Premiery | 15.04.21

Pierwszy pickup Hyundaia SANTA CRUZ

Przebojowa koncepcja samochodu, teraz jest to najbardziej oczekiwany nowy pojazd w historii marki.

Hyundai zaprezentował dziś długo wyczekiwany samochód przygodowy Santa Cruz Sport. Santa Cruz otwiera nowe możliwości w segmencie SUV-ów, ciężarówek i crossoverów, oferując prawdziwy pojazd sportowo-przygodowy, jakiego nie ma na rynku amerykańskim. Santa Cruz szczyci się śmiałym, ale wyrafinowanym designem, mocnymi i wydajnymi opcjami układu napędowego, elastycznym otwartym łóżkiem do przekładni, najnowocześniejszą łącznością i wysoce manewrowalną platformą z napędem na wszystkie koła, która jest równie dobrze czująca się w środowisku miejskim, jak i nastawionym na przygody. Santa Cruz Sport Adventure Vehicle rozpocznie produkcję w Montgomery w Alabamie w czerwcu i będzie dostępny w sprzedaży latem.

 

Wnętrze Santa Cruz wyraża wyrafinowany i wyrafinowany wygląd. Kontrastujący, surowy, ale wyrafinowany motyw pasuje do śmiałości nadwozia, oferując techniczną atmosferę, która przemawia do tych, którzy cenią najnowocześniejsze technologie w życiu codziennym. Charakteryzuje się otaczającą konstrukcją z dwoma kokpitami, która otacza każdego pasażera. Zespoły projektowe skupiły się na łatwości wsiadania i wysiadania oraz ergonomicznej komforcie podczas długich przejazdów. Wysokiej jakości wyświetlacz na konsoli centralnej ma wygląd ekranu informacyjno-rozrywkowego bez krawędzi i imponującą widoczność 10 cali. 

 

Santa Cruz oferuje dwa mocne, elastyczne i wydajne układy napędowe. Standardowym układem napędowym jest 2,5-litrowy rzędowy czterocylindrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem o szacowanej mocy 190+ i ponad 180 funtów na stopę. momentu obrotowego. Silnik ten współpracuje z ośmiobiegową hydrauliczną automatyczną skrzynią biegów, co zapewnia szybkie przyspieszenie i doskonałą wydajność. Santa Cruz oferuje również 2,5-litrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem i turbodoładowaniem o szacowanej mocy 275+ i ponad 310 funtów na stopę. momentu obrotowego związanego z ośmiobiegową dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów (DCT). Ten DCT zawiera łopatki zmiany biegów zamontowane na kierownicy do ręcznego sterowania zmianą biegów przez kierowcHiszpańska marka zaprezentowała odświeżonego SEAT-a Ateca
Premiery | 15.06.20

Hiszpańska marka zaprezentowała odświeżonego SEAT-a Ateca

Nowa Ateca wyróżnia się jeszcze wyższym poziomem bezpieczeństwa, bardziej wyrazistym designem i pełną łącznością z otoczeniem sieciowym. Klienci zyskali również dostęp do nowej gamy wydajnych napędów oraz nowej wersji Xperience.

Alfa Romeo Giulia GTA w wyjątkowych barwach
Wiadomości | 30.04.20

Alfa Romeo Giulia GTA w wyjątkowych barwach

Giulia GTA w wyjątkowych barwach specjalnie zaprojektowanych przez centrum stylistyczne Centro Stile Alfa Romeo. Limitowana edycja ?Giulia GTA? oprócz niezwykłej przyjemności prowadzenia i radości z jazdy oferuje wyjątkowy i ekskluzywny poziom personalizacji nadwozia.

Wkrótce premiera Gordon Murray T.50
Wiadomości | 19.02.21

Wkrótce premiera Gordon Murray T.50

Oczekiwanie na premierę supersamochodu dobiega końca, T.50 wkrótce zostanie pokazane.