Elektryczne | 13.07.20

WM Motor dostarczył 30 000 sztuk swojego elektrycznego SUV-a

Firma WM Motor osiągnęła dziś nowy kamień milowy w rozwoju, dostarczając 30 000. inteligentnego SUV-a z napędem elektrycznym w wersji EX5.


WM Motor dostarczył 30 000 sztuk swojego elektrycznego SUV-a

Firma WM Motor osiągnęła dziś nowy kamień milowy w rozwoju, dostarczając 30 000. inteligentnego SUV-a z napędem elektrycznym w wersji EX5. Dostawę pojazdu odebrał pan Song w Szanghaju, gdzie powitał go założyciel i dyrektor generalny firmy, Freeman Shen, który osobiście przekazał klucze do nowego EX5-Z. Ta okazja była historycznym momentem zarówno dla WM Motor, jak i dla chińskiego przemysłu pojazdów elektrycznych. Osiągając ten kamień milowy, WM Motor stał się pierwszym chińskim startupem produkującym samochody z napędem wyłącznie elektrycznym (EV), który przekroczył 30 000 sprzedaży jednego modelu pojazdu.

WM Motor osiągnął dodatnią dynamikę sprzedaży od czasu zatrzymania pandemii Covid-19 w całym przemyśle w Chinach. Pod koniec czerwca tego roku skumulowana sprzedaż wzrosła o 77,8% w porównaniu do poprzedniego kwartału i 34,9% w porównaniu z poprzednim miesiącem, przy czym sprzedaż w czerwcu osiągnęła najwyższy roczny poziom 2 028 sztuk.

 

Wszystkie pojazdy WM Motor są połączone bezprzewodowo, dzięki czemu każdy samochód jest bardzo cennym zasobem danych, który dostarcza w czasie rzeczywistym informacji na temat użytkowania i wydajności podczas jazdy. Informacje te umożliwiają rozwój aktualizacji oprogramowania i sprzętu oraz innowacji, które zapewniają rzeczywiste korzyści użytkownikom. WM Motor przypisuje znaczną część sukcesu EX5 tej łączności, ponieważ umożliwił ciągłą poprawę wrażeń użytkownika poprzez częste aktualizacje sprzętu i oprogramowania.

 

Analiza danych użytkownika daje wgląd w użyteczność funkcji EX5 w rzeczywistych scenariuszach jazdy. Na przykład z danych generowanych przez użytkowników wynika, że inteligentny asystent AI AI firmy WM Motor, „Xiaowei”, stał się teraz istotną częścią systemu multimedialnego Living Engine, wypełniając 4,45 miliona poleceń głosowych w pierwszej połowie 2020 r. średnio około 24 000 interakcji każdego dnia. Inne funkcje, które były popularne w pierwszej połowie 2020 r., To aplikacja do strumieniowego przesyłania wideo iQiyi, która została otwarta 1,02 mln razy; funkcja automatycznego parkowania (APA), która pomogła użytkownikom WM wykonać idealny park ponad 340 000 razy; oraz system oczyszczania powietrza CleanSpace, z którego codziennie korzysta 90% użytkowników. Połączone funkcje, takie jak strumieniowanie muzyki i wideo, a także nawigacja, zostały ułatwione dzięki ponad 400 000 gigabajtów bezpłatnych danych pokładowych w Internecie.

 

Zwiększenie zasięgu

 

Pozytywny trend sprzedaży WM Motor można w dużej mierze przypisać rozbudowie krajowej sieci detalicznej, składającej się głównie ze sklepów prowadzonych przez Smart Mobility Partners (SMP), którzy zarządzają wyłącznie sprzedażą i dostawą pojazdów WM Motor. Firma dodała 46 nowych lokalizacji handlowych w pierwszej połowie 2020 r., Zwiększając swoją obecność w głównych chińskich miastach, a także w miastach trzeciego i czwartego poziomu.Światowa premiera rajdowej SKODY FABIA RS Rally2
Premiery | 14.06.22

Światowa premiera rajdowej SKODY FABIA RS Rally2

SKODA Motorsport prezentuje nowy model rajdowy, który jest oparty na modelu Fabia czwartej generacji i jest kontynuacją najbardziej udanego pojazdu Rally2 ostatnich lat.

Bugatti Bolide, prace nad wersją produkcyjną już się rozpoczęły
Super Cars | 14.08.21

Bugatti Bolide, prace nad wersją produkcyjną już się rozpoczęły

Ekstremalny, lekki i niewiarygodnie szybki. Bugatti zaprezentowało model Bolide jako jedyny w swoim rodzaju pojazd eksperymentalny w październiku 2020 roku.

25 lat jako Oficjalny samochód MotoGP
MotorSport | 17.03.23

25 lat jako Oficjalny samochód MotoGP

Grande Premio de Portugal od 24 do 26 marca w Portimao to początek jubileuszowego sezonu BMW M, 25. sezonu z nowym samochodem bezpieczeństwa BMW M2 MotoGP.