Concept Cars | 01.12.21

Projekt MAYBACH

Elektryczny samochód pokazowy zaprojektowany, aby inspirować następne pokolenie i na zawsze kwestionować status quo.


Projekt MAYBACH

Zamiast kameralnego wydarzenia prasowego, Mercedes-Benz składa hołd Virgilowi ??Ablohowi, otwierając drzwi Muzeum Rubell, aby zaprezentować publiczności Projekt MAYBACH, do którego dostęp mają wyłącznie studenci z lokalne szkoły projektowania. Skromny wkład do ogromnej spuścizny Virgila, samochód pokazowy Mercedes-Maybach jest przykładem możliwości przyszłego projektowania i jest wynikiem stałej współpracy z erudytą, architektem, dyrektorem kreatywnym, projektantem mody i filantropem, napędzany wspólną pasją do wzbogacania rozmów na temat luksusowego designu.

 

„Mercedes-Benz jest zdruzgotany słysząc o śmierci Virgila Abloha. Nasze szczere myśli są z rodziną i zespołami Virgila. Teraz otwierając świat naszej współpracy i unikalną wizję Virgila dla publiczności, chcemy z szacunkiem uczcić pracę naprawdę wyjątkowego talentu projektowego, który stworzył nieskończone możliwości współpracy dzięki swojej nieokiełznanej wyobraźni i zainspirował wszystkich, którzy znali jego prace”. Mercedes-Benz AG.

 

Przedstawiamy projekt MAYBACH

Projekt niepodobny do niczego, co zostało opracowane przez Mercedes-Benz, każdy element Projektu MAYBACH został zbudowany od podstaw. Abloh, we współpracy z Gordenem Wagenerem, zinterpretował luksusową tożsamość Mercedes-Maybach za pomocą nowego języka projektowania i przesunął granice funkcjonalności, stylu i wspólnej kreatywności. Zainspirowane wspaniałymi terenami zewnętrznymi i rekontekstualizujące tradycyjną miejską markę w wyraźnie terenowym środowisku, 2-miejscowe, akumulatorowo-elektryczne coupé terenowe łączy w sobie ogromne proporcje Gran Turismo, duże terenowe koła i charakterystyczne dodatki.Debiut online miejskiego SUV-a Genesis GV70
Premiery | 08.12.20

Debiut online miejskiego SUV-a Genesis GV70

Zupełnie nowy Genesis GV70 jest pierwszym sportowym miejskim SUV-em średniej wielkości, który wyróżnia się wyjątkowo atletycznym wyglądem zewnętrznym.

Rekordowy rok 2022 Automobili Lamborghini
Wiadomości | 11.01.23

Rekordowy rok 2022 Automobili Lamborghini

Firma z siedzibą w Sant'Agata Bolognese kontynuuje swoją ścieżkę wzrostu, osiągając kolejny rekord sprzedaży, dostarczając ponad 9 000 samochodów.

Wkrótce premiera nowej generacji Skody Kodiaq
Wiadomości | 27.09.23

Wkrótce premiera nowej generacji Skody Kodiaq

Na tydzień przed światową premierą producent opublikował szkice nowej Škody Kodiaq, ujawniając jej dynamiczny i emocjonujący design.