Premiery | 09.11.20

Zobacz amerykańską premierę nowego Hyundaia Tucson

Tucson jest najlepiej sprzedającym się modelem Hyundaia na świecie i reprezentuje jego wizję nowoczesnego projektu, ekologiczne układy napędowe i wiodące w segmencie technologie. Wideo.

Hyundai zaprezentował dziś amerykańskim mediom swojego innowacyjnego SUV-a Tucson 2022 w West Hollywood w Kalifornii. Całkowicie nowy projekt Tucson wywodzi się z serii koncepcji Hyundai Design Center, które wyrażają jego ewoluującą, globalną tożsamość projektową Sensuous Sportiness. Modele benzynowe i hybrydowe Tucson będą dostępne na rynku amerykańskim wiosną 2021 r., A modele typu plug-in będą dostępne latem 2021 r. Nowe modele spalinowe Tucson 2022 r. Będą produkowane w Hyundai Motor Manufacturing Alabama (HMMA) i Ulsan w Korei.Alpine A110 Pikes Peak w drodze na na szczyt
MotorSport | 18.05.23

Alpine A110 Pikes Peak w drodze na na szczyt

Pieszczotliwie nazywana „wyścigiem do chmur”, ta wspinaczka na wzgórze obejmuje trasę o długości prawie 20 km ze 156 zakrętami, rozpoczynającą się na wysokości 2865 metrów.

Carsharing w Polsce zyskuje na popularności
Wiadomości | 25.05.23

Carsharing w Polsce zyskuje na popularności

Coraz więcej osób rezygnuje z posiadania własnego samochodu na rzecz usługi “auta na kilometry”. Carsharing staje się jedną z najważniejszych usług zmieniającą polski transport.

Pewnie nie słyszałeś o Donkervoort holenderskim producencie super sportowych samochodów
Super Cars | 25.06.20

Pewnie nie słyszałeś o Donkervoort holenderskim producencie super sportowych samochodów

Donkervoort Automobielen D8 GTO-JD70 został opracowany jako hołd dla 70. urodzin jego założyciela, Joopa Donkervoorta.