MotorSport | 12.02.21

Bolid Ferrari SF21 pierwsze odpalenie silnika

Posłuchaj dźwięku nowego silnika SF21. Kiedy premiera zespołu i samochodu?

Dziś rano o godzinie 9:00, w samym sercu Gestione Sportiva w Maranello, po raz pierwszy odpalił SF21, samochód Scuderia Ferrari Mission Winnow, który będzie prowadzony w tym sezonie Formuły 1 przez Charlesa Leclerca i Carlosa Sainza.

 

Tuż przed rozpaleniem szef zespołu Mattia Binotto rozmawiał z całym zespołem, z których większość była połączona zdalnie za pomocą wideo i audio, aby być świadkami tego ważnego momentu. „Nasz sezon 2021 zaczyna się tutaj” - stwierdził. „Po drodze możemy spodziewać się wielu wyzwań i jesteśmy zdeterminowani, by działać lepiej. Samochód został ulepszony we wszystkich obszarach, w których dozwolone są zmiany. Musimy pracować w sposób zdeterminowany i skoncentrowany, świadomi tego, gdzie byliśmy i dokąd chcemy się udać ”.

 

Dźwięk nowej jednostki napędowej odbijał się echem w miejscu montażu pojazdu przez kilka sekund przy minimalnej liczbie zaangażowanego personelu, zgodnie z praktykami roboczymi dotyczącymi pandemii.

 

Jak już wcześniej wspomniał szef zespołu, tegoroczna premiera zespołu i samochodu odbędzie się w ramach dwóch wydarzeń on-line 26 lutego i 10 marca.Siedem powodów, dla których najnowszy pickup Nissana to samochód, którego potrzebujesz
Wiadomości | 05.11.20

Siedem powodów, dla których najnowszy pickup Nissana to samochód, którego potrzebujesz

Nowy Nissan Navara jest uosobieniem stylu, od zaawansowanych rozwiązań technologicznych po najwyższej klasy wrażenia z kabiny.

Jeep świętuje 20-lecie modelu Wrangler Rubicon podczas Chicago Auto Show 2023
Wiadomości | 09.02.23

Jeep świętuje 20-lecie modelu Wrangler Rubicon podczas Chicago Auto Show 2023

Dwadzieścia lat temu niewielka grupa entuzjastycznych inżynierów Jeepa, z odwagą i determinacją, zaprojektowała i skonstruowała najpotężniejszego jak dotąd Wranglera.

Nowy SUV Peugeot 3008 prezentacja polskiej gamy
Wiadomości | 08.10.20

Nowy SUV Peugeot 3008 prezentacja polskiej gamy

Z ponad 800 000 samochodami wyprodukowanymi od debiutu w 2016 roku SUV PEUGEOT 3008 jest liderem na rynku kompaktowych SUV-ów.