Tuning | 05.11.21

Sztuka malowania na karoserii, Lamborghini Huracán EVO - Minotaur

W Mediolanie odsłonięto dzieło sztuki znane jako Minotauro (Minotaur) mit, ciało człowieka i byka, wyrażone ręcznym malarstwem na karoserii Lamborghini Huracán EVO.

Praca jest wyrazem dynamizmu, mocy i najskrytszych emocji, których artysta doświadczył podczas prowadzenia Huracán EVO, przedstawionych poprzez potężne cechy męskiego ciała stworzone przez opuszki palców Paolo Troilo.

Nieustannie ewoluujące malarstwo Paolo Troilo wykorzystuje przedstawienie męskiego ciała jako jego definiującego elementu i środka komunikacji. Praca zatytułowana „Minotauro” zawdzięcza swoją nazwę mieszance emocji i znaczeń, jakich artysta doświadczył w spotkaniu z Lamborghini.

 

Artysta oddaje hołd Huracán EVO, przedstawiając fuzję człowieka, byczego symbolu Automobili Lamborghini, i koncepcji mitu wyrażonej w nieugiętej – nadprzyrodzonej i niemal zwierzęcej – sile wydzielanej przez postać mężczyzny namalowaną na bokach samochodu . Siła przekazywana przez przedramiona i zaciśnięte pięści na przednim kapturze przypominają rogi byka.


Od 4 do 13 listopada Huracán EVO namalowany przez Paolo Troilo wraz z niektórymi innymi pracami artysty będzie można oglądać w Palazzo Serbelloni na Corso Venezia 16 w Mediolanie w ramach „TROILO-MILANO SOLO ANDATA” (TROILO- MILAN ONE WAY), której kuratorem jest Luca Beatrice.Bertone GB110 Hypercar światowa premiera online
Super Cars | 24.12.22

Bertone GB110 Hypercar światowa premiera online

Na 110-lecie firmy, włoska marka motoryzacyjna przedstawia pierwszą limitowaną edycję swojego hipersamochodu, który będzie zasilany paliwem wykonanym z odpadów z tworzyw sztucznych.

SEAT Sales Online. Kolejna marka zaczyna sprzedaż swoich samochodów przez internet
Wiadomości | 04.08.20

SEAT Sales Online. Kolejna marka zaczyna sprzedaż swoich samochodów przez internet

Nowa platforma SEAT-a zapewni wgląd w ofertę nowych samochodów z całej Polski dostępnych od ręki. Producent rozbudował intuicyjną wyszukiwarkę pojazdów o opcję wyboru sposobu finansowania, dostosowanego do potrzeb firmy i osób prywatnych.

Przedstawiamy DS 4
Premiery | 03.02.21

Przedstawiamy DS 4

Najnowsze dzieło DS Automobiles zostało wyposażone w hybrydową technologię plug-in E-TENSE.