Wiadomości | 25.01.21

SKODA KUSHAQ pierwsze zdjęcia nowego modelu

Pierwszy model produkcyjny oparty na MQB-A0-IN, opracowany specjalnie przez ŠKODA AUTO dla Indii.

KUSHAQ łączy typowe cechy ŠKODY z preferencjami indyjskich klientów. SUV średniej wielkości imponuje efektownym wyglądem, dużą ilością miejsca, dużym komfortem i wysokim poziomem bezpieczeństwa, a także wydajnymi silnikami TSI i nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi. Światowa premiera nowej ŠKODY KUSHAQ odbędzie się w Indiach w marcu.

 

(Aktualizacja 04.03.2021. - Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza, kiedy premiera?)

 

W ramach projektu INDIA 2.0 ŠKODA AUTO jest odpowiedzialna za nadzór nad wszystkimi działaniami Grupy Volkswagen na subkontynencie indyjskim.

 

Prezentując KUSHAQ, ŠKODA AUTO zapowiada nową erę na rynku indyjskim. Ten średniej wielkości SUV może pochwalić się typową dla ŠKODY dużą ilością miejsca i będzie dostępny z dwoma wydajnymi silnikami TSI. Jest to pierwszy model produkcyjny czeskiej marki oparty na platformie MQB-A0-IN - wariant MQB specjalnie przystosowany przez ŠKODA AUTO do Indii, który będzie również używany w innych modelach Grupy Volkswagen na rynku indyjskim. Ten samochód łączy w sobie tradycyjne cechy ŠKODY, takie jak wyrazisty design, duży komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa i najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe z preferencjami indyjskich klientów. Nowy KUSHAQ będzie świętował swoją światową premierę na subkontynencie indyjskim w marcu 2021 roku.Całkowicie elektryczny Mercedes EQS
Premiery | 15.04.21

Całkowicie elektryczny Mercedes EQS

Mercedes-EQ zaprezentował w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS. Zupełnie nowy model samochodu. Wideo, zdjęcia i dane techniczne.

Audi Online TV
Wiadomości | 04.05.20

Audi Online TV

Audi udostępniło specjalny dodatek do konfiguratora pokazujący w przystępny sposób techniczne szczegóły wybranych modeli Audi. Klienci przed skonfigurowaniem wybranego modelu mogą obejrzeć film na jego temat. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji filmy do dwóch modeli, Q7 oraz Q5. Sukcesywnie ilość dostępnych filmów będzie się zwiększać.

Hyundai STARIA zapowiedź nowego minivana
Wiadomości | 11.03.21

Hyundai STARIA zapowiedź nowego minivana

Pierwsze zdjęcia nowej linii pojazdów wielofunkcyjnych (MPV) Hyundaia o luksusowym i futurystycznym designie.