Wiadomości | 04.03.21

Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza

Nowy SUV ŠKODY na rynek indyjski oferuje typową dla marki przestronność. Kiedy premiera?


Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza

ŠKODA KUSHAQ zostanie oficjalnie wprowadzona na rynek jeszcze w tym miesiącu i jest pierwszym z czterech modeli marek ŠKODA i Volkswagen w ramach kampanii produktowej INDIA 2.0. Pojazdy są produkowane lokalnie w Indiach i bazują na wersji MQB-A0-IN Modular Transverse Toolkit Grupy Volkswagen, specjalnie przystosowanej do Indii przez ŠKODA AUTO.

 

Centralnym elementem wnętrza nowej ŠKODY KUSHAQ jest wolnostojący wyświetlacz informacyjno-rozrywkowy o przekątnej ekranu do 10 cali. Szkic wystroju wnętrza również wyraźnie pokazuje linię charakteru biegnącą pod nim, odzwierciedlającą symetryczne kontury kratki ŠKODA. Wymiary KUSHAQ odpowiadają wymiarom pojazdu średniej wielkości. Jednocześnie nowy model SUV na rynek indyjski oferuje dużą przestrzeń, liczne opcje schowków i charakterystyczne dla ŠKODY detale Simply Clever.

 

Premiera nowej ŠKODY KUSHAQ odbędzie się 18 marca 2021 roku.Vazirani EKONK jednomiejscowy elektryczny supersamochód
Concept Cars | 25.10.21

Vazirani EKONK jednomiejscowy elektryczny supersamochód

Indyjski start-up pokazał elektryczny supersamochód, który, jak twierdzą, jest najlżejszym EV w historii i najszybszym samochodem, jaki kiedykolwiek wyprodukowano w w Indiach.

Nowy Nissan Qashqai, trzecia generacja kultowego crossovera marki
Wiadomości | 14.07.21

Nowy Nissan Qashqai, trzecia generacja kultowego crossovera marki

Pierwsze egzemplarze modelu, którego liczba zamówień złożonych przez klientów w Europie przekroczyła już 10 tysięcy, pojawiają się w salonach sprzedaży.

Jak zmieniły się przepisy dotyczące kar za wykroczenia drogowe?
Wiadomości | 03.01.22

Jak zmieniły się przepisy dotyczące kar za wykroczenia drogowe?

Od pierwszego stycznia 2022 roku zacznie obowiązywać tzw. ustawa mandatowa ale część przepisów będzie obowiązywać dopiero w drugiej połowie 2022 roku.