Wiadomości | 11.09.20

Nadchodzi nowy Renault Megane

Renault Mégane to samochód liczb: 7 milionów sprzedanych samochodów na całym świecie, 4 generacje, 3 rekordy na prestiżowym torze Nurburgring.


Nadchodzi nowy Renault Megane

Nowy Megane po raz kolejny udowadnia, że ??jest hatchbackiem z wieloma aspektami dzięki wprowadzeniu hybrydowego układu napędowego plug-in - pierwszego w Renault w segmencie samochodów kompaktowych. Silnik hybrydowy E-Tech Plug-in nie ma odpowiednika na rynku: łączy w sobie zalety i odczucia samochodów elektrycznych bez uszczerbku dla autonomii. Korzysta z wiedzy w zakresie pojazdów elektrycznych, zdobytej przez Grupę Renault w ciągu ostatnich dziesięciu lat, a także z doświadczenia w wyścigach Formuły 1.

 

Nowy Mégane oferuje odnowiony i unowocześniony kokpit kierowcy. Deska rozdzielcza, wyposażona w nowy 9,3-calowy ekran systemu multimedialnego i 10,2-calowy ekran, korzysta ze wszystkich funkcji systemu multimedialnego Renault EASY LINK. Zainspirowany kodami i zastosowaniami smartfonów, system ma być bardziej ergonomiczny, funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika.

 

Nowy Megane jest wyposażony w nowe systemy wspomagające kierowcę zapewniające bezpieczeństwo i komfort wszystkim pasażerom, w tym Highway & Traffic Jam Companion, autonomiczny system poziomu 2, który zapewnia komfort i spokój podczas jazdy.

 

Wciąż szczycąc się tym samym designem i dynamicznymi liniami, które zapewniły mu taki sukces, Nowy Mégane stał się bardziej elegancki i wyrafinowany: wszystkie wersje są teraz wyposażone w nowe reflektory LED Pure Vision, poprawiające widoczność i komfort na drodze.

 

Dzięki pięciu wariantom (hatchback, kombi, R.S. Line, R.S. i R.S. TROPHY) oraz szerokiemu wyborowi silników, w tym nowej hybrydzie E-TECH Plug-in Hybrid, Nowy Megane zaspokaja wszystkie potrzeby. Krótko mówiąc, najlepsza równowaga między komfortem a dynamiką, z większą liczbą wrażeń z jazdy i nowymi wrażeniami z jazdy, jaką zapewnia technologia hybrydowa E-TECH Plug-in.Skoda Kushaq pierwsze zdjęcia
Wiadomości | 18.02.21

Skoda Kushaq pierwsze zdjęcia

Szkice projektowe przedstawiają zapowiedź nowego SUV-a na rynek indyjski.

Mercedes-AMG GT4: nowa edycja uznanego modelu
Wiadomości | 21.04.20

Mercedes-AMG GT4: nowa edycja uznanego modelu

Po wprowadzeniu na rynek nowego samochodu wyścigowego GT3 marka Mercedes-AMG przedstawia kolejne wcielenie GT4 ? modelu, który odnosi sukcesy na całym świecie. Poza odświeżonym designem Mercedes-AMG GT4 przeszedł optymalizacje techniczne, których zadaniem jest m.in. podniesienie osiągów w wyścigach wytrzymałościowych. Lepsze chłodzenie silnika i hamulców sprawia, że nowy GT4 może niezawodnie zapewniać najwyższe osiągi na torze także w warunkach ekstremalnie wysokich temperatur powietrza.

Całkowicie nowy lifestyle’owy Mercedes-Benz GLC Coupe
Premiery | 14.03.23

Całkowicie nowy lifestyle’owy Mercedes-Benz GLC Coupe

Nowy GLC Coupe łączy stylowy design z satysfakcją z dynamicznej jazdy i jako usportowiona odmiana SUV-a GLC uzupełnia najlepiej sprzedającą się gamę modeli Mercedes-Benz.