Elektryczne | 16.10.20

Elektryczna rewolucja Dacii zupełnie nowa Dacia Spring Electric

Dacia pisze teraz nowy rozdział w swojej historii, prezentując swój pierwszy całkowicie elektryczny model.


Elektryczna rewolucja Dacii zupełnie nowa Dacia Spring Electric

Dacia zrewolucjonizowała sektor motoryzacyjny swoim modelem ekonomicznym i pojazdami. Logan zdemokratyzował nowy samochód od 2004 r., Duster wstrząsnął segmentem SUV-ów, a Sandero jest najlepiej sprzedającym się samochodem na europejskim rynku detalicznym i właśnie został odnowiony, aby na nowo zdefiniować niezbędny współczesny samochód.

Dacia pisze teraz nowy rozdział w swojej historii, prezentując swój pierwszy całkowicie elektryczny model. Wejście na rynek elektrycznych samochodów miejskich ogłoszone w marcu 2020 r. Wraz z prezentacją samochodu pokazowego Dacia Spring Electric.

Dacia Spring Electric jest teraz dostępna w wersji standardowej z dwiema nowymi wersjami dla nowych mobilności: wersją przystosowaną do współdzielenia samochodów dla wspólnej elektrycznej mobilności miejskiej oraz pojazdem użytkowym do dostaw na ostatnim kilometrze bez emisji zanieczyszczeń.

Wiosna to rewolucja: jako najtańszy elektryczny samochód miejski na rynku w Europie, sprawia, że ??mobilność elektryczna jest jeszcze bardziej dostępna. Dzięki przełomowemu wyglądowi SUV-a oferuje niespotykaną przestronność, prosty i niezawodny silnik elektryczny oraz zapewniający komfort jazdy. To wszechstronny i praktyczny samochód miejski.

Mobilność elektryczna stopniowo staje się częścią naszego codziennego życia. Jako pionierzy mobilności elektrycznej, Groupe Renault i Alliance zdobyły dziesięcioletnie, unikalne na świecie doświadczenie. W Europie co piąty samochód elektryczny jest produkowany przez Grupę Renault. Ponad 30000 pracowników jest przeszkolonych ze specyfiki mobilności elektrycznej.

Dacia dostosowuje mobilność elektryczną do swojej filozofii oferowania współczesnego samochodu, który spełnia podstawowe potrzeby: Spring to mały, przestronny, solidny samochód elektryczny oferowany w bezkonkurencyjnej cenie.

Zamówienia na Zupełnie nową Dacię Spring Electric zostaną otwarte wiosną 2021 roku z prostym asortymentem i ofertą handlową: akumulator wliczony w cenę zakupu i dwa poziomy wyposażenia.Prowokacyjny nowy crossover INFINITI QX55
Wiadomości | 17.02.21

Prowokacyjny nowy crossover INFINITI QX55

Niestety w Europie go nie kupisz natomiast od kwietnia będzie dostępny u dealerów w Stanach Zjednoczonych.

Porsche poszerza gamę modeli Taycan
Elektryczne | 20.01.21

Porsche poszerza gamę modeli Taycan

Porsche wprowadza na rynek czwarty wariant swojej pierwszej całkowicie elektrycznej sportowej limuzyny z napędem na tylne koła i dwoma rozmiarami baterii.

Taigo nowy model Volkswagena
Wiadomości | 30.03.21

Taigo nowy model Volkswagena

Volkswagen po raz pierwszy przedstawia informacje na temat nowego sportowego SUV-a coupé, który ma zadebiutować pod koniec roku.