Wiadomości | 23.03.21

Nowa Dacia Sandero z kieszonkowym ekranem multimedialnym

Smartfon idzie z nami wszędzie. A co by było, gdyby zastąpił ekran multimedialny w naszych samochodach?

Dla Dacii był to oczywisty wybór, ale tylko wtedy, gdy był w pełni zintegrowany z wrażeniami z jazdy. W takim duchu narodził się Media Control. 

 

Wyjęcie smartfona z kieszeni i uczynienie go naszym towarzyszem na drodze bez kłopotu z luźnym mocowaniem na kratce klimatyzacji? Gdyby to było takie proste! W Dacii zrozumieli ten problem. Inżynierowie i projektanci marki połączyli swoje talenty, aby sprostać wyzwaniu i opracować rozwiązanie, które jest sprytne, ekonomiczne i zgodne z duchem czasu.

 

Media Control to system, który oprócz radia łączy w sobie specyficzną obudowę smartfona oraz bezpłatną, konfigurowalną aplikację, która jest łatwa w obsłudze.

 

Nicolas Legros wyjaśnia: „Media Control to kompletny system multimedialny. Zawiera radio, dwa głośniki, port USB, łączność Bluetooth, elementy sterujące na kierownicy, a przede wszystkim stację dokującą do smartfonów zintegrowaną z deską rozdzielczą. W projekcie ta stacja dokująca została naprawdę zintegrowana z projektem deski rozdzielczej. Gwarancja komfortu i ergonomii dla naszych klientów ”.

 

Zainstalowany w uniwersalnym gnieździe pośrodku deski rozdzielczej nowej Dacii Sandero i mocno trzymany na miejscu, smartfon jest rzeczywiście doskonale zintegrowany z wrażeniami z jazdy. Strategiczne umiejscowienie, wysoko i lekko skierowane w stronę kierowcy, zapewnia doskonałą widoczność podawanych informacji, zapewniając bezpieczeństwo. Wystarczy pobrać aplikację Dacia Media Control na smartfona, a dzięki prostemu połączeniu Bluetooth telefon staje się prawdziwym rozszerzeniem deski rozdzielczej, zastępując zintegrowany system multimedialny.

 

Nawigacja, radio, muzyka, telefon, a nawet dostęp do informacji o pojeździe: wszystkie podstawowe funkcje są na wyciągnięcie ręki i można je aktywować głosem dzięki rozpoznawaniu głosu w smartfonieJedyne w swoim rodzaju Porsche 911 ku czci największego meksykańskiego kierowcy wyścigowego
Tuning | 28.07.21

Jedyne w swoim rodzaju Porsche 911 ku czci największego meksykańskiego kierowcy wyścigowego

50 lat po śmierci Pedro Rodrígueza oddano do użytku Porsche 911 Turbo S One of a Kind, a planowane jest wystawienie go na aukcję na cele charytatywne.

Magiczna zmiana koloru nadwozia BMW iX Flow
Wiadomości | 11.01.22

Magiczna zmiana koloru nadwozia BMW iX Flow

Z okazji targów CES 2022, monachijski producent samochodów premium oferuje perspektywę przyszłej technologii, która z atramentem E może zmieniać odcień koloru samochodu na polecenie kierowcy.

Jedyny tak ekskluzywny Rolls-Royce Boat Tail
Super Cars | 27.05.21

Jedyny tak ekskluzywny Rolls-Royce Boat Tail

Rolls-Royce może zaoferować swoim klientom budowę indywidualnych nadwozi, czyli niepowtarzalną możliwość zamówienia wyjątkowego modelu.