Concept Cars | 01.12.21

Projekt MAYBACH

Elektryczny samochód pokazowy zaprojektowany, aby inspirować następne pokolenie i na zawsze kwestionować status quo.


Projekt MAYBACH

Zamiast kameralnego wydarzenia prasowego, Mercedes-Benz składa hołd Virgilowi ??Ablohowi, otwierając drzwi Muzeum Rubell, aby zaprezentować publiczności Projekt MAYBACH, do którego dostęp mają wyłącznie studenci z lokalne szkoły projektowania. Skromny wkład do ogromnej spuścizny Virgila, samochód pokazowy Mercedes-Maybach jest przykładem możliwości przyszłego projektowania i jest wynikiem stałej współpracy z erudytą, architektem, dyrektorem kreatywnym, projektantem mody i filantropem, napędzany wspólną pasją do wzbogacania rozmów na temat luksusowego designu.

 

„Mercedes-Benz jest zdruzgotany słysząc o śmierci Virgila Abloha. Nasze szczere myśli są z rodziną i zespołami Virgila. Teraz otwierając świat naszej współpracy i unikalną wizję Virgila dla publiczności, chcemy z szacunkiem uczcić pracę naprawdę wyjątkowego talentu projektowego, który stworzył nieskończone możliwości współpracy dzięki swojej nieokiełznanej wyobraźni i zainspirował wszystkich, którzy znali jego prace”. Mercedes-Benz AG.

 

Przedstawiamy projekt MAYBACH

Projekt niepodobny do niczego, co zostało opracowane przez Mercedes-Benz, każdy element Projektu MAYBACH został zbudowany od podstaw. Abloh, we współpracy z Gordenem Wagenerem, zinterpretował luksusową tożsamość Mercedes-Maybach za pomocą nowego języka projektowania i przesunął granice funkcjonalności, stylu i wspólnej kreatywności. Zainspirowane wspaniałymi terenami zewnętrznymi i rekontekstualizujące tradycyjną miejską markę w wyraźnie terenowym środowisku, 2-miejscowe, akumulatorowo-elektryczne coupé terenowe łączy w sobie ogromne proporcje Gran Turismo, duże terenowe koła i charakterystyczne dodatki.Nowy Aston Martin Vantage
Premiery | 13.02.24

Nowy Aston Martin Vantage

Kwintesencja samochodu sportowego Aston Martina oraz najbardziej skupionego na kierowcy i najszybszego Vantage w 74-letniej historii słynnej marki.

Za 365 dni zobaczymy nowego sedana Karma Revero GTE
Wiadomości | 20.04.20

Za 365 dni zobaczymy nowego sedana Karma Revero GTE

Karma automotive zapowiada nowego, w pełni elektrycznego sedana REVERO, którego zobaczymy na wiosnę 2021 roku. Od przyszłego miesiąca będziesz mógł zarezerwować zakup przez internet.

Mini telewizja od Porsche
Wiadomości | 16.05.20

Mini telewizja od Porsche

Porsche poszerza swoją ofertę cyfrowej komunikacji. Po raz pierwszy producent samochodów sportowych ze Stuttgartu zaprezentuje światowej publiczności dwa nowe warianty modelu 911 na własnym internetowym kanale telewizyjnym.