MotorSport | 12.02.21

Bolid Ferrari SF21 pierwsze odpalenie silnika

Posłuchaj dźwięku nowego silnika SF21. Kiedy premiera zespołu i samochodu?

Dziś rano o godzinie 9:00, w samym sercu Gestione Sportiva w Maranello, po raz pierwszy odpalił SF21, samochód Scuderia Ferrari Mission Winnow, który będzie prowadzony w tym sezonie Formuły 1 przez Charlesa Leclerca i Carlosa Sainza.

 

Tuż przed rozpaleniem szef zespołu Mattia Binotto rozmawiał z całym zespołem, z których większość była połączona zdalnie za pomocą wideo i audio, aby być świadkami tego ważnego momentu. „Nasz sezon 2021 zaczyna się tutaj” - stwierdził. „Po drodze możemy spodziewać się wielu wyzwań i jesteśmy zdeterminowani, by działać lepiej. Samochód został ulepszony we wszystkich obszarach, w których dozwolone są zmiany. Musimy pracować w sposób zdeterminowany i skoncentrowany, świadomi tego, gdzie byliśmy i dokąd chcemy się udać ”.

 

Dźwięk nowej jednostki napędowej odbijał się echem w miejscu montażu pojazdu przez kilka sekund przy minimalnej liczbie zaangażowanego personelu, zgodnie z praktykami roboczymi dotyczącymi pandemii.

 

Jak już wcześniej wspomniał szef zespołu, tegoroczna premiera zespołu i samochodu odbędzie się w ramach dwóch wydarzeń on-line 26 lutego i 10 marca.Zmierz się z najbardziej brutalnym wyścigiem świata
Wiadomości | 23.06.20

Zmierz się z najbardziej brutalnym wyścigiem świata

Nissan w najtrudniejszym i najdłuższym wyścigu na świecie, debiutując na arenie międzynarodowej wyścigów samochodowych oszałamia fanów, nie tylko kończąc - ale wygrywając swoją klasę.

Chevrolet Corvette ZO6 nowy amerykański supersamochód
Premiery | 26.10.21

Chevrolet Corvette ZO6 nowy amerykański supersamochód

Z06 wyróżnia się bijącym sercem, całkowicie nowym 5,5-litrowym silnikiem LT6, najmocniejszym wolnossącym silnikiem V-8, jaki kiedykolwiek trafił na rynek w jakimkolwiek seryjnym samochodzie.

Volvo Cars rozpoczyna produkcję w pełni elektrycznego XC40 Recharge
Wiadomości | 02.10.20

Volvo Cars rozpoczyna produkcję w pełni elektrycznego XC40 Recharge

To pierwszy z kilku w pełni elektrycznych samochodów Volvo, które pojawią się w przyszłości