Wiadomości | 19.12.20

Bugatti Chiron Tourbillon

Zaczęło się od pomysłu wymyślonego przez Jacob & Co. wraz z Bugatti - jak odtworzyć 16-cylindrowy silnik Bugatti w zegarku.

Pomyśl o wszystkich rzeczach, które towarzyszą wrażeniu Bugatti: precyzji, pięknie, osiągach… wszystko to łączy bijące serce silnika, który napędza najbardziej zaawansowane hipersportowe samochody na świecie. Wprowadzony w kwietniu 2020 r. Jacob & Co. x Bugatti Chiron Tourbillon to zegarek, który łączy w sobie najważniejsze uczucia, które są synonimem marki Bugatti, ponieważ kultowy 16-cylindrowy silnik Bugatti po raz pierwszy ożywa w formie zegarka. Przedstawiając kunszt, poświęcenie i umiejętności, jakie przedstawia model Chiron1, zostały ujawnione cztery nowe edycje zegarka, będące szczytem przemysłu motoryzacyjnego i szczytem zegarmistrzostwa.Lotus Emira najbardziej doskonały model w historii firmy
Premiery | 06.07.21

Lotus Emira najbardziej doskonały model w historii firmy

Całkowicie nowy samochód sportowy z centralnie umieszczonym silnikiem doskonale ucieleśnia trwającą transformację kultowego brytyjskiego producenta samochodów sportowych.

Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback
Wiadomości | 10.06.21

Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback

Globalny model Hondy, którego łączna światowa sprzedaż od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 r. osiągnęła około 27 milionów egzemplarzy.

BMW wprowadza na drogi samochody wodorowe
Wiadomości | 27.02.23

BMW wprowadza na drogi samochody wodorowe

Po czterech latach prac rozwojowych projekt rozwojowy BMW iX5 Hydrogen wchodzi w kolejną kluczową fazę.