Premiery | 09.11.20

Zobacz amerykańską premierę nowego Hyundaia Tucson

Tucson jest najlepiej sprzedającym się modelem Hyundaia na świecie i reprezentuje jego wizję nowoczesnego projektu, ekologiczne układy napędowe i wiodące w segmencie technologie. Wideo.

Hyundai zaprezentował dziś amerykańskim mediom swojego innowacyjnego SUV-a Tucson 2022 w West Hollywood w Kalifornii. Całkowicie nowy projekt Tucson wywodzi się z serii koncepcji Hyundai Design Center, które wyrażają jego ewoluującą, globalną tożsamość projektową Sensuous Sportiness. Modele benzynowe i hybrydowe Tucson będą dostępne na rynku amerykańskim wiosną 2021 r., A modele typu plug-in będą dostępne latem 2021 r. Nowe modele spalinowe Tucson 2022 r. Będą produkowane w Hyundai Motor Manufacturing Alabama (HMMA) i Ulsan w Korei.Nowe BMW iX xDrive40
Elektryczne | 18.03.21

Nowe BMW iX xDrive40

Nowy technologiczny flagowiec BMW reprezentuje przede wszystkim radość z jazdy bez lokalnej emisji spalin oraz typowy dla tej marki sportowy charakter.

Suzuki wypuściło na rynek nowego ACROSSa prawie jak RAV4
Premiery | 01.07.20

Suzuki wypuściło na rynek nowego ACROSSa prawie jak RAV4

Nowy Suzuki ACROSS, mocny i sportowy SUV wyposażony w wyrafinowany hybrydowy system Plug-in i elektroniczną skrzynię biegów E-Four 4x4, zapewniającą bezkompromisową wydajność i wydajność z możliwościami i stylistyką nowoczesnego SUV-a.

Porsche, Rimac i Bugatti łączą siły jako nowy producent hipersamochodów
Wiadomości | 06.07.21

Porsche, Rimac i Bugatti łączą siły jako nowy producent hipersamochodów

Wspólna firma połączy 110 lat doświadczenia Bugatti w dziedzinie hipersamochodów z siłą technologii Rimac w zakresie mobilności elektrycznej.