Wiadomości | 07.03.23

Prawdopodobnie to największy panoramiczny szklany dach w samochodzie

Przed oczekiwaną premierą zupełnie nowego Renault Espace, francuska marka pokazała ogromny szklany dach swojego 7-osobowego SUV-a.

Po podaniu oficjalnej nazwy Espace i opublikowaniu zdjęć, które bawią się światłem i cieniem, aby pokazać nadwozie dużego 5- i 7-osobowego SUV-a, Renault skupia teraz uwagę na wrażeniach z wnętrza pojazdu.

 

Szósta generacja Espace pozostaje wierna duchowi swoich poprzedników i nadal oferuje pasażerom komfortową i przestronną jazdę. Jedną z najnowszych cech nowego Renault Espace jest panoramiczny szklany dach, większy niż jakikolwiek inny na rynku.

Ogromny szklany dach bez paneli wpuszcza światło słoneczne na ponad 1 m², ponieważ ma 1,33 m długości i 84 cm szerokości, zapewniając pasażerom z przodu, na środku i z tyłu samochodu jaśniejsze wnętrze, a tym samym większą przyjemność z jazdy.

 

To ostatnia zapowiedź przed całkowitą premierą nowego Renault Espace, która odbędzie się 28 marca 2023 r.Nowe Audi A3 Sportback czwarta generacja modelu
Wiadomości | 05.03.20

Nowe Audi A3 Sportback czwarta generacja modelu

Audi, rozpoczynając w roku 1996 sprzedaż modelu A3, było niejako "założycielem" segmentu kompaktów klasy premium. Czwarta generacja tego pełnego sukcesów samochodu wchodzi właśnie na rynek.

Donkervoort pokazał model D8 GTO-JD70 w wersji Bare Naked Carbon Edition
Tuning | 28.07.20

Donkervoort pokazał model D8 GTO-JD70 w wersji Bare Naked Carbon Edition

Ponad połowa wszystkich 70 planowanych sztuk modeu JD70 - po jednym na każdy rok dotychczasowego życia założyciela Joopa Donkervoorta - została sprzedana, a część została zamówiona w specjalnej karbonowej edycji.

CUPRA Born testowana w arktycznym klimacie
Elektryczne | 12.04.21

CUPRA Born testowana w arktycznym klimacie

Testy najnowszego modelu CUPRY odbywały się na specjalnym torze ulokowanym na zamarzniętym jeziorze.