Wiadomości | 19.10.22

Lotus Eletre, wkrótce wszystkiego się dowiemy

Lotus Cars, producent samochodów sportowych i hipersamochodów z siedzibą w Wielkiej Brytanii podał datę prezentacji szczegółów dotyczących modelu Eletre.

Lotus Eletre to pierwszy z nowej gamy modelowej całkowicie elektrycznych SUV-ów marki. Bazuje na podstawowych zasadach i DNA Lotusa z prawie 75 lat projektowania i inżynierii samochodów sportowych, przekształcając je w pożądany, całkowicie nowy samochód lifestylowy dla następnej generacji klientów Lotus.

 

We wtorek 25 października 2022 roku dokładnie za tydzień od dzisiaj odbedzie się globalna transmisja gdzie Lotus ujawni dalsze szczegóły dotyczące tego projektu, technologii i dynamicznej wydajności. Będzie zawierał szczegółowe informacje na temat modelu, cen i specyfikacji dla kluczowych rynków na całym świecie.Pierwsze Volvo z tylnym napędem od 25 lat
Elektryczne | 16.01.23

Pierwsze Volvo z tylnym napędem od 25 lat

Większy zasięg i szybsze ładowanie. Nowe elektryczne Volvo C40 i XC40 Recharge z tylnym napędem i silnikiem elektrycznym drugiej generacji.

Światowa premiera odświeżonej wersji SKODY KODIAQ
Premiery | 13.04.21

Światowa premiera odświeżonej wersji SKODY KODIAQ

Nowa odsłona wyposażonej w najnowsze technologie i odznaczającej się emocjonującym designem SKODY KODIAQ. Wideo.

Z Proto nowy sportowy model Nissana
Premiery | 16.09.20

Z Proto nowy sportowy model Nissana

Pokazany na wirtualnym wydarzeniu transmitowanym dookoła świata z Nissan Pavilion w Jokohamie, prototypowy samochód ma nowy wygląd wewnątrz i na zewnątrz, a także podwójny turbodoładowany silnik V-6 z manualną skrzynią biegów.