MotorSport | 12.02.21

Bolid Ferrari SF21 pierwsze odpalenie silnika

Posłuchaj dźwięku nowego silnika SF21. Kiedy premiera zespołu i samochodu?

Dziś rano o godzinie 9:00, w samym sercu Gestione Sportiva w Maranello, po raz pierwszy odpalił SF21, samochód Scuderia Ferrari Mission Winnow, który będzie prowadzony w tym sezonie Formuły 1 przez Charlesa Leclerca i Carlosa Sainza.

 

Tuż przed rozpaleniem szef zespołu Mattia Binotto rozmawiał z całym zespołem, z których większość była połączona zdalnie za pomocą wideo i audio, aby być świadkami tego ważnego momentu. „Nasz sezon 2021 zaczyna się tutaj” - stwierdził. „Po drodze możemy spodziewać się wielu wyzwań i jesteśmy zdeterminowani, by działać lepiej. Samochód został ulepszony we wszystkich obszarach, w których dozwolone są zmiany. Musimy pracować w sposób zdeterminowany i skoncentrowany, świadomi tego, gdzie byliśmy i dokąd chcemy się udać ”.

 

Dźwięk nowej jednostki napędowej odbijał się echem w miejscu montażu pojazdu przez kilka sekund przy minimalnej liczbie zaangażowanego personelu, zgodnie z praktykami roboczymi dotyczącymi pandemii.

 

Jak już wcześniej wspomniał szef zespołu, tegoroczna premiera zespołu i samochodu odbędzie się w ramach dwóch wydarzeń on-line 26 lutego i 10 marca.Jak działa zawieszenie samochodowe?
Wiadomości | 08.10.23

Jak działa zawieszenie samochodowe?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to możliwe, że twój samochód tak pięknie „płynie” po drodze, nawet jeśli ta droga przypomina bardziej pole pełne wybojów niż autostradę?

Le Grand Rendez-Vous krótki film od Ferrari
Wiadomości | 15.06.20

Le Grand Rendez-Vous krótki film od Ferrari

Świętowanie początku powrotu do normalności w Monako, gdzie pandemia spowodowała anulowanie jednego z najbardziej kultowych Grand Prix kalendarza F1. Krótki film Claude'a Leloucha, opowiada o niezwykłym spotkaniu, które w tym roku zastąpiło jedno z ulubionych corocznych wydarzeń sportów motorowych.

Bentley rozpoczyna świętowanie 20. urodzin modelu Continental GT
Super Cars | 18.04.23

Bentley rozpoczyna świętowanie 20. urodzin modelu Continental GT

Wprowadzony na rynek w 2003 roku jako pierwszy całkowicie nowy Bentley współczesnej ery, pierwszy z napędem na wszystkie koła i pierwszy wyposażony w innowacyjny silnik W12.