Wiadomości | 23.03.21

Nowa Dacia Sandero z kieszonkowym ekranem multimedialnym

Smartfon idzie z nami wszędzie. A co by było, gdyby zastąpił ekran multimedialny w naszych samochodach?

Dla Dacii był to oczywisty wybór, ale tylko wtedy, gdy był w pełni zintegrowany z wrażeniami z jazdy. W takim duchu narodził się Media Control. 

 

Wyjęcie smartfona z kieszeni i uczynienie go naszym towarzyszem na drodze bez kłopotu z luźnym mocowaniem na kratce klimatyzacji? Gdyby to było takie proste! W Dacii zrozumieli ten problem. Inżynierowie i projektanci marki połączyli swoje talenty, aby sprostać wyzwaniu i opracować rozwiązanie, które jest sprytne, ekonomiczne i zgodne z duchem czasu.

 

Media Control to system, który oprócz radia łączy w sobie specyficzną obudowę smartfona oraz bezpłatną, konfigurowalną aplikację, która jest łatwa w obsłudze.

 

Nicolas Legros wyjaśnia: „Media Control to kompletny system multimedialny. Zawiera radio, dwa głośniki, port USB, łączność Bluetooth, elementy sterujące na kierownicy, a przede wszystkim stację dokującą do smartfonów zintegrowaną z deską rozdzielczą. W projekcie ta stacja dokująca została naprawdę zintegrowana z projektem deski rozdzielczej. Gwarancja komfortu i ergonomii dla naszych klientów ”.

 

Zainstalowany w uniwersalnym gnieździe pośrodku deski rozdzielczej nowej Dacii Sandero i mocno trzymany na miejscu, smartfon jest rzeczywiście doskonale zintegrowany z wrażeniami z jazdy. Strategiczne umiejscowienie, wysoko i lekko skierowane w stronę kierowcy, zapewnia doskonałą widoczność podawanych informacji, zapewniając bezpieczeństwo. Wystarczy pobrać aplikację Dacia Media Control na smartfona, a dzięki prostemu połączeniu Bluetooth telefon staje się prawdziwym rozszerzeniem deski rozdzielczej, zastępując zintegrowany system multimedialny.

 

Nawigacja, radio, muzyka, telefon, a nawet dostęp do informacji o pojeździe: wszystkie podstawowe funkcje są na wyciągnięcie ręki i można je aktywować głosem dzięki rozpoznawaniu głosu w smartfonieNowa ŠKODA OCTAVIA RS iV nowoczesne auto hybrydowe
Wiadomości | 03.03.20

Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV nowoczesne auto hybrydowe

ŠKODA po raz pierwszy wprowadza do oferty model z rodziny RS z hybrydowym napędem typu plug-in. Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV wyposażona jest w spalinowy silnik 1.4 TSI oraz elektryczny silnik 85 kW, zapewniające łączną moc 180 kW (245 KM).

Legenda amerykańskiej motoryzacji SUV Ford Bronco będzie dostępny w Europie
Wiadomości | 05.07.22

Legenda amerykańskiej motoryzacji SUV Ford Bronco będzie dostępny w Europie

Ford poinformował, że na rynek europejski po raz pierwszy wkroczy legendarny Ford Bronco z napędem 4×4, zdolny do pokonywania ekstremalnych tras terenowych.

Ghibli Hybrid Love Audacious, 8 sztuk, tylko na rynek chiński
Tuning | 21.05.21

Ghibli Hybrid Love Audacious, 8 sztuk, tylko na rynek chiński

Maserati przekracza granice i kieruje markę do ekstremalnego spersonalizowania samochodów i dostosowania do wyjątkowej osobowości klienta.