Wiadomości | 19.12.20

Bugatti Chiron Tourbillon

Zaczęło się od pomysłu wymyślonego przez Jacob & Co. wraz z Bugatti - jak odtworzyć 16-cylindrowy silnik Bugatti w zegarku.

Pomyśl o wszystkich rzeczach, które towarzyszą wrażeniu Bugatti: precyzji, pięknie, osiągach… wszystko to łączy bijące serce silnika, który napędza najbardziej zaawansowane hipersportowe samochody na świecie. Wprowadzony w kwietniu 2020 r. Jacob & Co. x Bugatti Chiron Tourbillon to zegarek, który łączy w sobie najważniejsze uczucia, które są synonimem marki Bugatti, ponieważ kultowy 16-cylindrowy silnik Bugatti po raz pierwszy ożywa w formie zegarka. Przedstawiając kunszt, poświęcenie i umiejętności, jakie przedstawia model Chiron1, zostały ujawnione cztery nowe edycje zegarka, będące szczytem przemysłu motoryzacyjnego i szczytem zegarmistrzostwa.Continental przedstawia najbardziej ekologiczną oponę w historii, UltraContact NXT
Wiadomości | 23.08.23

Continental przedstawia najbardziej ekologiczną oponę w historii, UltraContact NXT

W 65% z materiałów odnawialnych, pochodzących z recyklingu i z najlepszą oceną na etykiecie UE pod względem oporu toczenia, hamowania na mokrej nawierzchni i hałasu zewnętrznego.

Całkowicie nowy Ford Ranger Raptor nowej generacji późnym latem pojawi się w Europie
Premiery | 22.02.22

Całkowicie nowy Ford Ranger Raptor nowej generacji późnym latem pojawi się w Europie

Ford prezentuje zupełnie nowego pickupa z 3-litrowym silnikiem EcoBoost V6 twin-turbo, który generuje 288 KM mocy, gwarantując fenomenalne osiągi zarówno na drodze, jak i w terenie.

Suzuki Jimny z homologacją ciężarową w nowej wersji dwuosobowej
Wiadomości | 09.09.20

Suzuki Jimny z homologacją ciężarową w nowej wersji dwuosobowej

Suzuki wprowadza na rynek nową, dwuosobową wersję modelu Jimny ? lekkiego i kompaktowego samochodu terenowego teraz z homologacją ciężarową.