Premiery | 16.09.21

Citroen przedstawia nowego C3 opracowanego i wyprodukowanego w Ameryce Południowej

Citroen wzmacnia swój międzynarodowy wymiar, prezentując nowego C3, wszechstronnego hatchbacka, który przyczyni się do umocnienia obecności marki w Ameryce Południowej.

Aby sprostać wymaganiom rynku południowoamerykańskiego, Citroën postanowił rozszerzyć swoje zwykłe procesy tworzenia i produkcji, współpracując z lokalnymi zespołami w celu zbliżenia stylu i rozwoju z zespołami w każdym regionie, aby zdefiniować unikalny, skrojony na miarę pojazd. Integracja wiedzy o społeczeństwie, kulturze i potrzebach regionu sprawia, że ??Nowe C3 jest modelem zaprojektowanym, opracowanym i wyprodukowanym w Ameryce Południowej, dla Ameryki Południowej.

 

Nowy C3 to pierwszy model projektu „C-Cubed” zaprezentowanego w 2019 roku który przewiduje wprowadzenie na rynek międzynarodowy rodziny trzech pojazdów do 2024 r., w oparciu o trzy zasadnicze kryteria: stworzenie konkurencyjnej oferty, o wyrazistym stylu, oraz doświadczenie Citroëna zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu na pokładzie i dostosowane do specyfiki krajów, do których jest przeznaczony.

 

Przyszłe modele Citroëna będą produkowane z silną lokalną integracją części i komponentów, a także ze strategią kosztową, która umożliwi oferowanie modeli pasujących do głównego nurtu marki: nowoczesnych samochodów o wysokiej jakości i atrakcyjnym stylu, z doskonałym wyposażeniem i dokładnie przemyślany całkowity koszt zakupu i utrzymania.

 

Citroën ma wyjątkową historię w Ameryce Południowej, a obecnie ma lokalną produkcję w Brazylii i Argentynie. Głównym celem marki w ramach tego projektu jest potwierdzenie i umocnienie swojej obecności w regionie dzięki nowoczesnym produktom, które są zgodne z oczekiwaniami lokalnych konsumentów.


Nowy C3 zostanie wprowadzony na rynek w pierwszym kwartale 2022 roku, aby wzmocnić pozycję Citroëna w Ameryce Południowej, w szczególności w Brazylii i Argentynie – dwóch bardzo ważnych rynkach dla marki. Stanowi również część planu opracowanego przez Citroëna, aby wzmocnić swoją obecność, wielkość i udział w praktycznie całym regionie, w tym w strategicznych krajach, takich jak Chile, Kolumbia, Urugwaj, Peru, Ekwador.Wkrótce premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41
MotorSport | 18.02.21

Wkrótce premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41

Dołącz do nas podczas premiery nowego bolidu oraz zespołu. Kiedy premiera?

Porsche przedstawia nowe 911 GT
Wiadomości | 11.02.21

Porsche przedstawia nowe 911 GT

Wkrótce premiera pierwszego modelu GT opartego na najnowszej generacji Porsche 911. Wideo.

Lamborghini świętuje produkcję 400. wyścigowego samochodu Huracan
MotorSport | 06.04.21

Lamborghini świętuje produkcję 400. wyścigowego samochodu Huracan

W bezwzględnym świecie wyścigów GT żaden samochód nie osiągnął tak błyskawicznego sukcesu i popularności jak Lamborghini Huracan.