Super Cars | 03.12.21

Super ekskluzywny Aznom Palladium zadebiutuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

7 grudnia najbardziej wysunięty na północ Emirat, Ras Al Khaimah, będzie gospodarzem ekskluzywnego wydarzenia.

W Emiratach Palladium będzie pionierem Aznom i będzie reprezentować całość większej działalności i linii produkcyjnej Aznom. Palladium jest konkretnym dowodem talentu i umiejętności projektantów Aznom, pokazującym wyniki ich dbałości o szczegóły, skrojone na miarę wykończenia… i w dużej mierze ważne aspekty techniczne. Palladium to piękne „oświadczenie” Aznom, pokazujące światu jakość kreacji marki i robiące całkiem przykuwające uwagę pierwsze wrażenie.

 

W centrum modelu biznesowego znajduje się nie tylko znakomita umiejętność personalizacji wnętrz, mimo że Aznom ma długą historię doskonałego rzemiosła, ale także zdolność do tworzenia całego procesu produkcyjnego pojazdów z limitowanej edycji, budowanych krok po kroku zgodnie z potrzeby klienta… tworzenie prawdziwych „jednorazowych” samochodów. Dzięki tym lokalom Aznom chce odtworzyć ślady historycznych włoskich konstruktorów nadwozi, którzy stali się sławni w czasach, gdy każdy pojazd był budowany ręcznie z ogromną pasją i starannością.

 

Palladium zaprezentuje również kilka nowości. Jak już wiadomo, Palladium jest pojazdem wyjątkowym, do tego stopnia, że ??znajduje się we własnym, zupełnie nowym segmencie, ochrzczonym przez media i ekspertów motoryzacyjnych „hiperlimuzyną”, którzy byli świadkami premiery samochodu w Mediolanie w listopadzie 2020 roku.

 

W rzeczywistości Aznom Palladium łączy tradycyjne cechy wielkich luksusowych sedanów (wygoda, jakość materiałów i wykonania, przestronność i niezawodność) z dynamicznymi cechami, które zwykle można znaleźć w wielu różnych pojazdach. Wyjątkowo duże wymiary (prawie 2 metry wysokości i 6 metrów długości) bezsprzecznie pozycjonują auto w segmencie limuzyn, ale jego niekonwencjonalny design jest niezaprzeczalnie przyciągający wzrok i mocny, dorównując jedynie zaletom jego inżynierii.Hyundai przedstawia zupełnie nowy model BAYON
Premiery | 02.03.21

Hyundai przedstawia zupełnie nowy model BAYON

Całkowicie nowy stylowy i elegancki model w nadwoziu typu crossover SUV segmentu B, zaprojektowany specjalnie dla Europy.

Poznaj Rezvani Tank najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy
Tuning | 08.07.21

Poznaj Rezvani Tank najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy

Pojazd miejski zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, a jednocześnie jest w stanie sprostać każdemu ekstremalnemu wyzwaniu.

Toyota GR Supra w limitowanej edycji Jarama Racetrack Edition
Tuning | 08.07.21

Toyota GR Supra w limitowanej edycji Jarama Racetrack Edition

GR Supra to samochód sportowy w najczystszej postaci z klasycznym układem, w którym silnik z przodu napędza tylne koła.