Wiadomości | 22.06.20

Nowa playlista na poprawę humoru od Nissana JUKE

Nissan tworzy niestandardową playlistę w Nissanie JUKE, która jest zoptymalizowana dla unikalnego systemu audio Bose Personal Plus.


Nowa playlista na poprawę humoru od Nissana JUKE

Nissan świętuje potęgę muzyki, poprawiając nastrój kierowców Nissana JUKE, gdy wsiadają do swoich samochodó.

Wielonarodowy zespół projektantów, którzy pracowali nad JUKE w Nissan Design Europe w Londynie, opracował playlistę na podstawie tego, czego słuchali w ciągu ostatnich miesięcy, gdy pracowali z domu. To eklektyczna i podnosząca na duchu kolekcja melodii, która zabrzmi wyjątkowo dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi audio Bose Personal Plus w JUKE.

Wyłącznie w JUKE, najwyższej klasy system audio Bose Personal Plus to specjalnie zaprojektowany system, który został zoptymalizowany pod kątem wnętrza JUKE. Ma osiem głośników, z których każdy jest dokładnie ustawiony, aby wypełnić kabinę pełnym zakresem tonów wysokich, średnich i niskich tonów - dzięki czemu każda nuta może być słyszana w najdrobniejszych szczegółach.

 

To, co wyróżnia system audio Bose Personal Plus od jego konkurentów, to dwa głośniki zintegrowane w każdym przednim zagłówku, które przenoszą muzykę bezpośrednio do uszu przednich pasażerów. Te głośniki Bose UltraNearfield w połączeniu z zastrzeżoną technologią cyfrowego przetwarzania zapewniają naprawdę wciągające, 360-stopniowe wrażenia dźwiękowe.

Pełna playlista jest dostępna pod tym linkiem:

https://open.spotify.com/playlist/1XaUHTstctT3tXP0GsV8B7?si=puFeKTcATuCv5fe1orrGaAFord przedstawił dziś w pełni elektrycznego modelu E-Transit Custom
Elektryczne | 09.05.22

Ford przedstawił dziś w pełni elektrycznego modelu E-Transit Custom

Kolejny ważny krok w procesie elektryfikacji marki Ford, przedstawiając pierwsze szczegóły zupełnie nowego, w pełni elektrycznego modelu E-Transit Custom.

Renault Megane Evision przyszłość samochodu elektrycznego
Elektryczne | 16.10.20

Renault Megane Evision przyszłość samochodu elektrycznego

Dziś Renault otwiera nowy rozdział w historii marki, przedstawiając Megane eVision - innowacyjny samochód pokazowy.

Holenderski butikowy producent supersamochodów Donkervoort zwiększa produkcję modelu F22
Super Cars | 28.03.23

Holenderski butikowy producent supersamochodów Donkervoort zwiększa produkcję modelu F22

Donkervoort potwierdził, że doda kolejne 25 samochodów do limitowanej serii produkcyjnej wyprzedanego już modelu F22, ponieważ popyt na zupełnie nowy supersamochód wciąż rośnie.