Elektryczne | 13.07.20

WM Motor dostarczył 30 000 sztuk swojego elektrycznego SUV-a

Firma WM Motor osiągnęła dziś nowy kamień milowy w rozwoju, dostarczając 30 000. inteligentnego SUV-a z napędem elektrycznym w wersji EX5.


WM Motor dostarczył 30 000 sztuk swojego elektrycznego SUV-a

Firma WM Motor osiągnęła dziś nowy kamień milowy w rozwoju, dostarczając 30 000. inteligentnego SUV-a z napędem elektrycznym w wersji EX5. Dostawę pojazdu odebrał pan Song w Szanghaju, gdzie powitał go założyciel i dyrektor generalny firmy, Freeman Shen, który osobiście przekazał klucze do nowego EX5-Z. Ta okazja była historycznym momentem zarówno dla WM Motor, jak i dla chińskiego przemysłu pojazdów elektrycznych. Osiągając ten kamień milowy, WM Motor stał się pierwszym chińskim startupem produkującym samochody z napędem wyłącznie elektrycznym (EV), który przekroczył 30 000 sprzedaży jednego modelu pojazdu.

WM Motor osiągnął dodatnią dynamikę sprzedaży od czasu zatrzymania pandemii Covid-19 w całym przemyśle w Chinach. Pod koniec czerwca tego roku skumulowana sprzedaż wzrosła o 77,8% w porównaniu do poprzedniego kwartału i 34,9% w porównaniu z poprzednim miesiącem, przy czym sprzedaż w czerwcu osiągnęła najwyższy roczny poziom 2 028 sztuk.

 

Wszystkie pojazdy WM Motor są połączone bezprzewodowo, dzięki czemu każdy samochód jest bardzo cennym zasobem danych, który dostarcza w czasie rzeczywistym informacji na temat użytkowania i wydajności podczas jazdy. Informacje te umożliwiają rozwój aktualizacji oprogramowania i sprzętu oraz innowacji, które zapewniają rzeczywiste korzyści użytkownikom. WM Motor przypisuje znaczną część sukcesu EX5 tej łączności, ponieważ umożliwił ciągłą poprawę wrażeń użytkownika poprzez częste aktualizacje sprzętu i oprogramowania.

 

Analiza danych użytkownika daje wgląd w użyteczność funkcji EX5 w rzeczywistych scenariuszach jazdy. Na przykład z danych generowanych przez użytkowników wynika, że inteligentny asystent AI AI firmy WM Motor, „Xiaowei”, stał się teraz istotną częścią systemu multimedialnego Living Engine, wypełniając 4,45 miliona poleceń głosowych w pierwszej połowie 2020 r. średnio około 24 000 interakcji każdego dnia. Inne funkcje, które były popularne w pierwszej połowie 2020 r., To aplikacja do strumieniowego przesyłania wideo iQiyi, która została otwarta 1,02 mln razy; funkcja automatycznego parkowania (APA), która pomogła użytkownikom WM wykonać idealny park ponad 340 000 razy; oraz system oczyszczania powietrza CleanSpace, z którego codziennie korzysta 90% użytkowników. Połączone funkcje, takie jak strumieniowanie muzyki i wideo, a także nawigacja, zostały ułatwione dzięki ponad 400 000 gigabajtów bezpłatnych danych pokładowych w Internecie.

 

Zwiększenie zasięgu

 

Pozytywny trend sprzedaży WM Motor można w dużej mierze przypisać rozbudowie krajowej sieci detalicznej, składającej się głównie ze sklepów prowadzonych przez Smart Mobility Partners (SMP), którzy zarządzają wyłącznie sprzedażą i dostawą pojazdów WM Motor. Firma dodała 46 nowych lokalizacji handlowych w pierwszej połowie 2020 r., Zwiększając swoją obecność w głównych chińskich miastach, a także w miastach trzeciego i czwartego poziomu.Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60
Wiadomości | 27.05.21

Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60

Przestronny, rodzinny, trzyrzędowy crossover nigdy nie był większy. Infiniti pokazało pierwszą zapowiedź wideo swojego najbardziej zaawansowanego crossovera.

Nowe Audi Q8 e-tron
Elektryczne | 09.11.22

Nowe Audi Q8 e-tron

Topowy elektryczny SUV i crossover zachwyca zoptymalizowaną koncepcją napędu, poprawioną aerodynamiką, wyższą wydajnością ładowania i większą pojemnością akumulatorów.

Zapowiedzi Mercedes-Benz podczas IAA MOBILITY 2023 w Monachium
Wiadomości | 25.07.23

Zapowiedzi Mercedes-Benz podczas IAA MOBILITY 2023 w Monachium

Między innymi światowa premiera nowego samochodu koncepcyjnego ukazuje wizję Mercedes-Benz dotyczącą wiodących w swojej klasie innowacji, wzornictwa i cyfrowych doświadczeń.