Premiery | 15.09.22

Zupełnie nowy Ford Mustang 7. Generacji

Ford po raz kolejny budzi emocje w sercach miłośników samochodów sportowych na całym świecie wprowadzając na rynek zupełnie nowego Forda Mustanga.

Mustang siódmej generacji kryje się najbardziej zaawansowany technologicznie, zorientowany na kierowcę kokpit spośród wszystkich dotychczasowych Mustangów. Kokpit inspirowany myśliwcem oferuje kierowcy dwa płynne i zakrzywione wyświetlacze, które można szybko dostosować, aby wyświetlać informacje, które kierowca chce lub musi zobaczyć.

 

Może Cię zainteresować >>> Nowy Ford Mustang Dark Horse, najwyższe możliwości <<<

Mustang siódmej generacji kryje się najbardziej zaawansowany technologicznie, zorientowany na kierowcę kokpit spośród wszystkich dotychczasowych Mustangów. Kokpit inspirowany myśliwcem oferuje kierowcy dwa płynne i zakrzywione wyświetlacze, które można szybko dostosować, aby wyświetlać informacje, które kierowca chce lub musi zobaczyć.Siódma generacja jest najbardziej ekscytująca i ekscytująca, począwszy od cyfrowego kokpitu inspirowanego myśliwcem, przez nowe, zaawansowane, turbodoładowane i wolnossące silniki, aż po bardziej ostry, ale ponadczasowy wygląd zewnętrzny.

 

Nowy Mustang dodaje kolejny rozdział do ikony, zapewniając wygląd, dźwięk i atrakcyjność najlepiej sprzedającego się sportowego coupe na świecie przez siedem lat z rzędu. Niezależnie od tego, czy jest to kabriolet czy coupe, silnik V8 czy 4-cylindrowy z turbodoładowaniem, ręczny lub automatyczny, Mustang ma opcje w wielu przedziałach cenowych i poziomach wydajności.
 

Wygląd, sposób jazdy i dźwięk Mustanga jest kluczem do doświadczenia, które sprawia, że ​​klienci chcą usiąść za kierownicą i ruszyć w drogę. Zupełnie nowy Mustang zapewnia jeszcze bardziej ekscytujące wrażenia z jazdy dzięki nowym i zaawansowanym technologiom silnika.

 

Zaczyna się od Mustanga GT, teraz napędzanego zaawansowanym, 5-litrowym silnikiem Coyote V8. 5-litrowy silnik czwartej generacji ma dostarczać najbardziej naturalnie wolnossącą moc spośród wszystkich Mustangów GT dzięki innowacyjnemu podwójnemu wlotowi powietrza i konstrukcji korpusu z podwójną przepustnicą, która pomaga zminimalizować straty indukcji poprzez umożliwienie wyższych prędkości przepływu powietrza.

 

Ford zachował manualną skrzynię biegów dla nowej generacji, a 5-litrowy V8 nadal oferuje standardową sześciobiegową manualną skrzynię biegów dla klientów, którzy chcą bezkompromisowego połączenia z ośmiocylindrową mocą. Dostępna jest zaawansowana 10-biegowa automatyczna skrzynia biegów Forda, która niemal natychmiast dostosowuje schematy zmiany biegów do wybranego trybu jazdy.

 

Klienci, którzy pragną przyjemnej jazdy Mustanga z oszczędnością paliwa, mogą wybrać model EcoBoost, napędzany całkowicie nowym, czterocylindrowym, turbodoładowanym silnikiem o pojemności 2,3 litra.

 

Łukasz Wiera.Nowy Nissan Armada premiera online
Premiery | 07.12.20

Nowy Nissan Armada premiera online

Nowy wygląd zewnętrzny oraz wnętrze, ulepszone funkcje bezpieczeństwa, potężny silnik V8 o pojemności 5,6 litra, przeznaczony dla rodzin żądnych przygód, które tego wszystkiego oczekują, zwłaszcza od SUV-ów.

Nowy Mercedes-AMG SL luksusowy roadster powraca do swoich korzeni
Premiery | 28.10.21

Nowy Mercedes-AMG SL luksusowy roadster powraca do swoich korzeni

Z klasycznym miękkim dachem i sportowym charakterem jako samochód 2+2 i po raz pierwszy przenosi moc na drogę dzięki napędowi na wszystkie koła. Wideo premiera.

30 km/h w terenie zabudowanym i zero alkoholu
Wiadomości | 07.10.21

30 km/h w terenie zabudowanym i zero alkoholu

W środę Parlament Europejski przyjął rezolucję ws. bezpieczeństwa na drogach, w celu osiągnięcia zerowej liczby ofiar śmiertelnych na unijnych drogach do 2050 roku.