Wiadomości | 04.03.21

Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza

Nowy SUV ŠKODY na rynek indyjski oferuje typową dla marki przestronność. Kiedy premiera?


Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza

ŠKODA KUSHAQ zostanie oficjalnie wprowadzona na rynek jeszcze w tym miesiącu i jest pierwszym z czterech modeli marek ŠKODA i Volkswagen w ramach kampanii produktowej INDIA 2.0. Pojazdy są produkowane lokalnie w Indiach i bazują na wersji MQB-A0-IN Modular Transverse Toolkit Grupy Volkswagen, specjalnie przystosowanej do Indii przez ŠKODA AUTO.

 

Centralnym elementem wnętrza nowej ŠKODY KUSHAQ jest wolnostojący wyświetlacz informacyjno-rozrywkowy o przekątnej ekranu do 10 cali. Szkic wystroju wnętrza również wyraźnie pokazuje linię charakteru biegnącą pod nim, odzwierciedlającą symetryczne kontury kratki ŠKODA. Wymiary KUSHAQ odpowiadają wymiarom pojazdu średniej wielkości. Jednocześnie nowy model SUV na rynek indyjski oferuje dużą przestrzeń, liczne opcje schowków i charakterystyczne dla ŠKODY detale Simply Clever.

 

Premiera nowej ŠKODY KUSHAQ odbędzie się 18 marca 2021 roku.BMW M3 Touring potwierdzone
Wiadomości | 13.08.20

BMW M3 Touring potwierdzone

Firma potwierdza po raz pierwszy rozszerzenie gamy modeli w klasie premium średniej klasy o pięciodrzwiowy prototyp samochodu o wysokich osiągach, który będzie można zobaczyć podczas jazdy w pobliżu centrum rozwoju w Garching pod Monachium

Lexus GX 460 2020 mistrz wśród luksusowych SUV-ów
Wiadomości | 18.05.20

Lexus GX 460 2020 mistrz wśród luksusowych SUV-ów

Odświeżony siedmiomiejscowy GX 460 Lexusa dodają więcej stylu stylistyce, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nowa konstrukcja kratki wrzeciona, reflektory LED ?triple eye? oraz opcje kolorów i wykończenia wnętrza oraz zaawansowane technologicznie systemy w ekstremalnych warunkach terenowych.

Hyundai RN22e, wizja sportowego samochodu elektrycznego marki N ujrzała światło dzienne
MotorSport | 07.10.22

Hyundai RN22e, wizja sportowego samochodu elektrycznego marki N ujrzała światło dzienne

RN22e, oparty na modelu IONIQ 6 to więcej niż laboratorium na kołach to esencja doświadczeń sportów motorowych submarki N od Hyundaia.