Elektryczne | 24.02.21

Lucid Motors przedstawia Project Gravity

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o jakimkolwiek SUV-ie, który pojawił się wcześniej.

Dzięki niesamowitej, dalekosiężnej jeździe elektrycznej i niewyobrażalnym dotychczas osiągom, a także definiowaniu na nowo przestrzeni wewnętrznej, Lucid podnosi SUV-a na nowy poziom. Podobnie jak Lucid Air stworzył nową koncepcję luksusowego sedana, Project Gravity na nowo zdefiniuje luksusowy SUV.

 

Podejście Lucid Space Concept maksymalizuje przestrzeń wewnętrzną, sprytnie pakując zminiaturyzowany, ale potężny elektryczny układ napędowy Lucid. Z miejscem dla maksymalnie siedmiu pełnowymiarowych pasażerów, Project Gravity podnosi poprzeczkę w klasie luksusowych SUV-ów, zapewniając korzyści płynące z elektryfikacji szerokich, otwartych przestrzeni w każdym miejscu.

 

Zbudowany w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię EV na świecie, Lucid Electric Advanced Platform (LEAP) - opracowana do użytku w całej gamie modeli Lucid - miniaturyzuje każdy element układu napędowego Lucid, jednocześnie ustanawiając nowe standardy wydajności i uwalniając przestrzeń dla pasażerów i ładunku. To idealna platforma do zbudowania najbardziej wszechstronnego elektrycznego SUV-a na świecie.

 

Wstępnie Lucid Project Gravity bedzie dostępny w 2023 roku.Volkswagen rozpoczyna seryjną produkcje ID.4
Elektryczne | 21.08.20

Volkswagen rozpoczyna seryjną produkcje ID.4

Na linii produkcyjnej w Zwickau rozpoczyna się seryjna produkcja ID.4. W pełni elektryczny kompaktowy SUV zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca.

Chiński Baojun wprowadził na rynek chiński swoje dwa nowe elektryki
Elektryczne | 26.06.20

Chiński Baojun wprowadził na rynek chiński swoje dwa nowe elektryki

Baojun wprowadził wczoraj pojazdy elektryczne E300 i E300 Plus w sześciu wariantach cenowych, które mają zasięg 305 kilometrów.

Premiera Acura MDX, SUV przeprojektowany z myślą o najwyższej wydajności
Premiery | 09.12.20

Premiera Acura MDX, SUV przeprojektowany z myślą o najwyższej wydajności

Acura zaprezentowała dziś całkowicie nową czwartą generację modelu MDX, najbardziej premium, skoncentrowany na osiągach i zaawansowany technologicznie SUV w historii Acury.