Premiery | 28.09.21

Nissan przedstawia nowy model Townstar

Nowy model stanowi kompleksową i konkurencyjną ofertę w segmencie lekkich samochodów dostawczych wyposażonych w silniki benzynowe oraz elektryczne.

Nissan przedstawia nową generację kompaktowych lekkich samochodów dostawczych (LCV), zupełnie nowego Townstara. Dzięki całkowicie elektrycznemu układowi napędowemu oraz opcji zasilanej paliwem, ta nowa gama lekkich samochodów dostawczych jest przygotowana do przyszłościowych operacji biznesowych i przyspieszy przejście na elektryfikację.

 

Prezentując najbardziej wszechstronną technologicznie ofertę lekkich samochodów dostawczych Nissana do tej pory, zupełnie nowy Townstar wprowadza pakiet ponad 20 technologii do oferty kompaktowych samochodów dostawczych, stanowiąc śmiałego konkurenta w tym segmencie.

 

Opierając się na sukcesie Nissana e-NV200, pioniera i lidera na rynku elektrycznych lekkich samochodów dostawczych, w pełni elektryczna wersja zupełnie nowego Townstara została zoptymalizowana pod kątem potrzeb klientów. Dzięki ulepszonej baterii 44 kWh, zaawansowanej technologii i niskim kosztom eksploatacji elektryczny Townstar oferuje wydajne, zrównoważone rozwiązanie w zakresie mobilności.

 

Zbudowany na platformie Alliance CMF-C, zupełnie nowy Townstar został zbudowany od podstaw z myślą o jakości i funkcjonalności. Będzie opatrzony nowym logo marki Nissan, co czyni go pierwszym europejskim modelem, który będzie z nim produkowany.

 

W pełni elektryczny, całkowicie nowy Townstar będzie odzwierciedlał estetyczne elementy zaczerpnięte z Nissana Ariya, w tym smukłe, charakterystyczne reflektory LED i aerodynamiczna przednia osłona z zawiłym wzorem Kumiko i świeżym designem w kształcie litery V.

 

Podobnie, benzynowa wersja nowego Townstara wyróżnia się ostrym i dynamicznym wyglądem, dzięki wlotowi powietrza z blokadą. Kurtyny powietrzne zintegrowane z przednim pasem optymalizują przepływ powietrza wokół przedniego zderzaka i przednich kół, zmniejszając opór i zużycie paliwa.

 

Od wyrafinowanych tapicerek siedzeń i drzwi po nowoczesną konsolę środkową i wykończenie deski rozdzielczej, pasażerska wersja całkowicie nowej kabiny Townstar wita klientów komfortem zbliżonym do samochodu osobowego.

Wersja van Townstar została stworzona, aby idealnie zaspokoić potrzeby klientów, którzy poszukują wszechstronności, wygody i przestrzeni ładunkowej.Audi e-tron Sportback podbija wirtualny świat
Wiadomości | 30.04.20

Audi e-tron Sportback podbija wirtualny świat

Audi jest pierwszą marką motoryzacyjną, która jako platformę prezentacji nowego Audi e-tron Sportback wykorzystała Virtual Market 4 jedno z najważniejszych i największych na świecie wydarzeń VR pokazujących marki, produkty i wirtualne postaci.

Ponad 320 km na godzinę w nowym tunelu aerodynamicznym Rolling Road
Wiadomości | 13.06.23

Ponad 320 km na godzinę w nowym tunelu aerodynamicznym Rolling Road

Ford ma nowy, najnowocześniejszy tunel aerodynamiczny, który umożliwia ulepszone badania i rozwój aerodynamiki dla pojazdów elektrycznych, hybrydowych i gazowych nowej generacji Forda.

Safety Experience czyli bezpieczeństwo jazdy w praktyce według Mercedes-Benz
Wiadomości | 21.07.20

Safety Experience czyli bezpieczeństwo jazdy w praktyce według Mercedes-Benz

Rusza trzeci sezon szkoleń Mercedes-Benz Safety Experience ? bezpieczeństwo w praktyce.