Wiadomości | 06.02.24

Światowa premiera nowego supermini od MG

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie MG Motor zaprezentuje nowe hybrydowe supermini MG3, które po raz pierwszy zostanie zaoferowane europejskim klientom w 2024 roku.


Światowa premiera nowego supermini od MG

Zastępując model benzynowy, który ma ugruntowaną pozycję na rodzimym rynku marki w Wielkiej Brytanii, MG3 Hybrid Plus stanowi kamień milowy w rozwoju układu napędowego MG, oferując klientom pierwszą możliwość prowadzenia czysto hybrydowego MG. Zaawansowany technologicznie układ hybrydowy zapewnia wiodące w swojej klasie połączenie wydajności, wydajności i możliwości jazdy bezemisyjnej; ustanawiając nowe standardy w niezwykle ważnym sektorze supermini.

 

Nowy MG3 podkreśla zaangażowanie MG w oferowanie klientom szerokiego zakresu funkcji wspomagających kierowcę i rozrywki w standardzie, takich jak nowe ekrany z dwoma wyświetlaczami i szeroki wybór usług online.

 

Aiden He, dyrektor generalny MG Nordic & Benelux, powiedział: „MG3 jest gotowy zapewnić wyjątkowe połączenie rzeczywistych osiągów, ekonomii, wyrafinowania i technologii jak na hybrydowy hatchback segmentu B. Jesteśmy pewni, że będzie to bardzo silny konkurent na rynku, na którym klienci wymagają zarówno doskonałej jakości, jak i praktyczności.Marka Jeep zaprezentowała pierwsze zdjęcia nowego Grand Cherokee 4xe
Wiadomości | 08.07.21

Marka Jeep zaprezentowała pierwsze zdjęcia nowego Grand Cherokee 4xe

Piąta generacja Grand Cherokee, zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas New York International Auto Show wraz z pełną gamą Grand Cherokee.

Pierwsze wrażenie z wnętrza nowej SKODY FABIA
Wiadomości | 29.04.21

Pierwsze wrażenie z wnętrza nowej SKODY FABIA

Czwarta generacja tego modelu z udoskonaloną koncepcję wnętrza będzie świętować swoją światową premierę na początku maja.

Propozycje zmian w zakresie organizacji i bezpieczeństwa ruchu drogowego
Wiadomości | 13.12.22

Propozycje zmian w zakresie organizacji i bezpieczeństwa ruchu drogowego

GDDK i A była inicjatorem powołania Forum organizacji ruchu i bezpieczeństwa ruchu drogowego w celu zaktualizowania i poprawy oznakowania na drogach.