Wiadomości | 11.09.20

Nadchodzi nowy Renault Megane

Renault Mégane to samochód liczb: 7 milionów sprzedanych samochodów na całym świecie, 4 generacje, 3 rekordy na prestiżowym torze Nurburgring.


Nadchodzi nowy Renault Megane

Nowy Megane po raz kolejny udowadnia, że ??jest hatchbackiem z wieloma aspektami dzięki wprowadzeniu hybrydowego układu napędowego plug-in - pierwszego w Renault w segmencie samochodów kompaktowych. Silnik hybrydowy E-Tech Plug-in nie ma odpowiednika na rynku: łączy w sobie zalety i odczucia samochodów elektrycznych bez uszczerbku dla autonomii. Korzysta z wiedzy w zakresie pojazdów elektrycznych, zdobytej przez Grupę Renault w ciągu ostatnich dziesięciu lat, a także z doświadczenia w wyścigach Formuły 1.

 

Nowy Mégane oferuje odnowiony i unowocześniony kokpit kierowcy. Deska rozdzielcza, wyposażona w nowy 9,3-calowy ekran systemu multimedialnego i 10,2-calowy ekran, korzysta ze wszystkich funkcji systemu multimedialnego Renault EASY LINK. Zainspirowany kodami i zastosowaniami smartfonów, system ma być bardziej ergonomiczny, funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika.

 

Nowy Megane jest wyposażony w nowe systemy wspomagające kierowcę zapewniające bezpieczeństwo i komfort wszystkim pasażerom, w tym Highway & Traffic Jam Companion, autonomiczny system poziomu 2, który zapewnia komfort i spokój podczas jazdy.

 

Wciąż szczycąc się tym samym designem i dynamicznymi liniami, które zapewniły mu taki sukces, Nowy Mégane stał się bardziej elegancki i wyrafinowany: wszystkie wersje są teraz wyposażone w nowe reflektory LED Pure Vision, poprawiające widoczność i komfort na drodze.

 

Dzięki pięciu wariantom (hatchback, kombi, R.S. Line, R.S. i R.S. TROPHY) oraz szerokiemu wyborowi silników, w tym nowej hybrydzie E-TECH Plug-in Hybrid, Nowy Megane zaspokaja wszystkie potrzeby. Krótko mówiąc, najlepsza równowaga między komfortem a dynamiką, z większą liczbą wrażeń z jazdy i nowymi wrażeniami z jazdy, jaką zapewnia technologia hybrydowa E-TECH Plug-in.MG Cyberster concept zadebiutuje na Shanghai Auto Show
Concept Cars | 03.04.21

MG Cyberster concept zadebiutuje na Shanghai Auto Show

Oszałamiający kształt kabrioletu przypomina klasyczny MGB Roadster.

Unikalne nowe Ferrari SP48 Unica
Super Cars | 05.05.22

Unikalne nowe Ferrari SP48 Unica

Zaprojektowane zgodnie z wytycznymi klienta, SP48 Unica to dwumiejscowa sportowa berlinetta napędzana tym samym silnikiem V8 z podwójnym turbodoładowaniem, co F8 Tributo.

Elektryczny Ram 1500 Revolution zaprezentowany na targach CES 2023
Wiadomości | 09.01.23

Elektryczny Ram 1500 Revolution zaprezentowany na targach CES 2023

Koncepcja elektrycznego pojazdu RAM jest zapowiedzią pierwszego pojazdu elektrycznego marki, który, na nowo zdefiniuje segment pickupów, gdy pojawi się na rynku w 2024 roku.