Concept Cars | 21.09.21

MG Maze samochód koncepcyjny zainspirowany grami mobilnymi

Londyńska firma stylistyczna SAIC Design odpowiedzialna za projekty dla MG Motor zaprezentowała radykalnie nową koncepcję Maze jako inspirowany grami kompaktowy EV.

Londyńskie zespoły projektowe MG zaprezentowały odjazdowy samochód koncepcyjny, który zadowoli i spodoba się następnemu pokoleniu kierowców. Zespół twierdzi, że Maze został zaprojektowany z uwzględnieniem trzech kluczowych zasad: „Zabawa jest ważna. Odkrycie jest ważne. Przygoda jest ważna”.

 

Jest skierowany do nowej generacji użytkowników pojazdów, podobnie jak niedawno ujawniona koncepcja Cyberster, i czerpie z motywów znanych z „kultury gier” i gier mobilnych. 



Dacia Spring, grubo ponad 100 tysięcy zamówień od momentu premiery
Wiadomości | 30.03.23

Dacia Spring, grubo ponad 100 tysięcy zamówień od momentu premiery

Zaprezentowana wiosną 2021 roku Dacia Spring stała się trzecim najczęściej sprzedawanym pojazdem elektrycznym w Europie wśród klientów prywatnych.

Lamborghini Temerario GT3
MotorSport | 18.03.26

Lamborghini Temerario GT3

Pierwszy, w pełni autorski model GT3 Lamborghini zapowiada nową erę zintegrowanej inżynierii, produkcji i wyścigów dla klientów.

Mercedes-Benz VISION EQXX
Premiery | 03.01.22

Mercedes-Benz VISION EQXX

Nowy poziom zasięgu elektrycznego i wydajności. VISION EQXX, prototyp badawczy zdolny do pokonania 1000 kilometrów rzeczywistej jazdy elektrycznej na jednym ładowaniu.