Concept Cars | 01.12.21

Projekt MAYBACH

Elektryczny samochód pokazowy zaprojektowany, aby inspirować następne pokolenie i na zawsze kwestionować status quo.


Projekt MAYBACH

Zamiast kameralnego wydarzenia prasowego, Mercedes-Benz składa hołd Virgilowi ??Ablohowi, otwierając drzwi Muzeum Rubell, aby zaprezentować publiczności Projekt MAYBACH, do którego dostęp mają wyłącznie studenci z lokalne szkoły projektowania. Skromny wkład do ogromnej spuścizny Virgila, samochód pokazowy Mercedes-Maybach jest przykładem możliwości przyszłego projektowania i jest wynikiem stałej współpracy z erudytą, architektem, dyrektorem kreatywnym, projektantem mody i filantropem, napędzany wspólną pasją do wzbogacania rozmów na temat luksusowego designu.

 

„Mercedes-Benz jest zdruzgotany słysząc o śmierci Virgila Abloha. Nasze szczere myśli są z rodziną i zespołami Virgila. Teraz otwierając świat naszej współpracy i unikalną wizję Virgila dla publiczności, chcemy z szacunkiem uczcić pracę naprawdę wyjątkowego talentu projektowego, który stworzył nieskończone możliwości współpracy dzięki swojej nieokiełznanej wyobraźni i zainspirował wszystkich, którzy znali jego prace”. Mercedes-Benz AG.

 

Przedstawiamy projekt MAYBACH

Projekt niepodobny do niczego, co zostało opracowane przez Mercedes-Benz, każdy element Projektu MAYBACH został zbudowany od podstaw. Abloh, we współpracy z Gordenem Wagenerem, zinterpretował luksusową tożsamość Mercedes-Maybach za pomocą nowego języka projektowania i przesunął granice funkcjonalności, stylu i wspólnej kreatywności. Zainspirowane wspaniałymi terenami zewnętrznymi i rekontekstualizujące tradycyjną miejską markę w wyraźnie terenowym środowisku, 2-miejscowe, akumulatorowo-elektryczne coupé terenowe łączy w sobie ogromne proporcje Gran Turismo, duże terenowe koła i charakterystyczne dodatki.Premiera Porsche 911 GT
Premiery | 16.02.21

Premiera Porsche 911 GT

Nowy sportowy samochód Porsche 911 GT3 świętuje dzisiaj swoją światową premierę.

Mercedes-Benz Klasa G czyli 400 tysięcy sztuk od 1979 roku
Wiadomości | 04.12.20

Mercedes-Benz Klasa G czyli 400 tysięcy sztuk od 1979 roku

Z linii produkcyjnej w Graz zjechał czerwony Mercedes-Benz G 400 d. Samochód trafi do wieloletniego klienta z Nadrenii.

Całkowicie nowy w pełni elektryczny Lexus RZ 450e
Elektryczne | 16.12.21

Całkowicie nowy w pełni elektryczny Lexus RZ 450e

Pierwszym elektrycznym samochodem Lexusa, który pojawi się w 2022 roku, będzie elegancki, zorientowany na osiągi SUV o nazwie RZ.