Wiadomości | 04.03.21

Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza

Nowy SUV ŠKODY na rynek indyjski oferuje typową dla marki przestronność. Kiedy premiera?


Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza

ŠKODA KUSHAQ zostanie oficjalnie wprowadzona na rynek jeszcze w tym miesiącu i jest pierwszym z czterech modeli marek ŠKODA i Volkswagen w ramach kampanii produktowej INDIA 2.0. Pojazdy są produkowane lokalnie w Indiach i bazują na wersji MQB-A0-IN Modular Transverse Toolkit Grupy Volkswagen, specjalnie przystosowanej do Indii przez ŠKODA AUTO.

 

Centralnym elementem wnętrza nowej ŠKODY KUSHAQ jest wolnostojący wyświetlacz informacyjno-rozrywkowy o przekątnej ekranu do 10 cali. Szkic wystroju wnętrza również wyraźnie pokazuje linię charakteru biegnącą pod nim, odzwierciedlającą symetryczne kontury kratki ŠKODA. Wymiary KUSHAQ odpowiadają wymiarom pojazdu średniej wielkości. Jednocześnie nowy model SUV na rynek indyjski oferuje dużą przestrzeń, liczne opcje schowków i charakterystyczne dla ŠKODY detale Simply Clever.

 

Premiera nowej ŠKODY KUSHAQ odbędzie się 18 marca 2021 roku.ŠKODA w jedynym starcie w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans
Wiadomości | 25.06.20

ŠKODA w jedynym starcie w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans

Specjalnie opracowana ŠKODA Sport miała lekki aluminiowy korpus i była oparta na udanym seryjnie produkowanym modelu 1101/1102 ?Tudor?. Václav Bobek i Jaroslav Netušil walczyli o pierwsze miejsce w swojej klasie, dopóki niewielka wada nie spowodowała wypadnięcia samochodu po 13 godzinach wyścigu.

Światowa premiera Mitsubishi XFC Concept
Concept Cars | 19.10.22

Światowa premiera Mitsubishi XFC Concept

Kompaktowy samochód koncepcyjnego SUV-a nowej generacji, którego będzie można oglądać na targach Vietnam Motor Show 2022.

Limitowana edycja Ford Mustang Mach 1 można składać zamówienia
Wiadomości | 15.10.20

Limitowana edycja Ford Mustang Mach 1 można składać zamówienia

Zamówienia można składać w 53 krajach na rynkach całego świata. Zupełnie nowy Mustang Mach 1 z limitowanej edycji 2021 pojawi się w salonach Forda w USA i Kanadzie wiosną 2021 roku.