Elektryczne | 24.02.21

Lucid Motors przedstawia Project Gravity

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o jakimkolwiek SUV-ie, który pojawił się wcześniej.

Dzięki niesamowitej, dalekosiężnej jeździe elektrycznej i niewyobrażalnym dotychczas osiągom, a także definiowaniu na nowo przestrzeni wewnętrznej, Lucid podnosi SUV-a na nowy poziom. Podobnie jak Lucid Air stworzył nową koncepcję luksusowego sedana, Project Gravity na nowo zdefiniuje luksusowy SUV.

 

Podejście Lucid Space Concept maksymalizuje przestrzeń wewnętrzną, sprytnie pakując zminiaturyzowany, ale potężny elektryczny układ napędowy Lucid. Z miejscem dla maksymalnie siedmiu pełnowymiarowych pasażerów, Project Gravity podnosi poprzeczkę w klasie luksusowych SUV-ów, zapewniając korzyści płynące z elektryfikacji szerokich, otwartych przestrzeni w każdym miejscu.

 

Zbudowany w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię EV na świecie, Lucid Electric Advanced Platform (LEAP) - opracowana do użytku w całej gamie modeli Lucid - miniaturyzuje każdy element układu napędowego Lucid, jednocześnie ustanawiając nowe standardy wydajności i uwalniając przestrzeń dla pasażerów i ładunku. To idealna platforma do zbudowania najbardziej wszechstronnego elektrycznego SUV-a na świecie.

 

Wstępnie Lucid Project Gravity bedzie dostępny w 2023 roku.Hispano Suiza od legendy do rzeczywistości
Super Cars | 26.02.21

Hispano Suiza od legendy do rzeczywistości

Poznaj hiszpańską markę luksusowych samochodów, która zbudowała ponad 12 000 hipersamochodów w latach 1904-1946. Obecnie odradza się wraz ze 100% elektrycznym modelem.

Nowe BMW iX M60 bestia o maksymalnej mocy 619 KM
Elektryczne | 05.01.22

Nowe BMW iX M60 bestia o maksymalnej mocy 619 KM

Pierwszy samochód BMW M zaprojektowany od początku z myślą o elektromobilności, który łączy to, co najlepsze z trzech światów: BMW i, BMW X, BMW M.

Volkswagen wprowadza na rynek zupełnie nowy kabriolet modelu T-Roc
Wiadomości | 30.04.20

Volkswagen wprowadza na rynek zupełnie nowy kabriolet modelu T-Roc

Pierwsze egzemplarze Volkswagena T-Roc w wersji kabriolet są w drodze do salonów sprzedaży. W samą porę na wiosnę. Pierwszy crossover kabriolet Volkswagena łączy to, co najlepsze w świecie kabrioletów i SUV-ów, łącząc przyjemność z jazdy z użytecznością i uderzającym designem oraz przekonuje atrakcyjną ceną: od 27.495 euro na rynku niemieckim.