Elektryczne | 19.04.21

Honda zaprezentowała dziś światową premierę Hondy SUV e: prototyp

Pierwszego elektryczny pojazd marki Honda w Chinach, na targach Auto Shanghai 2021.


Honda zaprezentowała dziś światową premierę Hondy SUV e: prototyp

W Chinach Honda wprowadzi 10 modeli samochodów elektrycznych marki Honda w ciągu pięciu lat. Model produkowany masowo, oparty na SUV-ie Honda e: prototyp, ma wejść do sprzedaży wiosną 2022 roku jako symboliczny pierwszy samochód elektryczny marki Hondy w Chinach. Ponadto, dążąc do osiągnięcia celu, jakim jest „osiągnięcie neutralności węglowej do 2050 r.”, Honda opracuje szereg kompleksowych strategii, patrząc na „zelektryfikowane społeczeństwo” z szerszej perspektywy wykraczającej poza elektryfikację produktów.

 

Oparty na technologiach dynamiki Hondy, Honda SUV e: prototyp realizował dynamiczne, a jednocześnie płynne przyspieszenie oraz osiągi, które pozwalają kierowcy odczuwać radość z jazdy. Co więcej, oprócz futurystycznych projektów, ten prototypowy model jest wyposażony w system Honda CONNECT trzeciej generacji, który oferuje szereg zaawansowanych funkcji, takich jak codzienna łączność, łącze ze smartfonem i aktualizacje OTA oparte na wysoce wyrafinowanym interfejsie rozpoznawania głosu. Te cechy sprawiają, że ten model zapewnia użytkownikom świeżą i pełną zabawy wartość mobilności.Nowy C4 i E-C4 Citroen na nowo odkrywa kompaktowego hatchbacka
Wiadomości | 30.06.20

Nowy C4 i E-C4 Citroen na nowo odkrywa kompaktowego hatchbacka

Z zaprezentowaniem Nowego C4 i Nowego ë-C4 100% ëlectric, marka kontynuuje swoją ofensywę elektryfikacyjną i zapisuje nowy rozdział w historii hatchabcków.

Światowa premiera Nowego Multivana
Premiery | 10.06.21

Światowa premiera Nowego Multivana

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje światową premierę nowej generacji bestsellera zbudowanego według całkowicie nowej koncepcji.

Co łączy hiszpański charakter CUPRY i szybkość Audi RS?
Wiadomości | 25.05.23

Co łączy hiszpański charakter CUPRY i szybkość Audi RS?

Wprowadzając na rynek model Formentora VZ5, hiszpański producent połączył siły z Audi, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju pojazd, który dzieli najlepsze cechy tych dwóch marek.