Wiadomości | 07.09.20

Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja

Dacia pokazała całkowicie nowe Sandero, Sandero Stepway i nowego Logana, modele trzeciej generacji z całkowicie nowymi, odkrytymi na nowo konstrukcjami. Te modele są odnowionymi inkarnacjami ducha starszych. Za bezkonkurencyjną cenę i kompaktowe wymiary zewnętrzne oferują więcej nowoczesności, wyposażenia i wszechstronności bez rezygnacji z podstaw prostoty i niezawodności.


Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, propozycja Dacii doskonale współgra z oczekiwaniami coraz bardziej zatroskanych konsumentów. W ich codziennym życiu, w konsumpcji, każde działanie nabiera teraz nowego znaczenia i nowej czasowości: „izolowany akt” ustąpił miejsca długoterminowemu „podejściu”.

 

(To może cię zainteresować: Nowa Dacia Sandero z kieszonkowym ekranem multimedialnym, wideo)

 

Od pojedynczego modelu do pełnej i zróżnicowanej gamy, Dacia przekształca samochód od 15 lat. Sandero stało się emblematycznym modelem i bestsellerem, a od 2017 roku jest najlepiej sprzedającym się samochodem w Europie dla klientów indywidualnych.

 

W ciągu 15 lat marka Dacia ugruntowała swoją pozycję - w branży motoryzacyjnej - jako lider ruchu. Marka z wyboru, która generuje poczucie przynależności. Marka, której propozycja nabiera dziś nowego wymiaru dzięki 3 nowym modelom, które zostały zmodernizowane, ale nadal koncentrują się na tym, co ważne dla naszych klientów.XPeng debiutuje nowym inteligentnym pojazdem elektrycznym wyposażonym w LiDAR
Elektryczne | 14.04.21

XPeng debiutuje nowym inteligentnym pojazdem elektrycznym wyposażonym w LiDAR

P5 to pierwszy na świecie produkowany masowo samochód elektryczny wyposażony w tą technologię.

Cadillac LYRIQ pierwszy całkowicie elektryczny samochód marki
Premiery | 07.08.20

Cadillac LYRIQ pierwszy całkowicie elektryczny samochód marki

Wprowadzenie oferty elektrycznej Cadillaca rozpoczyna się dziś wraz z debiutem modelu LYRIQ - dynamicznego, nowoczesnego i w pełni elektrycznego luksusowego crossovera.

Światowa premiera CUPRA UrbanRebel Concept
Premiery | 01.09.21

Światowa premiera CUPRA UrbanRebel Concept

Koncepcja miejskiego pojazdu elektrycznego zostanie w pełni pokazana podczas otwarcia CUPRA City Garage w Monachium podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego IAA w Monachium.