Wiadomości | 22.06.20

Nowa playlista na poprawę humoru od Nissana JUKE

Nissan tworzy niestandardową playlistę w Nissanie JUKE, która jest zoptymalizowana dla unikalnego systemu audio Bose Personal Plus.


Nowa playlista na poprawę humoru od Nissana JUKE

Nissan świętuje potęgę muzyki, poprawiając nastrój kierowców Nissana JUKE, gdy wsiadają do swoich samochodó.

Wielonarodowy zespół projektantów, którzy pracowali nad JUKE w Nissan Design Europe w Londynie, opracował playlistę na podstawie tego, czego słuchali w ciągu ostatnich miesięcy, gdy pracowali z domu. To eklektyczna i podnosząca na duchu kolekcja melodii, która zabrzmi wyjątkowo dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi audio Bose Personal Plus w JUKE.

Wyłącznie w JUKE, najwyższej klasy system audio Bose Personal Plus to specjalnie zaprojektowany system, który został zoptymalizowany pod kątem wnętrza JUKE. Ma osiem głośników, z których każdy jest dokładnie ustawiony, aby wypełnić kabinę pełnym zakresem tonów wysokich, średnich i niskich tonów - dzięki czemu każda nuta może być słyszana w najdrobniejszych szczegółach.

 

To, co wyróżnia system audio Bose Personal Plus od jego konkurentów, to dwa głośniki zintegrowane w każdym przednim zagłówku, które przenoszą muzykę bezpośrednio do uszu przednich pasażerów. Te głośniki Bose UltraNearfield w połączeniu z zastrzeżoną technologią cyfrowego przetwarzania zapewniają naprawdę wciągające, 360-stopniowe wrażenia dźwiękowe.

Pełna playlista jest dostępna pod tym linkiem:

https://open.spotify.com/playlist/1XaUHTstctT3tXP0GsV8B7?si=puFeKTcATuCv5fe1orrGaAPorsche 911 Turbo kwintesencją wyczynowego samochodu sportowego od 45 lat teraz jeszcze lepsze
Super Cars | 16.07.20

Porsche 911 Turbo kwintesencją wyczynowego samochodu sportowego od 45 lat teraz jeszcze lepsze

Porsche 911 Turbo wzorzec od 45 lat, kwintesencja wyczynowego samochodu sportowego w codziennym użytkowaniu. Po wprowadzeniu na rynek 911 Turbo S, następna generacja 911 Turbo Coupé i Cabriolet jest teraz prezentowana - jeszcze mocniejsza, jeszcze szybsza i jeszcze bardziej indywidualna.

Lexus UX 300E z gwarancją na milion kilometrów
Wiadomości | 08.05.20

Lexus UX 300E z gwarancją na milion kilometrów

Lexus UX 300E to pierwszy elektryczny Lexus oferujący najwyższą w klasie jakość oraz gwarancję na akumulator trakcyjny na 10 lat lub milion kilometrów.

Lamborghini Huracán EVO Spyder i napęd na tylne koła
Premiery | 07.05.20

Lamborghini Huracán EVO Spyder i napęd na tylne koła

Automobili Lamborghini pokazało nowy model z napędem na tylne koła, wykorzystując po raz pierwszy rzeczywistość rozszerzoną (AR) na swojej oficjalnej stronie internetowej. Nowy model V10 z napędem na tylne koła oraz specjalnie dostrojonym systemem kontroli trakcji Performance (P-TCS). Dach w górę lub w dół, codzienna jazda i wysoka wydajność towarzyszą niepowtarzalnym dźwiękom wolnossącej jednostki V10, zapewniającej taką samą moc 610 KM (449 kW) i moment obrotowy 560 Nm jak w wersji coupé. Z przyspieszeniem 0-100 km / h zaledwie 3,5 sekundy i maksymalną prędkością 324 km/h.