Premiery | 15.04.21

Pierwszy pickup Hyundaia SANTA CRUZ

Przebojowa koncepcja samochodu, teraz jest to najbardziej oczekiwany nowy pojazd w historii marki.

Hyundai zaprezentował dziś długo wyczekiwany samochód przygodowy Santa Cruz Sport. Santa Cruz otwiera nowe możliwości w segmencie SUV-ów, ciężarówek i crossoverów, oferując prawdziwy pojazd sportowo-przygodowy, jakiego nie ma na rynku amerykańskim. Santa Cruz szczyci się śmiałym, ale wyrafinowanym designem, mocnymi i wydajnymi opcjami układu napędowego, elastycznym otwartym łóżkiem do przekładni, najnowocześniejszą łącznością i wysoce manewrowalną platformą z napędem na wszystkie koła, która jest równie dobrze czująca się w środowisku miejskim, jak i nastawionym na przygody. Santa Cruz Sport Adventure Vehicle rozpocznie produkcję w Montgomery w Alabamie w czerwcu i będzie dostępny w sprzedaży latem.

 

Wnętrze Santa Cruz wyraża wyrafinowany i wyrafinowany wygląd. Kontrastujący, surowy, ale wyrafinowany motyw pasuje do śmiałości nadwozia, oferując techniczną atmosferę, która przemawia do tych, którzy cenią najnowocześniejsze technologie w życiu codziennym. Charakteryzuje się otaczającą konstrukcją z dwoma kokpitami, która otacza każdego pasażera. Zespoły projektowe skupiły się na łatwości wsiadania i wysiadania oraz ergonomicznej komforcie podczas długich przejazdów. Wysokiej jakości wyświetlacz na konsoli centralnej ma wygląd ekranu informacyjno-rozrywkowego bez krawędzi i imponującą widoczność 10 cali. 

 

Santa Cruz oferuje dwa mocne, elastyczne i wydajne układy napędowe. Standardowym układem napędowym jest 2,5-litrowy rzędowy czterocylindrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem o szacowanej mocy 190+ i ponad 180 funtów na stopę. momentu obrotowego. Silnik ten współpracuje z ośmiobiegową hydrauliczną automatyczną skrzynią biegów, co zapewnia szybkie przyspieszenie i doskonałą wydajność. Santa Cruz oferuje również 2,5-litrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem i turbodoładowaniem o szacowanej mocy 275+ i ponad 310 funtów na stopę. momentu obrotowego związanego z ośmiobiegową dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów (DCT). Ten DCT zawiera łopatki zmiany biegów zamontowane na kierownicy do ręcznego sterowania zmianą biegów przez kierowcHyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera
Super Cars | 15.08.20

Hyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera

Zasięg ponad 1600 km, 5 min ładowania, bardzo niska waga. Dłuższa żywotność pojazdu. Wytrzymałość na ekstremalne temperatury. Niski koszt recyklingu.

Premiera Concept Mercedes-Maybach EQS
Concept Cars | 08.09.21

Premiera Concept Mercedes-Maybach EQS

Mercedes-Maybach rozszerza swoje portfolio produktów o luksusowego, całkowicie elektrycznego SUV-a opartego na modułowej architekturze dla pojazdów elektrycznych klasy luksusowej i wyższej.

Polestar oficjalnie prezentuje elektrycznego SUV-a Polestar 3
Premiery | 12.10.22

Polestar oficjalnie prezentuje elektrycznego SUV-a Polestar 3

Polestar 3 to potężny elektryczny SUV, który oddziałuje na zmysły dzięki wyrazistemu, skandynawskiemu designowi i doskonałej dynamice jazdy.