Wiadomości | 13.08.20

Nowe Porsche Panamera światowa premiera 26 Sierpnia

Odliczanie trwa!

Osiągi jak w Porsche i maksymalny komfort podróży. Podstawowe cechy drugiej generacji Panamery zostaną teraz ulepszone jeszcze bardziej. Zapraszamy na cyfrową światową premierę nowego Panamery, która odbędzie się 26 sierpnia 2020 r. o godzinie 15:00 - z CEO Porsche Oliverem Blume i kierowcą wyścigowym Timo Bernhardem!

 

>>>29.04.2021.>>> 20 lat Porsche w Chinach. Porsche dostarczyło swoje pierwsze samochody sportowe do Chin 20 lat temu. Od tego czasu region stał się największym rynkiem firmy. WIDEO.



Mercedes-Maybach wprowadza na rynek swój pierwszy model hybrydowy typu plug-in
Super Cars | 09.02.23

Mercedes-Maybach wprowadza na rynek swój pierwszy model hybrydowy typu plug-in

Mercedes-Maybach S 580 e wyznacza początek nowej ery dla marki o ponad 100-letniej tradycji dzięki zasięgowi elektrycznemu do 100 kilometrów.

NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli
Elektryczne | 29.06.20

NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli

Nikola Badger to kolejny elektryczny pickup, który chce walczyć w segmencie szybko zapełniającym się rywalami. Mimo że start-up w dużej mierze skoncentrowany na samochodach z napędem wodorowym nie pokazał prototypu nowego modelu, jest gotowy do rozpoczęcia przedsprzedaży.

Przedstawiamy DS 4
Premiery | 03.02.21

Przedstawiamy DS 4

Najnowsze dzieło DS Automobiles zostało wyposażone w hybrydową technologię plug-in E-TENSE.