Premiery | 15.04.21

Pierwszy pickup Hyundaia SANTA CRUZ

Przebojowa koncepcja samochodu, teraz jest to najbardziej oczekiwany nowy pojazd w historii marki.

Hyundai zaprezentował dziś długo wyczekiwany samochód przygodowy Santa Cruz Sport. Santa Cruz otwiera nowe możliwości w segmencie SUV-ów, ciężarówek i crossoverów, oferując prawdziwy pojazd sportowo-przygodowy, jakiego nie ma na rynku amerykańskim. Santa Cruz szczyci się śmiałym, ale wyrafinowanym designem, mocnymi i wydajnymi opcjami układu napędowego, elastycznym otwartym łóżkiem do przekładni, najnowocześniejszą łącznością i wysoce manewrowalną platformą z napędem na wszystkie koła, która jest równie dobrze czująca się w środowisku miejskim, jak i nastawionym na przygody. Santa Cruz Sport Adventure Vehicle rozpocznie produkcję w Montgomery w Alabamie w czerwcu i będzie dostępny w sprzedaży latem.

 

Wnętrze Santa Cruz wyraża wyrafinowany i wyrafinowany wygląd. Kontrastujący, surowy, ale wyrafinowany motyw pasuje do śmiałości nadwozia, oferując techniczną atmosferę, która przemawia do tych, którzy cenią najnowocześniejsze technologie w życiu codziennym. Charakteryzuje się otaczającą konstrukcją z dwoma kokpitami, która otacza każdego pasażera. Zespoły projektowe skupiły się na łatwości wsiadania i wysiadania oraz ergonomicznej komforcie podczas długich przejazdów. Wysokiej jakości wyświetlacz na konsoli centralnej ma wygląd ekranu informacyjno-rozrywkowego bez krawędzi i imponującą widoczność 10 cali. 

 

Santa Cruz oferuje dwa mocne, elastyczne i wydajne układy napędowe. Standardowym układem napędowym jest 2,5-litrowy rzędowy czterocylindrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem o szacowanej mocy 190+ i ponad 180 funtów na stopę. momentu obrotowego. Silnik ten współpracuje z ośmiobiegową hydrauliczną automatyczną skrzynią biegów, co zapewnia szybkie przyspieszenie i doskonałą wydajność. Santa Cruz oferuje również 2,5-litrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem i turbodoładowaniem o szacowanej mocy 275+ i ponad 310 funtów na stopę. momentu obrotowego związanego z ośmiobiegową dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów (DCT). Ten DCT zawiera łopatki zmiany biegów zamontowane na kierownicy do ręcznego sterowania zmianą biegów przez kierowcZapowiedź przyszłości wg koncepcji Hyundaia
Concept Cars | 05.05.20

Zapowiedź przyszłości wg koncepcji Hyundaia

Samochody koncepcyjne Hyundai zapowiadają przyszłość. W najnowszych konceptach marki Hyundai zastosowano rozwiązania projektowe, które trafią do samochodów produkcyjnych. Samochody koncepcyjne umożliwiają producentom wprowadzanie nowych pomysłów i technologii do designu przyszłych samochodów. Niedawno Hyundai pokazał najnowszy koncept elektryczny Prophecy, który oddaje filozofię projektowania firmy o nazwie Sensuous Sportiness. Wideo poniżej.

Ford Mustang najlepiej sprzedającym się samochodem sportowym
Wiadomości | 17.04.21

Ford Mustang najlepiej sprzedającym się samochodem sportowym

Legendarny Ford Mustang po raz kolejny jest najlepiej sprzedającym się samochodem sportowym na świecie dzięki zwiększonej sprzedaży na rynku europejskim.

Rimac Nevera kończy program testów zderzeniowych
Elektryczne | 23.02.22

Rimac Nevera kończy program testów zderzeniowych

Intensywny program testów zderzeniowych dla globalnej homologacji dobiegł końca po czterech latach, tysiącach cyfrowych symulacji i zniszczeniu dziewięciu kompletnych pojazdów. Wideo.