Tuning | 05.11.21

Sztuka malowania na karoserii, Lamborghini Huracán EVO - Minotaur

W Mediolanie odsłonięto dzieło sztuki znane jako Minotauro (Minotaur) mit, ciało człowieka i byka, wyrażone ręcznym malarstwem na karoserii Lamborghini Huracán EVO.

Praca jest wyrazem dynamizmu, mocy i najskrytszych emocji, których artysta doświadczył podczas prowadzenia Huracán EVO, przedstawionych poprzez potężne cechy męskiego ciała stworzone przez opuszki palców Paolo Troilo.

Nieustannie ewoluujące malarstwo Paolo Troilo wykorzystuje przedstawienie męskiego ciała jako jego definiującego elementu i środka komunikacji. Praca zatytułowana „Minotauro” zawdzięcza swoją nazwę mieszance emocji i znaczeń, jakich artysta doświadczył w spotkaniu z Lamborghini.

 

Artysta oddaje hołd Huracán EVO, przedstawiając fuzję człowieka, byczego symbolu Automobili Lamborghini, i koncepcji mitu wyrażonej w nieugiętej – nadprzyrodzonej i niemal zwierzęcej – sile wydzielanej przez postać mężczyzny namalowaną na bokach samochodu . Siła przekazywana przez przedramiona i zaciśnięte pięści na przednim kapturze przypominają rogi byka.


Od 4 do 13 listopada Huracán EVO namalowany przez Paolo Troilo wraz z niektórymi innymi pracami artysty będzie można oglądać w Palazzo Serbelloni na Corso Venezia 16 w Mediolanie w ramach „TROILO-MILANO SOLO ANDATA” (TROILO- MILAN ONE WAY), której kuratorem jest Luca Beatrice.Nowy Nissan Navara Infografika
Wiadomości | 05.11.20

Nowy Nissan Navara Infografika

Nowy Nissan Navara podkreśla zaawansowaną japońską technologię, osiągi, konstrukcję i design

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3
MotorSport | 17.03.22

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3

Przyszłość Ferrari na scenie wyścigów GT nabiera kształtów i rozwija się wokół modelu 296 GTB, definiując ją na nowo zgodnie z wymaganiami toru i osiągów.

Safety Experience czyli bezpieczeństwo jazdy w praktyce według Mercedes-Benz
Wiadomości | 21.07.20

Safety Experience czyli bezpieczeństwo jazdy w praktyce według Mercedes-Benz

Rusza trzeci sezon szkoleń Mercedes-Benz Safety Experience ? bezpieczeństwo w praktyce.