Elektryczne | 16.10.20

Elektryczna rewolucja Dacii zupełnie nowa Dacia Spring Electric

Dacia pisze teraz nowy rozdział w swojej historii, prezentując swój pierwszy całkowicie elektryczny model.


Elektryczna rewolucja Dacii zupełnie nowa Dacia Spring Electric

Dacia zrewolucjonizowała sektor motoryzacyjny swoim modelem ekonomicznym i pojazdami. Logan zdemokratyzował nowy samochód od 2004 r., Duster wstrząsnął segmentem SUV-ów, a Sandero jest najlepiej sprzedającym się samochodem na europejskim rynku detalicznym i właśnie został odnowiony, aby na nowo zdefiniować niezbędny współczesny samochód.

Dacia pisze teraz nowy rozdział w swojej historii, prezentując swój pierwszy całkowicie elektryczny model. Wejście na rynek elektrycznych samochodów miejskich ogłoszone w marcu 2020 r. Wraz z prezentacją samochodu pokazowego Dacia Spring Electric.

Dacia Spring Electric jest teraz dostępna w wersji standardowej z dwiema nowymi wersjami dla nowych mobilności: wersją przystosowaną do współdzielenia samochodów dla wspólnej elektrycznej mobilności miejskiej oraz pojazdem użytkowym do dostaw na ostatnim kilometrze bez emisji zanieczyszczeń.

Wiosna to rewolucja: jako najtańszy elektryczny samochód miejski na rynku w Europie, sprawia, że ??mobilność elektryczna jest jeszcze bardziej dostępna. Dzięki przełomowemu wyglądowi SUV-a oferuje niespotykaną przestronność, prosty i niezawodny silnik elektryczny oraz zapewniający komfort jazdy. To wszechstronny i praktyczny samochód miejski.

Mobilność elektryczna stopniowo staje się częścią naszego codziennego życia. Jako pionierzy mobilności elektrycznej, Groupe Renault i Alliance zdobyły dziesięcioletnie, unikalne na świecie doświadczenie. W Europie co piąty samochód elektryczny jest produkowany przez Grupę Renault. Ponad 30000 pracowników jest przeszkolonych ze specyfiki mobilności elektrycznej.

Dacia dostosowuje mobilność elektryczną do swojej filozofii oferowania współczesnego samochodu, który spełnia podstawowe potrzeby: Spring to mały, przestronny, solidny samochód elektryczny oferowany w bezkonkurencyjnej cenie.

Zamówienia na Zupełnie nową Dacię Spring Electric zostaną otwarte wiosną 2021 roku z prostym asortymentem i ofertą handlową: akumulator wliczony w cenę zakupu i dwa poziomy wyposażenia.Mobilize Limo limuzyna dostępna wyłącznie w ramach subskrypcji
Elektryczne | 28.08.21

Mobilize Limo limuzyna dostępna wyłącznie w ramach subskrypcji

Nowa marka mobilna Grupy Renault przedstawia nowego całkowicie elektrycznego sedana dostępnego wyłącznie w ramach subskrypcji, który ma wejść na rynek w 2022 roku.

Nissan przedstawia nowy model Townstar
Premiery | 28.09.21

Nissan przedstawia nowy model Townstar

Nowy model stanowi kompleksową i konkurencyjną ofertę w segmencie lekkich samochodów dostawczych wyposażonych w silniki benzynowe oraz elektryczne.

Premiera w pełni elektrycznego nowego modelu BMW iX3
Premiery | 14.07.20

Premiera w pełni elektrycznego nowego modelu BMW iX3

Nowe BMW iX3 łączy w sobie radość z jazdy bez lokalnej emisji spalin z typowym sportowym charakterem BMW oraz komfortem i wszechstronną funkcjonalnością oraz przestrzenią popularnego modelu BMW X3.