Wiadomości | 13.11.20

Nowe Lamborghini V10

Z toru na drogę przybywa nowe dzieło Automobili Lamborghini.


Nowe Lamborghini V10

Z toru na drogę przybywa nowe dzieło Automobili Lamborghini. Nawet jeśli wydaje ci się to niewiarygodne, jest inspirowane prawdziwą historią.

Premiera nowego modelu 18 listopada 2020.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.



Tylko 12 egzemplarzy Skody Fabia Rally2 evo Edition 120
MotorSport | 12.03.21

Tylko 12 egzemplarzy Skody Fabia Rally2 evo Edition 120

Skoda Motorsport świętuje 120. rocznicę debiutu w sportach motorowych specjalną limitowaną edycją modelu Fabia.

Alfa Romeo przedstawia 4C Spider 33 Stradale Tributo
Tuning | 15.12.20

Alfa Romeo przedstawia 4C Spider 33 Stradale Tributo

Wykonany ręcznie w Modenie we Włoszech jest hołdem dla Alfa Romeo 33 Stradale z 1967 roku, legendarnego samochodu sportowego marki z silnikiem umieszczonym centralnie.

Pierwsze zdjęcia modelu Lancia Concept
Concept Cars | 31.03.23

Pierwsze zdjęcia modelu Lancia Concept

To w 100% elektryczny samochód koncepcyjny, który jest pierwszym modelem nowej ery Lancii, z charakterystycznymi elementami, które można będzie znaleźć w przyszłych modelach marki.