Wiadomości | 07.03.23

Prawdopodobnie to największy panoramiczny szklany dach w samochodzie

Przed oczekiwaną premierą zupełnie nowego Renault Espace, francuska marka pokazała ogromny szklany dach swojego 7-osobowego SUV-a.

Po podaniu oficjalnej nazwy Espace i opublikowaniu zdjęć, które bawią się światłem i cieniem, aby pokazać nadwozie dużego 5- i 7-osobowego SUV-a, Renault skupia teraz uwagę na wrażeniach z wnętrza pojazdu.

 

Szósta generacja Espace pozostaje wierna duchowi swoich poprzedników i nadal oferuje pasażerom komfortową i przestronną jazdę. Jedną z najnowszych cech nowego Renault Espace jest panoramiczny szklany dach, większy niż jakikolwiek inny na rynku.

Ogromny szklany dach bez paneli wpuszcza światło słoneczne na ponad 1 m², ponieważ ma 1,33 m długości i 84 cm szerokości, zapewniając pasażerom z przodu, na środku i z tyłu samochodu jaśniejsze wnętrze, a tym samym większą przyjemność z jazdy.

 

To ostatnia zapowiedź przed całkowitą premierą nowego Renault Espace, która odbędzie się 28 marca 2023 r.Całkowicie nowy Ford Maverick
Premiery | 08.06.21

Całkowicie nowy Ford Maverick

Pierwszy standardowy, w pełni hybrydowy pickup w Ameryce i najbardziej oszczędny samochód ciężarowy na rynku. Zobacz wideo z prezentacji.

Rolls-Royce Spectre chińska premiera
Super Cars | 19.04.23

Rolls-Royce Spectre chińska premiera

Rolls-Royce Spectre, pierwsze na świecie ultraluksusowe elektryczne super coupe, świętuje swój chiński debiut na targach Auto Shanghai 2023.

Sprawdź kampera przed rozpoczęciem sezonu kempingowego
Wiadomości | 13.04.23

Sprawdź kampera przed rozpoczęciem sezonu kempingowego

Według publikacji stowarzyszenia branżowego CIVD, tylko w 2021 roku w Europie zarejestrowano prawie 260 tysięcy tych pojazdów.