne Lamborghini Murcielago i pierwszy silnik V12 nowego tysiąclecia
Super Cars | 22.09.22

Legendarne Lamborghini Murcielago i pierwszy silnik V12 nowego tysiąclecia

W 2022 roku Lamborghini świętuje legendarny 12-cylindrowy silnik, który napędza najbardziej kultowe modele od prawie 60 lat.

Zobacz amerykańską premierę nowego Hyundaia Tucson
Premiery | 09.11.20

Zobacz amerykańską premierę nowego Hyundaia Tucson

Tucson jest najlepiej sprzedającym się modelem Hyundaia na świecie i reprezentuje jego wizję nowoczesnego projektu, ekologiczne układy napędowe i wiodące w segmencie technologie. Wideo.

BRABUS 900 CRAWLER
Tuning | 12.05.22

BRABUS 900 CRAWLER

Z okazji 45. rocznicy firmy niemiecki wysokiej klasy producent samochodów BRABUS prezentuje swój pierwszy supersamochód w stylu buggy.