Wiadomości | 07.11.20

ENYAQ iV opcje Design Selections do wyboru

Nowa koncepcja designu modelu ENYAQ iV łączy cechy przestronnego miejsca oraz strefy wypoczynkowej.


ENYAQ iV opcje Design Selections do wyboru

Nowa koncepcja designu modelu ENYAQ iV łączy cechy przestronnego miejsca oraz strefy wypoczynkowej. Po raz pierwszy oferujemy nasze nowe opcje Design Selections. Przypominają one nowoczesne przestrzenie mieszkalne, charakteryzując się doskonale dobranymi kolorami oraz materiałami. Ponadto proponujemy przejrzyście skonstruowane pakiety opcji zawierające różne motywy stylistyczne, z kilkoma dodatkowymi możliwościami dostępnymi dla każdego modelu. Oznacza to, że możemy zapewnić klientom wybór, który jest jasny i prosty, a jednocześnie wyjątkowy – podkreślał Norbert Weber, dyrektor ds. projektowania wnętrz ŠKODA w wywiadzie dostępnym pod LINKIEM.

Materiały ekologiczne

W opcjach Lodge i ecoSuite ŠKODA postawiła na zrównoważony rozwój. Tapicerka w opcji Lodge wykonana jest w 40% z certyfikowanej wełny, spełniającej surowe wymogi firmy Woolmark. Znak Wool Blend Performance jest zastrzeżony dla produktów mających w swoim składzie od 30% do 49,9% certyfikowanej wełny. Pozostałe 60% to poliester pochodzący z recyklingowanych butelek PET. Jak podkreślił Weber, unikatowa tkanina sprawia, że podróżowanie modelem ENYAQ iV staje się jeszcze większą przyjemnością.

Obicia foteli mają przyjemną fakturę i zapewniają komfortową temperaturę. Skórzana tapicerka w odcieniu koniaku dostępna w opcji ecoSuite Design Selection jest wytwarzana w zrównoważony sposób. Skórę użytą do jej produkcji garbuje się przy pomocy wyciągów z liści oliwnych.



Hyundai N prezentuje dwa koncepty, zwiastujące wizję samochodów sportowych w erze elektryfikacji
Concept Cars | 16.07.22

Hyundai N prezentuje dwa koncepty, zwiastujące wizję samochodów sportowych w erze elektryfikacji

Pojazdy nazywane laboratoriami na kołach pozwalają testować i weryfikują zaawansowane technologie, które będą miały zastosowanie w przyszłych modelach seryjnych.

Hyper-SUV Lotus Eletre, trzy wersje całkowicie nowego elektrycznego modelu
Super Cars | 25.10.22

Hyper-SUV Lotus Eletre, trzy wersje całkowicie nowego elektrycznego modelu

Firma Lotus przedstawiła ceny i dane techniczne jednego z najbardziej wyczekiwanych modeli w swojej historii, wielokrotnie nagradzanego Eletre Hyper-SUV.

Formuła 1 Grand Prix Francji
MotorSport | 17.06.21

Formuła 1 Grand Prix Francji

Mistrzostwa Świata Formuły 1 wracają w ten weekend na torze Paul Ricard w Le Castellet w formie siódmej rundy sezonu.