Wiadomości | 07.03.23

Prawdopodobnie to największy panoramiczny szklany dach w samochodzie

Przed oczekiwaną premierą zupełnie nowego Renault Espace, francuska marka pokazała ogromny szklany dach swojego 7-osobowego SUV-a.

Po podaniu oficjalnej nazwy Espace i opublikowaniu zdjęć, które bawią się światłem i cieniem, aby pokazać nadwozie dużego 5- i 7-osobowego SUV-a, Renault skupia teraz uwagę na wrażeniach z wnętrza pojazdu.

 

Szósta generacja Espace pozostaje wierna duchowi swoich poprzedników i nadal oferuje pasażerom komfortową i przestronną jazdę. Jedną z najnowszych cech nowego Renault Espace jest panoramiczny szklany dach, większy niż jakikolwiek inny na rynku.

Ogromny szklany dach bez paneli wpuszcza światło słoneczne na ponad 1 m², ponieważ ma 1,33 m długości i 84 cm szerokości, zapewniając pasażerom z przodu, na środku i z tyłu samochodu jaśniejsze wnętrze, a tym samym większą przyjemność z jazdy.

 

To ostatnia zapowiedź przed całkowitą premierą nowego Renault Espace, która odbędzie się 28 marca 2023 r.Hyundai zaprezentował wygląd nowego modelu ELANTRA
Wiadomości | 06.03.23

Hyundai zaprezentował wygląd nowego modelu ELANTRA

Światowy bestseller marki Hyundai model ELANTRA to najlepiej sprzedający się na świecie samochód marki Hyundai.

Pierwsza na świecie ciężarówka na wodór to Hyundai XCIENT Fuel Cell
Wiadomości | 07.07.20

Pierwsza na świecie ciężarówka na wodór to Hyundai XCIENT Fuel Cell

Firma Hyundai wysłała dzisiaj do Szwajcarii 10 samochodów Hyundai XCIENT Fuel Cell, pierwszych na świecie masowo produkowanych ciężarówek z ogniwami paliwowymi.

Kia podbija Stany Zjednoczone odnotowując kolejne rekordy sprzedaży
Wiadomości | 01.03.23

Kia podbija Stany Zjednoczone odnotowując kolejne rekordy sprzedaży

Siódmy raz z rzędu miesięczny rekord sprzedaży. 24-procentowy wzrost rok do roku. Pięć modeli Kia osiągnęło najlepszy w historii wynik sprzedaży.