Premiery | 18.11.20

Honda Civic Prototyp debiutuje na Twitchu

Najlepiej sprzedający się amerykański samochód zostaje całkowicie przeprojektowany dzięki sportowej i wyrafinowanej nowej stylizacji, ulepszonemu nadwoziu i podwoziu oraz zaawansowanej technologii.

Civic 11. generacji czerpie inspirację z ponadczasowych elementów stylistyki Hondy, takich jak niska i szeroka sylwetka, niska linia pasa, czyste i wyrafinowane detale oraz otwarta i przestronna kabina. Zaprezentowany dzisiaj prototyp zapowiada pojawienie się całkowicie nowej gamy Civic, poczynając od późnej wiosny 2021 r.

 

>>>29.04.2021.>>> Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji. Honda zaprezentowała dziś najbardziej przyjemnego z jazdy i zaawansowanego technologicznie Civic Sedana w prawie 50-letniej historii modelu.

 

Wraz z premierą Civic Sedan, po którym pojawi się sportowy i osobisty Civic Hatchback, nastawiony na osiągi Civic Si oraz najwyższej klasy Civic o wysokich osiągach. Wykorzystując swoją silną obecność w e-sporcie i grach, debiut Hondy na Twitchu jest ukłonem w stronę wiodącej w branży i globalnej atrakcyjności Civic wśród młodych kupujących. Civic dziesiątej generacji odniósł niezrównany sukces - najpopularniejszy samochód w Ameryce przez cztery lata z rzędu2 i najpopularniejszy pojazd, samochód osobowy lub lekki samochód ciężarowy wśród Millenialsów, generacji Z, kupujących po raz pierwszy nowe pojazdy i rosnącą populację klientów wielokulturowych od czasu jego powstania. Uruchomienie w 2015 r.3. Civic 11. generacji będzie bazował na tym atrakcyjności dzięki jeszcze bardziej sportowemu i przyjemnemu z jazdy nowym podwoziom, mocniejszym i oszczędniejszym układom napędowym, wielu nowym funkcjom i technologiom Civic, a także dalszym udoskonaleniom w zakresie aktywnych i pasywnych funkcji bezpieczeństwa oraz występ.Osiem faktów na temat Golfa GTI
Wiadomości | 07.05.21

Osiem faktów na temat Golfa GTI

W ciągu ostatnich 45 lat nagromadziło się mnóstwo interesujących historii i faktów, które opublikowaliśmy dla Ciebie!

Dziś opublikowany został oficjalny zwiastun Forda Rangera nowej generacji
Wiadomości | 09.09.21

Dziś opublikowany został oficjalny zwiastun Forda Rangera nowej generacji

Gotowy na Rangera nowej generacji? Model będzie zaprezentowany jeszcze w tym roku i wprowadzony na rynek w roku 2022.

Przedstawiamy Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae
Premiery | 07.07.21

Przedstawiamy Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae

Najnowszy super sportowy samochód Lamborghini jest świetnym pożegnaniem tej wersji modelowej. Napędzany 6,5-litrowym silnikiem V12 LP, rozwija 780 KM i osiąga prędkość maksymalną 355 km/h.