Concept Cars | 19.10.22

Światowa premiera Mitsubishi XFC Concept

Kompaktowy samochód koncepcyjnego SUV-a nowej generacji, którego będzie można oglądać na targach Vietnam Motor Show 2022.

Mitsubishi Motors zorganizowała dziś w Wietnamie światową premierę Mitsubishi XFC Concept, kompaktowego samochodu koncepcyjnego SUV-a. Samochód będzie można oglądać na targach Vietnam Motor Show 2022, które odbędą się od 26 do 30 października.

 
Mitsubishi XFC Concept to kompaktowy SUV nowej generacji, który oferuje mocny i imponujący design SUV-a, użyteczność, taką jak łatwość obsługi i obszerna przestrzeń ładunkowa , komfort, w tym wiodąca w swojej klasie przestrzeń wewnętrzna, i bezpieczne prowadzenie na drodze nawet na nierównych powierzchniach lub drogach zalanych przez ulewne deszcze.

 

Zgodnie z filozofią projektową Mitsubishi Motors Solid & Ingenious, Mitsubishi XFC Concept łączy kompaktową, ale mocną i imponującą aurę SUV-a z gładką powierzchnią, która tworzy jeden ciągły strumień, zaczynając od emblematu z trzema diamentami z przodu i rozciągając się. na boki i tył. To nadaje mu stylowy i sportowy profil, pasujący do miejskich krajobrazów regionu ASEAN. Ponadto, dzięki lepszemu prowadzeniu na nierównych nawierzchniach, dzięki dużemu prześwitowi i kołom o dużej średnicy, Mitsubishi XFC Concept wyraża zarówno wytrzymałość, jak i zwinność, jednocześnie prezentując autentyczną stylistykę SUV-a, która wyróżnia się na zewnątrz.
 
Z przodu koncepcja Dynamic Shield, która wyraża zarówno osiągi, jak i ochronę, ewoluowała zgodnie z koncepcją. Reflektor w kształcie litery L w górnej części reflektora łączy się ze światłami do jazdy dziennej przypominającymi żaluzje (DRL) poniżej, tworząc kultowy kształt litery T, który daje poczucie szerokości. Boki nadwozia składają się z bogatych, muskularnych powierzchni, z wyrzeźbionymi nadkolami przednich i tylnych błotników oraz liniami charakteru wyrażającymi moc i dynamikę SUV-a. Podobnie jak przód, również tył ma tylne światła w kształcie litery T, aby stworzyć stylistykę tyłu, która podkreśla szerokość i stabilność.
 
Wnętrze oferuje łatwość obsługi i wygodę, które są niezbędne w SUV-ie. Deska rozdzielcza została zaprojektowana w układzie poziomym, co ułatwia wyczuwanie zmian w postawie pojazdu podczas jazdy po nierównych nawierzchniach, a jednocześnie poprawia widoczność do przodu. Tymczasem dynamiczny design rozciągający się od deski rozdzielczej do wykończenia drzwi, wraz z serią miękkich wyściółek, daje poczucie ochrony i bezpieczeństwa, tworząc bezpieczne i wygodne wnętrze.

 

Mitsubishi XFC Concept zaprojektowano z myślą o łatwości obsługi, zapewnieniu dobrej widoczności do przodu, łatwej ocenie wymiarów pojazdu i płynnej obsłudze. Deska rozdzielcza zawiera duży panel wyświetlacza integrujący w pełni cyfrowy wyświetlacz kierowcy i wyświetlacz centralny, który może wyświetlać na jednym ekranie trzy oddzielne informacje, takie jak nawigacja, stan nawierzchni i inne informacje niezbędne do jazdy, aby zapewnić bezpieczne i komfortowe środowisko jazdy podczas jazdy. wyrażający również poczucie zaawansowanego designu. Pomimo kompaktowych rozmiarów nadwozia, Mitsubishi XFC Concept jest również przeznaczony do użytku użytkowego z dużą przestrzenią ładunkową.
 
 
Chociaż jest to kompaktowy SUV, Mitsubishi XFC Concept ma przestronną kabinę. W szczególności dzięki dużej przestrzeni na nogi na tylnych siedzeniach oferuje najwyższy poziom komfortu w swojej klasie. Co więcej, każdy na pokładzie może czuć się bezpiecznie i pewnie dzięki kontroli stabilności pojazdu na śliskiej nawierzchni i wysokiej jakości komforcie jazdy.
 
 
Dzięki dużemu prześwitowi i czterem trybom jazdy — normalny, mokry, żwir i błoto — Mitsubishi XFC Concept oferuje przyjemną, bezpieczną i bezpieczną jazdę w różnych warunkach pogodowych i drogowych. Tryb Wet, wprowadzony po raz pierwszy w pojeździe Mitsubishi, został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach w krajach ASEAN, umożliwiając bezpieczną jazdę nawet po drogach zalanych nagłymi opadami deszczu.Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji
Wiadomości | 29.04.21

Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji

Honda zaprezentowała dziś najbardziej przyjemnego z jazdy i zaawansowanego technologicznie Civic Sedana w prawie 50-letniej historii modelu.

Ponad 320 km na godzinę w nowym tunelu aerodynamicznym Rolling Road
Wiadomości | 13.06.23

Ponad 320 km na godzinę w nowym tunelu aerodynamicznym Rolling Road

Ford ma nowy, najnowocześniejszy tunel aerodynamiczny, który umożliwia ulepszone badania i rozwój aerodynamiki dla pojazdów elektrycznych, hybrydowych i gazowych nowej generacji Forda.

Aston Martin rozpoczyna kampanię No Time To Die
Wiadomości | 31.08.21

Aston Martin rozpoczyna kampanię No Time To Die

Na miesiąc do premiery 25. filmu o Bondzie Aston Martin rozpoczął dziś kampanię No Time To Die z ekskluzywnym pokazem spotu telewizyjnego. Wideo.