Wiadomości | 13.10.20

Hilux liderem segmentu pick-upów we wrześniu 2020 roku

Toyota umacnia swoją pozycję na rynku aut dostawczych. Wzrost sprzedaży Hiluxa o 60% rok do roku.


Hilux liderem segmentu pick-upów we wrześniu 2020 roku

Toyota systematycznie rozbudowuje swoją ofertę samochodów dostawczych, wprowadzając na rynek kolejne modele oraz tworząc specjalistyczną sieć salonów Toyota Professional, dostosowaną do potrzeb klientów flotowych. Działania te przynoszą efekt – samochody użytkowe marki zyskują coraz silniejszą pozycję w swoich segmentach.

Hilux najpopularniejszym pick-upem

Toyota Hilux była we wrześniu najpopularniejszym pick-upem na polskim rynku. Rejestracja 77 egzemplarzy przekłada się na 31,3% udziału w segmencie. To aż o 60% więcej rok do roku, choć wzrost rynku pick-upów wyniósł w tym czasie 7%.

 

Licząc od stycznia do września, Hilux zajmuje drugie miejsce z wynikiem 508 rejestracji, co stanowi 23,6% tej części rynku. Liczba rejestracji Hiluxa w tym okresie wzrosła o 23% w porównaniu do pierwszych 9 miesięcy roku 2019, przy wzroście całego segmentu o 1%.



Kia prezentuje model K4
Wiadomości | 18.09.25

Kia prezentuje model K4

Kia zaciera granice między modelami segmentów C i D, prezentując w Europie model K4. Samochód łączy dynamiczny wygląd z przestronnym wnętrzem, nowoczesnymi technologiami i bogatym wyposażeniem.

Mercedes-Benz Klasa G czyli 400 tysięcy sztuk od 1979 roku
Wiadomości | 04.12.20

Mercedes-Benz Klasa G czyli 400 tysięcy sztuk od 1979 roku

Z linii produkcyjnej w Graz zjechał czerwony Mercedes-Benz G 400 d. Samochód trafi do wieloletniego klienta z Nadrenii.

Premiera Rimac Nevera czyli długo oczekiwana wersja produkcyjna C_Two
Premiery | 01.06.21

Premiera Rimac Nevera czyli długo oczekiwana wersja produkcyjna C_Two

Rimac Automobili pokazał dziś swój pierwszy w pełni elektryczny hipersamochód , który zostanie wyprodukowany tylko w 150 egzemplarzach.