Premiery | 01.09.23

Oryginał wymyślony na nowo: elektryczne MINI Cooper

Typowa dla MINI stylistyka elektrycznego MINI Cooper, trzydrzwiowego modelu piątej generacji, podkreśla tradycje marki i jest jednocześnie symbolem w pełni elektrycznej przyszłości.

Żaden inny samochód na świecie nie podkreśla własnej historii i tradycji ewolucyjnym rozwojem, a jednocześnie wciąż na nowo wyznacza nowe standardy techniczne w ciągu ponad 60 lat produkcji. To, co pozostało niezmienne, to zasadnicza idea pojazdu, który oferuje możliwie największe wykorzystanie przestrzeni przy zachowaniu kompaktowych wymiarów zewnętrznych. Nowością jest cyfrowy świat doświadczeń, nowoczesne systemy wspomagające kierowcę oraz napęd elektryczny gwarantujący mobilność bez lokalnej emisji spalin. Piąta generacja jest więc typowym MINI i jednocześnie symbolem w pełni elektrycznej przyszłości marki.

 

Nowe MINI Countryman: w pełni elektryczne i żądne przygód. >>>więcej<<<

 

Stylistyka modeli MINI nowej generacji jest nowoczesna, cyfrowa i niepowtarzalna. Nowa rodzina MINI przenosi frajdę z jazdy, wrażenia użytkownika i odpowiedzialne podejście marki w nową erę. Ten kompleksowy proces zmierzający do przekształcenia się w całkowicie elektryczną markę do 2030 roku przejawia się w autentycznym designie nowych modeli. Łączy on przyszłościowe technologie z elementarnymi zasadami wyglądu karoserii MINI oraz z pochodzeniem marki. Podkreśla miejski charakter MINI, a także frajdę z innowacji.

 

3-drzwiowe MINI również w nowej generacji jest ucieleśnieniem istoty marki. Dzięki napędowi elektrycznemu nowe MINI Cooper jest konsekwentnie nastawione na miejską frajdę z jazdy i przenosi charakter kultowego modelu w elektryczną przyszłość marki.

 

Nowe MINI Cooper łączy mobilność bez lokalnej emisji spalin z elektryczną frajdą z jazdy. Elektryczne MINI oferowane jest w wersji Cooper E oraz z wyższą mocą i większym zasięgiem jako Cooper SE.

 

Silnik elektryczny MINI Cooper E o mocy 135 kW (184 KM) zapewnia moment obrotowy 290 Nm i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,3 s. MINI Cooper SE o mocy 160 kW (218 KM) oferuje maksymalny moment obrotowy 330 Nm i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6,7 s. Zasięg MINI Cooper E z akumulatorem wysokonapięciowym o pojemności energetycznej 40,7 kWh wynosi 305 km. W MINI Cooper SE z akumulatorem o pojemności energetycznej 54,2 kWh obliczony zasięg zwiększa się do maksymalnie 402 km.Weź udział w szkoleniu bezpiecznej jazdy za kierownicą najnowszych modeli Mercedes-Benz
Wiadomości | 15.04.23

Weź udział w szkoleniu bezpiecznej jazdy za kierownicą najnowszych modeli Mercedes-Benz

Rusza szósty sezon Mercedes-Benz Safety Experience, program szkoleniowy z zakresu bezpiecznej jazdy, który łączy teorie z praktyką.

Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?
Wiadomości | 22.03.22

Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?

Najczęstszymi powodami, dla których kierowcy wybierają właśnie ten rodzaj auta są m.in. kwestie ekologiczne, wysoki komfort jazdy oraz znacznie niższe koszty eksploatacji.

Całkiem nowe Renault Kangoo
Wiadomości | 12.11.20

Całkiem nowe Renault Kangoo

W wersji dla samochodów osobowych Nowe Renault KANGOO spełnia potrzeby dynamicznych rodzin dzięki eleganckiemu wzornictwu i jeszcze większemu komfortowi. Będzie również dostępne w wersji elektrycznej.