Super Cars | 03.12.21

Super ekskluzywny Aznom Palladium zadebiutuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

7 grudnia najbardziej wysunięty na północ Emirat, Ras Al Khaimah, będzie gospodarzem ekskluzywnego wydarzenia.

W Emiratach Palladium będzie pionierem Aznom i będzie reprezentować całość większej działalności i linii produkcyjnej Aznom. Palladium jest konkretnym dowodem talentu i umiejętności projektantów Aznom, pokazującym wyniki ich dbałości o szczegóły, skrojone na miarę wykończenia… i w dużej mierze ważne aspekty techniczne. Palladium to piękne „oświadczenie” Aznom, pokazujące światu jakość kreacji marki i robiące całkiem przykuwające uwagę pierwsze wrażenie.

 

W centrum modelu biznesowego znajduje się nie tylko znakomita umiejętność personalizacji wnętrz, mimo że Aznom ma długą historię doskonałego rzemiosła, ale także zdolność do tworzenia całego procesu produkcyjnego pojazdów z limitowanej edycji, budowanych krok po kroku zgodnie z potrzeby klienta… tworzenie prawdziwych „jednorazowych” samochodów. Dzięki tym lokalom Aznom chce odtworzyć ślady historycznych włoskich konstruktorów nadwozi, którzy stali się sławni w czasach, gdy każdy pojazd był budowany ręcznie z ogromną pasją i starannością.

 

Palladium zaprezentuje również kilka nowości. Jak już wiadomo, Palladium jest pojazdem wyjątkowym, do tego stopnia, że ??znajduje się we własnym, zupełnie nowym segmencie, ochrzczonym przez media i ekspertów motoryzacyjnych „hiperlimuzyną”, którzy byli świadkami premiery samochodu w Mediolanie w listopadzie 2020 roku.

 

W rzeczywistości Aznom Palladium łączy tradycyjne cechy wielkich luksusowych sedanów (wygoda, jakość materiałów i wykonania, przestronność i niezawodność) z dynamicznymi cechami, które zwykle można znaleźć w wielu różnych pojazdach. Wyjątkowo duże wymiary (prawie 2 metry wysokości i 6 metrów długości) bezsprzecznie pozycjonują auto w segmencie limuzyn, ale jego niekonwencjonalny design jest niezaprzeczalnie przyciągający wzrok i mocny, dorównując jedynie zaletom jego inżynierii.Hyundai Kona Electric ustanowił rekord zasięgu pokonując 1026 km
Elektryczne | 14.08.20

Hyundai Kona Electric ustanowił rekord zasięgu pokonując 1026 km

Trzy wersje modelu Kona Electric były testowane na torze wyścigowym Lausitzring. Wszystkie samochody w specyfikacjach fabrycznych pokonały ponad 1000 km.

Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży
Wiadomości | 25.01.21

Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży

SUV ze stałym napędem na wszystkie koła, wykonany w nowym designie, idealnie nadaje się zarówno do turystyki terenowej, jak i codziennych wycieczek po mieście.

Nowy Ford Puma ST Gold Edition zaprojektowany przez fanów
Tuning | 18.06.21

Nowy Ford Puma ST Gold Edition zaprojektowany przez fanów

Prawie 275 000 głosów oddanych przez fanów na kanałach społecznościowych Forda w ciągu 10 dni w celu stworzenia wyjątkowej edycji modelu Puma.