Wiadomości | 25.01.21

SKODA KUSHAQ pierwsze zdjęcia nowego modelu

Pierwszy model produkcyjny oparty na MQB-A0-IN, opracowany specjalnie przez ŠKODA AUTO dla Indii.

KUSHAQ łączy typowe cechy ŠKODY z preferencjami indyjskich klientów. SUV średniej wielkości imponuje efektownym wyglądem, dużą ilością miejsca, dużym komfortem i wysokim poziomem bezpieczeństwa, a także wydajnymi silnikami TSI i nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi. Światowa premiera nowej ŠKODY KUSHAQ odbędzie się w Indiach w marcu.

 

(Aktualizacja 04.03.2021. - Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza, kiedy premiera?)

 

W ramach projektu INDIA 2.0 ŠKODA AUTO jest odpowiedzialna za nadzór nad wszystkimi działaniami Grupy Volkswagen na subkontynencie indyjskim.

 

Prezentując KUSHAQ, ŠKODA AUTO zapowiada nową erę na rynku indyjskim. Ten średniej wielkości SUV może pochwalić się typową dla ŠKODY dużą ilością miejsca i będzie dostępny z dwoma wydajnymi silnikami TSI. Jest to pierwszy model produkcyjny czeskiej marki oparty na platformie MQB-A0-IN - wariant MQB specjalnie przystosowany przez ŠKODA AUTO do Indii, który będzie również używany w innych modelach Grupy Volkswagen na rynku indyjskim. Ten samochód łączy w sobie tradycyjne cechy ŠKODY, takie jak wyrazisty design, duży komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa i najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe z preferencjami indyjskich klientów. Nowy KUSHAQ będzie świętował swoją światową premierę na subkontynencie indyjskim w marcu 2021 roku.Czy wiesz kto jest największym producentem silników na świecie?
Wiadomości | 31.08.21

Czy wiesz kto jest największym producentem silników na świecie?

Już od wielu lat silniki tej marki spotkać możemy dosłownie wszędzie. Aktualnie średnio każdego roku na rynek trafia 25 milionów silników do różnych typów pojazdów i maszyn.

Całkowicie nowy, najbardziej zaawansowany technologicznie, Jeep Grand Cherokee
Premiery | 29.09.21

Całkowicie nowy, najbardziej zaawansowany technologicznie, Jeep Grand Cherokee

Marka Jeep świętując swoje 80. urodziny, wprowadza pierwszego zelektryfikowanego Jeepa Grand Cherokee 4xe wraz z najlepszym terenowym Grand Cherokee, nowym Trailhawk.

Nowe Polo wkrótce premiera online
Wiadomości | 19.04.21

Nowe Polo wkrótce premiera online

Volkswagen Polo jest od 1975 roku najbardziej udanym modelem w swojej klasie. Do tej pory sprzedano około 18 milionów sztuk.