Tuning | 05.11.21

Sztuka malowania na karoserii, Lamborghini Huracán EVO - Minotaur

W Mediolanie odsłonięto dzieło sztuki znane jako Minotauro (Minotaur) mit, ciało człowieka i byka, wyrażone ręcznym malarstwem na karoserii Lamborghini Huracán EVO.

Praca jest wyrazem dynamizmu, mocy i najskrytszych emocji, których artysta doświadczył podczas prowadzenia Huracán EVO, przedstawionych poprzez potężne cechy męskiego ciała stworzone przez opuszki palców Paolo Troilo.

Nieustannie ewoluujące malarstwo Paolo Troilo wykorzystuje przedstawienie męskiego ciała jako jego definiującego elementu i środka komunikacji. Praca zatytułowana „Minotauro” zawdzięcza swoją nazwę mieszance emocji i znaczeń, jakich artysta doświadczył w spotkaniu z Lamborghini.

 

Artysta oddaje hołd Huracán EVO, przedstawiając fuzję człowieka, byczego symbolu Automobili Lamborghini, i koncepcji mitu wyrażonej w nieugiętej – nadprzyrodzonej i niemal zwierzęcej – sile wydzielanej przez postać mężczyzny namalowaną na bokach samochodu . Siła przekazywana przez przedramiona i zaciśnięte pięści na przednim kapturze przypominają rogi byka.


Od 4 do 13 listopada Huracán EVO namalowany przez Paolo Troilo wraz z niektórymi innymi pracami artysty będzie można oglądać w Palazzo Serbelloni na Corso Venezia 16 w Mediolanie w ramach „TROILO-MILANO SOLO ANDATA” (TROILO- MILAN ONE WAY), której kuratorem jest Luca Beatrice.Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji
Wiadomości | 25.02.21

Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji

22 lata po debiucie Fabii Skoda prezentuje czwartą generację opartą na platformie MQB-A0. Zobacz przedpremierowe wideo i zdjęcia w kamuflażu.

McLaren Elva Gulf debiutuje w Hongkongu
Super Cars | 03.03.21

McLaren Elva Gulf debiutuje w Hongkongu

Tylko 149 egzemplarzy specjalnej edycji, co czyni go jednym z najrzadszych McLarenów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

Hyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera
Super Cars | 15.08.20

Hyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera

Zasięg ponad 1600 km, 5 min ładowania, bardzo niska waga. Dłuższa żywotność pojazdu. Wytrzymałość na ekstremalne temperatury. Niski koszt recyklingu.