Premiery | 28.09.21

Nissan przedstawia nowy model Townstar

Nowy model stanowi kompleksową i konkurencyjną ofertę w segmencie lekkich samochodów dostawczych wyposażonych w silniki benzynowe oraz elektryczne.

Nissan przedstawia nową generację kompaktowych lekkich samochodów dostawczych (LCV), zupełnie nowego Townstara. Dzięki całkowicie elektrycznemu układowi napędowemu oraz opcji zasilanej paliwem, ta nowa gama lekkich samochodów dostawczych jest przygotowana do przyszłościowych operacji biznesowych i przyspieszy przejście na elektryfikację.

 

Prezentując najbardziej wszechstronną technologicznie ofertę lekkich samochodów dostawczych Nissana do tej pory, zupełnie nowy Townstar wprowadza pakiet ponad 20 technologii do oferty kompaktowych samochodów dostawczych, stanowiąc śmiałego konkurenta w tym segmencie.

 

Opierając się na sukcesie Nissana e-NV200, pioniera i lidera na rynku elektrycznych lekkich samochodów dostawczych, w pełni elektryczna wersja zupełnie nowego Townstara została zoptymalizowana pod kątem potrzeb klientów. Dzięki ulepszonej baterii 44 kWh, zaawansowanej technologii i niskim kosztom eksploatacji elektryczny Townstar oferuje wydajne, zrównoważone rozwiązanie w zakresie mobilności.

 

Zbudowany na platformie Alliance CMF-C, zupełnie nowy Townstar został zbudowany od podstaw z myślą o jakości i funkcjonalności. Będzie opatrzony nowym logo marki Nissan, co czyni go pierwszym europejskim modelem, który będzie z nim produkowany.

 

W pełni elektryczny, całkowicie nowy Townstar będzie odzwierciedlał estetyczne elementy zaczerpnięte z Nissana Ariya, w tym smukłe, charakterystyczne reflektory LED i aerodynamiczna przednia osłona z zawiłym wzorem Kumiko i świeżym designem w kształcie litery V.

 

Podobnie, benzynowa wersja nowego Townstara wyróżnia się ostrym i dynamicznym wyglądem, dzięki wlotowi powietrza z blokadą. Kurtyny powietrzne zintegrowane z przednim pasem optymalizują przepływ powietrza wokół przedniego zderzaka i przednich kół, zmniejszając opór i zużycie paliwa.

 

Od wyrafinowanych tapicerek siedzeń i drzwi po nowoczesną konsolę środkową i wykończenie deski rozdzielczej, pasażerska wersja całkowicie nowej kabiny Townstar wita klientów komfortem zbliżonym do samochodu osobowego.

Wersja van Townstar została stworzona, aby idealnie zaspokoić potrzeby klientów, którzy poszukują wszechstronności, wygody i przestrzeni ładunkowej.Emira, tak nazwano zupełnie nowy model od Lotus Car
Super Cars | 27.04.21

Emira, tak nazwano zupełnie nowy model od Lotus Car

Emira oznacza dowódcę lub przywódcę, bardzo dobrze pasuje do nowego modelu zainspirowanego elektrycznym hipersamochodem Evija. Kiedy premiera?

Subaru debiutuje zupełnie nowym kompaktowym SUV-em Crosstrek trzeciej generacji
Premiery | 10.02.23

Subaru debiutuje zupełnie nowym kompaktowym SUV-em Crosstrek trzeciej generacji

Subaru of America zaprezentowało dziś na Chicago Auto Show 2023 całkowicie nowy model Crosstrek, który oferuje lepszą wydajność, ulepszone funkcje bezpieczeństwa.

Całkowicie nowa Honda HR-V
Premiery | 04.04.22

Całkowicie nowa Honda HR-V

Całkowicie nowa Honda HR-V debiutuje z czystym, sportowym i wyrazistym wyglądem zewnętrznym na rok 2023, z odważnym nowym grillem, dłuższą maską i elegancką linią dachu.