Elektryczne | 15.12.21

Nadchodzi nowa Skoda ENYAQ COUPE iV

Już końcem stycznia 2022 r. Skoda zaprezentuje swój nowy, w pełni elektryczny model ENYAQ iV w wersji COUPE. Zobacz pierwsze wideo podkreślające jego wyjątkową aerodynamikę.

SKODA AUTO zaprezentuje swój nowy model ENYAQ COUPÉ iV 31 stycznia 2022 r. W zwiastunie można po raz pierwszy rzucić okiem na nowy, w pełni elektryczny topowy model czeskiego producenta, podkreślając jego wyjątkową aerodynamikę. Przy współczynniku oporu powietrza wynoszącym 0,234 ENYAQ COUPÉ iV ma najlepszy współczynnik oporu powietrza w swojej klasie, dzięki czemu jest szczególnie wydajny w prowadzeniu.

 

Podobnie jak ENYAQ iV, nowa ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV jest również oparta na Modular Electrification Toolkit (MEB) Grupy Volkswagen. Dzięki współczynnikowi oporu powietrza cd 0,234, eleganckie coupé wyznacza punkt odniesienia w swoim segmencie i poprawia i tak już znakomitą wartość ŠKODY ENYAQ iV, po części dzięki nowemu kształtowi nadwozia. Od słupka B linia dachu ENYAQ COUPÉ iV łagodnie opada ku tyłowi, przechodząc w tylną klapę i kończąc się ostrą, odłamaną krawędzią. W zwiastunie widać również kryształowy grill ENYAQ COUPÉ iV, ze 131 diodami LED oświetlającymi charakterystyczny grill ŠKODY.

Światowa premiera nowej ŠKODY ENYAQ COUPÉ iV odbędzie się 31 stycznia 2022 roku.Mercedes-AMG Project ONE Premiera Światowa z Lewisem Hamiltonem, IAA Frankfurt 2017
Premiery | 20.07.23

Mercedes-AMG Project ONE Premiera Światowa z Lewisem Hamiltonem, IAA Frankfurt 2017

Na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie 2017 roku światową premierę miał Mercedes-AMG Project ONE. Miło powspominać klimat targów z tamtych lat.

Całkowicie nowa Honda BR-V
Premiery | 21.09.21

Całkowicie nowa Honda BR-V

Po raz pierwszy na świecie Honda wprowadza na rynek Indonezji zupełnie nową Hondę BR-V z nowym designem i bardziej wyrafinowanymi funkcjami.

Stylistyka wnętrza nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 24.11.20

Stylistyka wnętrza nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Cyfrowy i analogowy luksus w harmonii.