Tuning | 05.11.21

Sztuka malowania na karoserii, Lamborghini Huracán EVO - Minotaur

W Mediolanie odsłonięto dzieło sztuki znane jako Minotauro (Minotaur) mit, ciało człowieka i byka, wyrażone ręcznym malarstwem na karoserii Lamborghini Huracán EVO.

Praca jest wyrazem dynamizmu, mocy i najskrytszych emocji, których artysta doświadczył podczas prowadzenia Huracán EVO, przedstawionych poprzez potężne cechy męskiego ciała stworzone przez opuszki palców Paolo Troilo.

Nieustannie ewoluujące malarstwo Paolo Troilo wykorzystuje przedstawienie męskiego ciała jako jego definiującego elementu i środka komunikacji. Praca zatytułowana „Minotauro” zawdzięcza swoją nazwę mieszance emocji i znaczeń, jakich artysta doświadczył w spotkaniu z Lamborghini.

 

Artysta oddaje hołd Huracán EVO, przedstawiając fuzję człowieka, byczego symbolu Automobili Lamborghini, i koncepcji mitu wyrażonej w nieugiętej – nadprzyrodzonej i niemal zwierzęcej – sile wydzielanej przez postać mężczyzny namalowaną na bokach samochodu . Siła przekazywana przez przedramiona i zaciśnięte pięści na przednim kapturze przypominają rogi byka.


Od 4 do 13 listopada Huracán EVO namalowany przez Paolo Troilo wraz z niektórymi innymi pracami artysty będzie można oglądać w Palazzo Serbelloni na Corso Venezia 16 w Mediolanie w ramach „TROILO-MILANO SOLO ANDATA” (TROILO- MILAN ONE WAY), której kuratorem jest Luca Beatrice.Stylistyka wnętrza nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 24.11.20

Stylistyka wnętrza nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Cyfrowy i analogowy luksus w harmonii.

Pięć gwiazdek w teście zderzeniowym dla Volkswagena ID.3
Wiadomości | 22.10.20

Pięć gwiazdek w teście zderzeniowym dla Volkswagena ID.3

Volkswagen ID.3 otrzymał w teście zderzeniowym organizacji Euro NCAP (European New Car Assessment) maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.

Genesis X Convertible
Concept Cars | 17.11.22

Genesis X Convertible

Spojrzenie na przyszłość marki. Genesis zademonstrował swoją wszechstronność projektową, prezentując w Kalifornii koncepcyjny model Genesis X Convertible.