Tuning | 05.11.21

Sztuka malowania na karoserii, Lamborghini Huracán EVO - Minotaur

W Mediolanie odsłonięto dzieło sztuki znane jako Minotauro (Minotaur) mit, ciało człowieka i byka, wyrażone ręcznym malarstwem na karoserii Lamborghini Huracán EVO.

Praca jest wyrazem dynamizmu, mocy i najskrytszych emocji, których artysta doświadczył podczas prowadzenia Huracán EVO, przedstawionych poprzez potężne cechy męskiego ciała stworzone przez opuszki palców Paolo Troilo.

Nieustannie ewoluujące malarstwo Paolo Troilo wykorzystuje przedstawienie męskiego ciała jako jego definiującego elementu i środka komunikacji. Praca zatytułowana „Minotauro” zawdzięcza swoją nazwę mieszance emocji i znaczeń, jakich artysta doświadczył w spotkaniu z Lamborghini.

 

Artysta oddaje hołd Huracán EVO, przedstawiając fuzję człowieka, byczego symbolu Automobili Lamborghini, i koncepcji mitu wyrażonej w nieugiętej – nadprzyrodzonej i niemal zwierzęcej – sile wydzielanej przez postać mężczyzny namalowaną na bokach samochodu . Siła przekazywana przez przedramiona i zaciśnięte pięści na przednim kapturze przypominają rogi byka.


Od 4 do 13 listopada Huracán EVO namalowany przez Paolo Troilo wraz z niektórymi innymi pracami artysty będzie można oglądać w Palazzo Serbelloni na Corso Venezia 16 w Mediolanie w ramach „TROILO-MILANO SOLO ANDATA” (TROILO- MILAN ONE WAY), której kuratorem jest Luca Beatrice.Pierwsze szczegóły na temat premiery odnowionej Skody Kodiaq
Wiadomości | 06.04.21

Pierwsze szczegóły na temat premiery odnowionej Skody Kodiaq

Wideo zapowiedź SUV-a, który od pierwszej premiery w 2016 roku, sprzedano w ponad 600 tysięcy egzemplarzy.

Jeep Orange Peelz
Concept Cars | 23.03.21

Jeep Orange Peelz

Marka Jeep debiutuje z niezwykłymi pojazdami koncepcyjnymi na Wielkanocne Safari Jeepa w 2021 roku.

Nowe Porsche Panamera światowa premiera 26 Sierpnia
Wiadomości | 13.08.20

Nowe Porsche Panamera światowa premiera 26 Sierpnia

Odliczanie trwa!