Premiery | 18.11.20

Honda Civic Prototyp debiutuje na Twitchu

Najlepiej sprzedający się amerykański samochód zostaje całkowicie przeprojektowany dzięki sportowej i wyrafinowanej nowej stylizacji, ulepszonemu nadwoziu i podwoziu oraz zaawansowanej technologii.

Civic 11. generacji czerpie inspirację z ponadczasowych elementów stylistyki Hondy, takich jak niska i szeroka sylwetka, niska linia pasa, czyste i wyrafinowane detale oraz otwarta i przestronna kabina. Zaprezentowany dzisiaj prototyp zapowiada pojawienie się całkowicie nowej gamy Civic, poczynając od późnej wiosny 2021 r.

 

>>>29.04.2021.>>> Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji. Honda zaprezentowała dziś najbardziej przyjemnego z jazdy i zaawansowanego technologicznie Civic Sedana w prawie 50-letniej historii modelu.

 

Wraz z premierą Civic Sedan, po którym pojawi się sportowy i osobisty Civic Hatchback, nastawiony na osiągi Civic Si oraz najwyższej klasy Civic o wysokich osiągach. Wykorzystując swoją silną obecność w e-sporcie i grach, debiut Hondy na Twitchu jest ukłonem w stronę wiodącej w branży i globalnej atrakcyjności Civic wśród młodych kupujących. Civic dziesiątej generacji odniósł niezrównany sukces - najpopularniejszy samochód w Ameryce przez cztery lata z rzędu2 i najpopularniejszy pojazd, samochód osobowy lub lekki samochód ciężarowy wśród Millenialsów, generacji Z, kupujących po raz pierwszy nowe pojazdy i rosnącą populację klientów wielokulturowych od czasu jego powstania. Uruchomienie w 2015 r.3. Civic 11. generacji będzie bazował na tym atrakcyjności dzięki jeszcze bardziej sportowemu i przyjemnemu z jazdy nowym podwoziom, mocniejszym i oszczędniejszym układom napędowym, wielu nowym funkcjom i technologiom Civic, a także dalszym udoskonaleniom w zakresie aktywnych i pasywnych funkcji bezpieczeństwa oraz występ.Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC czyli luksus zdefiniowany na nowo
Wiadomości | 20.08.20

Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC czyli luksus zdefiniowany na nowo

Mercedes-Maybach poszerza swoje portfolio o luksusowego SUV-a. GLS 600 4MATIC oferuje podróżującym niepowtarzalne doświadczenie luksusu, przestronną kabinę wykończoną najwyższej próby materiałami, wyśmienite wygłuszenie oraz dwa komfortowe zawieszenia do wyboru.

Audi od środka. Poznaj laboratorium projektowe
Wiadomości | 06.05.20

Audi od środka. Poznaj laboratorium projektowe

Poznaj laboratorium projektowe Audi bez konieczności ruszania się z domu. Zobacz jak przebiega proces projektowania w Audi z udziałem doświadczonych przewodników przy pomocy wirtualnych wycieczek oraz transmisji na żywo.

Infiniti przedstawia model QX60 Monograph projekt 3-rzędowego SUV-a nowej generacji
Wiadomości | 28.09.20

Infiniti przedstawia model QX60 Monograph projekt 3-rzędowego SUV-a nowej generacji

Pokazany INFINITI QX60 Monograph jest zapowiedzią bardziej ekskluzywnego i imponującego projektu popularnego, rodzinnego SUV-a tej luksusowej marki. QX60 nowej generacji ma zostać zaprezentowany w 2021 roku.