Wiadomości | 23.03.21

Nowa Dacia Sandero z kieszonkowym ekranem multimedialnym

Smartfon idzie z nami wszędzie. A co by było, gdyby zastąpił ekran multimedialny w naszych samochodach?

Dla Dacii był to oczywisty wybór, ale tylko wtedy, gdy był w pełni zintegrowany z wrażeniami z jazdy. W takim duchu narodził się Media Control. 

 

Wyjęcie smartfona z kieszeni i uczynienie go naszym towarzyszem na drodze bez kłopotu z luźnym mocowaniem na kratce klimatyzacji? Gdyby to było takie proste! W Dacii zrozumieli ten problem. Inżynierowie i projektanci marki połączyli swoje talenty, aby sprostać wyzwaniu i opracować rozwiązanie, które jest sprytne, ekonomiczne i zgodne z duchem czasu.

 

Media Control to system, który oprócz radia łączy w sobie specyficzną obudowę smartfona oraz bezpłatną, konfigurowalną aplikację, która jest łatwa w obsłudze.

 

Nicolas Legros wyjaśnia: „Media Control to kompletny system multimedialny. Zawiera radio, dwa głośniki, port USB, łączność Bluetooth, elementy sterujące na kierownicy, a przede wszystkim stację dokującą do smartfonów zintegrowaną z deską rozdzielczą. W projekcie ta stacja dokująca została naprawdę zintegrowana z projektem deski rozdzielczej. Gwarancja komfortu i ergonomii dla naszych klientów ”.

 

Zainstalowany w uniwersalnym gnieździe pośrodku deski rozdzielczej nowej Dacii Sandero i mocno trzymany na miejscu, smartfon jest rzeczywiście doskonale zintegrowany z wrażeniami z jazdy. Strategiczne umiejscowienie, wysoko i lekko skierowane w stronę kierowcy, zapewnia doskonałą widoczność podawanych informacji, zapewniając bezpieczeństwo. Wystarczy pobrać aplikację Dacia Media Control na smartfona, a dzięki prostemu połączeniu Bluetooth telefon staje się prawdziwym rozszerzeniem deski rozdzielczej, zastępując zintegrowany system multimedialny.

 

Nawigacja, radio, muzyka, telefon, a nawet dostęp do informacji o pojeździe: wszystkie podstawowe funkcje są na wyciągnięcie ręki i można je aktywować głosem dzięki rozpoznawaniu głosu w smartfonieBattista, najszybszy na świecie samochód dopuszczony do ruchu drogowego
Super Cars | 10.03.23

Battista, najszybszy na świecie samochód dopuszczony do ruchu drogowego

W pełni elektryczny Battista firmy Automobili Pininfarina zapewnił sobie pozycję najszybszego na świecie, który ukończył sprinty na jedną czwartą i jedną drugą mili.

McLaren Elva Gulf debiutuje w Hongkongu
Super Cars | 03.03.21

McLaren Elva Gulf debiutuje w Hongkongu

Tylko 149 egzemplarzy specjalnej edycji, co czyni go jednym z najrzadszych McLarenów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

Dacia pokazała jak nakręcić spot reklamowy samochodu w mieszkaniu
Wiadomości | 15.06.20

Dacia pokazała jak nakręcić spot reklamowy samochodu w mieszkaniu

Tam, gdzie wiele marek samochodowych mogło się narazić na pomysł stworzenia reklamy bez pełnej ekipy produkcyjnej, zatrudnionych aktorów i budżetu, Dacia dostrzegła możliwość zastosowania tego samego inteligentnego myślenia, które wykorzystuje w swojej wydajnej inżynierii i alternatywnym modelu biznesowym, aby stworzyć reklamę czasy.