Elektryczne | 03.12.21

Pierwszy elektryczny SUV Lexusa model RZ

Wideo. Lexus zaprezentował teaser zupełnie nowego bezemisyjnego modelu RZ, który jest pierwszym samochodem elektrycznym marki.

Lexus zaprezentował teaser zupełnie nowego bezemisyjnego modelu RZ. Jest to pierwszy bateryjny samochód elektryczny Lexusa zaprojektowany na nowej platformie opracowanej specjalnie z myślą o zelektryfikowanych autach.

 



Kia Sonet pierwsze spojrzenie na nowego kompaktowego SUV-a
Wiadomości | 23.07.20

Kia Sonet pierwsze spojrzenie na nowego kompaktowego SUV-a

Koncepcja Soneta została zaprezentowana po raz pierwszy na targach Delhi Auto Expo 2020 i spotkała się z szerokim uznaniem dzięki świeżemu projektowi zewnętrznemu. Wideo.

Najnowocześniejszy Aston Martin Vantage GT3 rozpoczyna nową erę w najwyższej klasy wyścigach GT
MotorSport | 13.02.24

Najnowocześniejszy Aston Martin Vantage GT3 rozpoczyna nową erę w najwyższej klasy wyścigach GT

Zbudowany tak, aby spełniać wszystkie przepisy FIA dotyczące klasy GT3, w tym nową kategorię LMGT3 na rok 2024, nowy Vantage GT3 jest prawdziwie globalnym konkurentem.

Nowy Nissan GT-R zaprezentowany w Japonii
Premiery | 13.01.23

Nowy Nissan GT-R zaprezentowany w Japonii

Nissan zaprezentował dziś nowego GT-R przeznaczonego na rynek japoński, w tym dwie edycje specjalne, Nissan GT-R Premium Edition T-spec i Nissan GT-R NISMO Special Edition.