MotorSport | 06.05.23

Limitowana, pamiątkowa edycja Toyoty GR Supra GT4 100 Edition

Od czasu premiery GR Supra GT4 inżynierowie TOYOTA GAZOO Racing podróżowali po torach wyścigowych na całym świecie, aby pozyskać dane w ekstremalnych warunkach wyścigowych.


Limitowana, pamiątkowa edycja Toyoty GR Supra GT4 100 Edition

Aby uczcić wyprodukowanie 100 egzemplarzy, TOYOTA GAZOO Racing wprowadził limitowaną, pamiątkową edycję GR Supra GT4 100 Edition, która wyróżnia się ekskluzywnym kolorem nadwozia, unikalnym przednim nadwoziem i plakietką z numerem seryjnym. Wyprodukowane zostaną tylko trzy egzemplarze.

 

Od czasu premiery GR Supra GT4 inżynierowie TGR podróżowali po torach wyścigowych na całym świecie, aby zapewnić obsługę klienta, otrzymując cenne informacje zwrotne bezpośrednio od zespołów wyścigowych i kierowców, które można uzyskać tylko w ekstremalnych warunkach wyścigowych. Po GR Supra GT4 w 2022 roku pojawiła się GR Supra GT4 EVO, umożliwiająca zdobywanie dalszej wiedzy z pierwszej linii wyścigów, ponieważ TGR nadal promuje tworzenie coraz lepszych samochodów wywodzących się ze sportów motorowych. TGR zintensyfikuje wysiłki swoich klientów w zakresie sportów motorowych, dążąc do przyniesienia wielu uśmiechów i radości, a także emocji i emocji swoim klientom poprzez sporty motorowe i produkcję samochodów sportowych.

 

Oparta na Suprze zmodyfikowana wyścigowo GR Supra GT4 powstała z chęci zapewnienia klientom, którzy chcą uczestniczyć w sportach motorowych klientów, ekscytującego, wydajnego i łatwego sposobu czerpania radości z wyścigów, a także przyspieszenia tworzenia coraz lepszych samochodów dzięki wyzwanie i informacje zwrotne od sportów motorowych. Z łączną liczbą 625 zgłoszeń w 317 wyścigach na całym świecie na koniec 2022 roku, udowodnił swój wysoki potencjał, odnotowując 79 zwycięstw w klasach, 20 zwycięstw w klasyfikacji generalnej i 207 miejsc na podium w mistrzostwach GT4 w różnych krajach, a także Super Seria Taikyu w Japonii. Przez cały czas rady klientów prowadziły do ulepszeń zarówno w samochodzie, jak i w jego komponentach. Kontynuując zaangażowanie w sporty motorowe w 2023 roku, 27 egzemplarzy GR Supry GT4 będzie rywalizować w różnych wyścigach w Europie, wraz z 20 egzemplarzami w Ameryce Północnej i 12 egzemplarzami w Azji, w tym w Japonii.Lamborghini potwierdziło współczesną wersję modelu Countach
Wiadomości | 10.08.21

Lamborghini potwierdziło współczesną wersję modelu Countach

Klasyczny Countach był marzeniem. Teraz, 50 lat później, nadchodzi nowe Lamborghini Countach, najbardziej kultowy supersamochód w historii marki. Wideo.

PEUGEOT i-Cockpit kilka ciekawostek
Wiadomości | 29.05.20

PEUGEOT i-Cockpit kilka ciekawostek

Chociaż to pierwsza generacja PEUGEOT 208 w 2012 roku była pierwszym samochodem produkcyjnym wyposażonym w PEUGEOT i-Cockpit?, samochody koncepcyjne odegrały ważną rolę w pracy nad tym rozwiązaniem. Są one prawdziwymi laboratoriami pomysłów!

Rynkowy sukces Forda Mustanga Mach-E
Elektryczne | 17.12.21

Rynkowy sukces Forda Mustanga Mach-E

Całkowicie elektryczny Ford Mustang Mach-E spotkał się z ogromnym zainteresowaniem klientów i bardzo dobrym przyjęciem przez dziennikarzy oraz specjalistów z branży na całym świecie.