Wiadomości | 23.03.21

Nowa Dacia Sandero z kieszonkowym ekranem multimedialnym

Smartfon idzie z nami wszędzie. A co by było, gdyby zastąpił ekran multimedialny w naszych samochodach?

Dla Dacii był to oczywisty wybór, ale tylko wtedy, gdy był w pełni zintegrowany z wrażeniami z jazdy. W takim duchu narodził się Media Control. 

 

Wyjęcie smartfona z kieszeni i uczynienie go naszym towarzyszem na drodze bez kłopotu z luźnym mocowaniem na kratce klimatyzacji? Gdyby to było takie proste! W Dacii zrozumieli ten problem. Inżynierowie i projektanci marki połączyli swoje talenty, aby sprostać wyzwaniu i opracować rozwiązanie, które jest sprytne, ekonomiczne i zgodne z duchem czasu.

 

Media Control to system, który oprócz radia łączy w sobie specyficzną obudowę smartfona oraz bezpłatną, konfigurowalną aplikację, która jest łatwa w obsłudze.

 

Nicolas Legros wyjaśnia: „Media Control to kompletny system multimedialny. Zawiera radio, dwa głośniki, port USB, łączność Bluetooth, elementy sterujące na kierownicy, a przede wszystkim stację dokującą do smartfonów zintegrowaną z deską rozdzielczą. W projekcie ta stacja dokująca została naprawdę zintegrowana z projektem deski rozdzielczej. Gwarancja komfortu i ergonomii dla naszych klientów ”.

 

Zainstalowany w uniwersalnym gnieździe pośrodku deski rozdzielczej nowej Dacii Sandero i mocno trzymany na miejscu, smartfon jest rzeczywiście doskonale zintegrowany z wrażeniami z jazdy. Strategiczne umiejscowienie, wysoko i lekko skierowane w stronę kierowcy, zapewnia doskonałą widoczność podawanych informacji, zapewniając bezpieczeństwo. Wystarczy pobrać aplikację Dacia Media Control na smartfona, a dzięki prostemu połączeniu Bluetooth telefon staje się prawdziwym rozszerzeniem deski rozdzielczej, zastępując zintegrowany system multimedialny.

 

Nawigacja, radio, muzyka, telefon, a nawet dostęp do informacji o pojeździe: wszystkie podstawowe funkcje są na wyciągnięcie ręki i można je aktywować głosem dzięki rozpoznawaniu głosu w smartfonieAudi wystartuje w Rajdzie Dakar
MotorSport | 30.11.20

Audi wystartuje w Rajdzie Dakar

Innowacyjny elektryczny prototyp Audi weźmie udział w Rajdzie Dakar 2022.

CUPRA Formentor VZ5 z silnikiem o mocy 390 KM
Tuning | 22.02.21

CUPRA Formentor VZ5 z silnikiem o mocy 390 KM

W ramach obchodów 3. rocznicy powstania hiszpańska marka przedstawia limitowaną wersję swojego autorskiego CUV-a.

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic
Wiadomości | 28.05.20

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic

Automobili Lamborghini i LEGO Group współpracują przy produkcji zestawu LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37: 3696 części w skali 1:8, która ucieleśnia niepowtarzalną moc i oszałamiający wygląd hybrydowego super sportowego samochodu Lamborghini.