Wiadomości | 19.10.22

Lotus Eletre, wkrótce wszystkiego się dowiemy

Lotus Cars, producent samochodów sportowych i hipersamochodów z siedzibą w Wielkiej Brytanii podał datę prezentacji szczegółów dotyczących modelu Eletre.

Lotus Eletre to pierwszy z nowej gamy modelowej całkowicie elektrycznych SUV-ów marki. Bazuje na podstawowych zasadach i DNA Lotusa z prawie 75 lat projektowania i inżynierii samochodów sportowych, przekształcając je w pożądany, całkowicie nowy samochód lifestylowy dla następnej generacji klientów Lotus.

 

We wtorek 25 października 2022 roku dokładnie za tydzień od dzisiaj odbedzie się globalna transmisja gdzie Lotus ujawni dalsze szczegóły dotyczące tego projektu, technologii i dynamicznej wydajności. Będzie zawierał szczegółowe informacje na temat modelu, cen i specyfikacji dla kluczowych rynków na całym świecie.CUPRA Formentor premiera coraz bliżej
Wiadomości | 25.06.20

CUPRA Formentor premiera coraz bliżej

Pierwszy w pełni autorski model marki CUPRA wyjedzie na ulice jesienią tego roku. Hiszpański producent planuje umożliwić zamówienie sportowego CUV-a jeszcze w sierpniu. Nowy samochód, nagrodzony podczas Automotive Brand Contest 2019, będzie montowany w zakładach Martorell pod Barceloną.

Nowe Lamborghini V10
Wiadomości | 13.11.20

Nowe Lamborghini V10

Z toru na drogę przybywa nowe dzieło Automobili Lamborghini.

Jedyna w swoim rodzaju szkoła jazdy w terenie Ford Bronco Raptor Off-Roadeo
Wiadomości | 10.02.23

Jedyna w swoim rodzaju szkoła jazdy w terenie Ford Bronco Raptor Off-Roadeo

Kupując nowego Forda Bronco Raptor otrzymasz specjalne jednodniowe profesjonalne szkolenie z jazdy w terenie w jednej z czterech lokalizacji w USA.