Wiadomości | 07.09.20

Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja

Dacia pokazała całkowicie nowe Sandero, Sandero Stepway i nowego Logana, modele trzeciej generacji z całkowicie nowymi, odkrytymi na nowo konstrukcjami. Te modele są odnowionymi inkarnacjami ducha starszych. Za bezkonkurencyjną cenę i kompaktowe wymiary zewnętrzne oferują więcej nowoczesności, wyposażenia i wszechstronności bez rezygnacji z podstaw prostoty i niezawodności.


Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, propozycja Dacii doskonale współgra z oczekiwaniami coraz bardziej zatroskanych konsumentów. W ich codziennym życiu, w konsumpcji, każde działanie nabiera teraz nowego znaczenia i nowej czasowości: „izolowany akt” ustąpił miejsca długoterminowemu „podejściu”.

 

(To może cię zainteresować: Nowa Dacia Sandero z kieszonkowym ekranem multimedialnym, wideo)

 

Od pojedynczego modelu do pełnej i zróżnicowanej gamy, Dacia przekształca samochód od 15 lat. Sandero stało się emblematycznym modelem i bestsellerem, a od 2017 roku jest najlepiej sprzedającym się samochodem w Europie dla klientów indywidualnych.

 

W ciągu 15 lat marka Dacia ugruntowała swoją pozycję - w branży motoryzacyjnej - jako lider ruchu. Marka z wyboru, która generuje poczucie przynależności. Marka, której propozycja nabiera dziś nowego wymiaru dzięki 3 nowym modelom, które zostały zmodernizowane, ale nadal koncentrują się na tym, co ważne dla naszych klientów.Wkrótce Mercedes-Benz zaprezentuje najwydajniejszego Mercedesa w historii model VISION EQXX
Elektryczne | 15.12.21

Wkrótce Mercedes-Benz zaprezentuje najwydajniejszego Mercedesa w historii model VISION EQXX

W pełni elektryczny model jest częścią programu technologicznego, którego celem jest przełamywanie barier technologicznych.

Mercedes-Benz zaprezentował nowe modele GLS
Wiadomości | 04.04.23

Mercedes-Benz zaprezentował nowe modele GLS

Tuż po liftingu GLE i GLE Coupe, Mercedes-Benz GLS, Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC i Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ pojawiają się teraz w zaktualizowanej formie.

Jeep Scrambler 392 Concept
Tuning | 02.04.23

Jeep Scrambler 392 Concept

Pierwotnie wprowadzony na rynek w 1981 roku, był pierwszym samochodem marki w kabriolecie. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023