Wiadomości | 06.02.24

Światowa premiera nowego supermini od MG

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie MG Motor zaprezentuje nowe hybrydowe supermini MG3, które po raz pierwszy zostanie zaoferowane europejskim klientom w 2024 roku.


Światowa premiera nowego supermini od MG

Zastępując model benzynowy, który ma ugruntowaną pozycję na rodzimym rynku marki w Wielkiej Brytanii, MG3 Hybrid Plus stanowi kamień milowy w rozwoju układu napędowego MG, oferując klientom pierwszą możliwość prowadzenia czysto hybrydowego MG. Zaawansowany technologicznie układ hybrydowy zapewnia wiodące w swojej klasie połączenie wydajności, wydajności i możliwości jazdy bezemisyjnej; ustanawiając nowe standardy w niezwykle ważnym sektorze supermini.

 

Nowy MG3 podkreśla zaangażowanie MG w oferowanie klientom szerokiego zakresu funkcji wspomagających kierowcę i rozrywki w standardzie, takich jak nowe ekrany z dwoma wyświetlaczami i szeroki wybór usług online.

 

Aiden He, dyrektor generalny MG Nordic & Benelux, powiedział: „MG3 jest gotowy zapewnić wyjątkowe połączenie rzeczywistych osiągów, ekonomii, wyrafinowania i technologii jak na hybrydowy hatchback segmentu B. Jesteśmy pewni, że będzie to bardzo silny konkurent na rynku, na którym klienci wymagają zarówno doskonałej jakości, jak i praktyczności.Minimalistyczne i wszechstronne: nowe MINI Countryman
Premiery | 01.09.23

Minimalistyczne i wszechstronne: nowe MINI Countryman

Wyższe, dłuższe i w charakterze MINI – z dodatkowymi 6 cm wysokości i 13 cm długości nowy Countryman wyraźnie urósł w porównaniu z poprzednim modelem.

Volkswagen Golf R oficjalnie zaprezentowany
Premiery | 04.11.20

Volkswagen Golf R oficjalnie zaprezentowany

Volkswagen rozszerzy ofertę usportowionych wersji Golfa ósmej generacji, po premierze odmian GTI, GTE i GTD przyszedł czas na premierę topowego modelu: nowego Golfa R.

Porsche unowocześnia Panamerę
Premiery | 24.11.23

Porsche unowocześnia Panamerę

Trzecia generacja sportowej, luksusowej limuzyny charakteryzuje się szerszą gamą funkcji cyfrowych, świeżym i wyrazistym designem oraz szerszym spektrum pomiędzy dynamiką a komfortem jazdy.