Elektryczne | 19.04.21

Honda zaprezentowała dziś światową premierę Hondy SUV e: prototyp

Pierwszego elektryczny pojazd marki Honda w Chinach, na targach Auto Shanghai 2021.


Honda zaprezentowała dziś światową premierę Hondy SUV e: prototyp

W Chinach Honda wprowadzi 10 modeli samochodów elektrycznych marki Honda w ciągu pięciu lat. Model produkowany masowo, oparty na SUV-ie Honda e: prototyp, ma wejść do sprzedaży wiosną 2022 roku jako symboliczny pierwszy samochód elektryczny marki Hondy w Chinach. Ponadto, dążąc do osiągnięcia celu, jakim jest „osiągnięcie neutralności węglowej do 2050 r.”, Honda opracuje szereg kompleksowych strategii, patrząc na „zelektryfikowane społeczeństwo” z szerszej perspektywy wykraczającej poza elektryfikację produktów.

 

Oparty na technologiach dynamiki Hondy, Honda SUV e: prototyp realizował dynamiczne, a jednocześnie płynne przyspieszenie oraz osiągi, które pozwalają kierowcy odczuwać radość z jazdy. Co więcej, oprócz futurystycznych projektów, ten prototypowy model jest wyposażony w system Honda CONNECT trzeciej generacji, który oferuje szereg zaawansowanych funkcji, takich jak codzienna łączność, łącze ze smartfonem i aktualizacje OTA oparte na wysoce wyrafinowanym interfejsie rozpoznawania głosu. Te cechy sprawiają, że ten model zapewnia użytkownikom świeżą i pełną zabawy wartość mobilności.Światowa premiera Volkswagena ID.6
Premiery | 17.04.21

Światowa premiera Volkswagena ID.6

Trzeci model ID. w pełni elektrycznego rodzinnego SUV - a został zaprezentowany na targach Auto Shanghai.

Pierwsze Bugatti Divo dostarczone na zachodnie wybrzeże USA
Super Cars | 19.01.21

Pierwsze Bugatti Divo dostarczone na zachodnie wybrzeże USA

Trzy z czterech pojazdów Divo zamówionych przez partnera handlowego Bugatti w Beverly Hills zostały niedawno dostarczone ich właścicielom.

Wkrótce premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41
MotorSport | 18.02.21

Wkrótce premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41

Dołącz do nas podczas premiery nowego bolidu oraz zespołu. Kiedy premiera?