Elektryczne | 19.04.21

Honda zaprezentowała dziś światową premierę Hondy SUV e: prototyp

Pierwszego elektryczny pojazd marki Honda w Chinach, na targach Auto Shanghai 2021.


Honda zaprezentowała dziś światową premierę Hondy SUV e: prototyp

W Chinach Honda wprowadzi 10 modeli samochodów elektrycznych marki Honda w ciągu pięciu lat. Model produkowany masowo, oparty na SUV-ie Honda e: prototyp, ma wejść do sprzedaży wiosną 2022 roku jako symboliczny pierwszy samochód elektryczny marki Hondy w Chinach. Ponadto, dążąc do osiągnięcia celu, jakim jest „osiągnięcie neutralności węglowej do 2050 r.”, Honda opracuje szereg kompleksowych strategii, patrząc na „zelektryfikowane społeczeństwo” z szerszej perspektywy wykraczającej poza elektryfikację produktów.

 

Oparty na technologiach dynamiki Hondy, Honda SUV e: prototyp realizował dynamiczne, a jednocześnie płynne przyspieszenie oraz osiągi, które pozwalają kierowcy odczuwać radość z jazdy. Co więcej, oprócz futurystycznych projektów, ten prototypowy model jest wyposażony w system Honda CONNECT trzeciej generacji, który oferuje szereg zaawansowanych funkcji, takich jak codzienna łączność, łącze ze smartfonem i aktualizacje OTA oparte na wysoce wyrafinowanym interfejsie rozpoznawania głosu. Te cechy sprawiają, że ten model zapewnia użytkownikom świeżą i pełną zabawy wartość mobilności.Bentley ogłasza zakończenie produkcji 12-cylindrowego silnika
Wiadomości | 23.02.23

Bentley ogłasza zakończenie produkcji 12-cylindrowego silnika

Po wyprodukowaniu ponad 100 000 jednostek kultowego silnika W12, firma Bentley zakończy jego produkcję w kwietniu 2024 roku.

44 lata po wprowadzeniu na rynek 500-tysięczny Mercedes-Benz Klasy G zjechał z linii produkcyjnej w Grazu
Wiadomości | 20.04.23

44 lata po wprowadzeniu na rynek 500-tysięczny Mercedes-Benz Klasy G zjechał z linii produkcyjnej w Grazu

Ikona marki, która zdobyła wiele nagród jako „najlepszy pojazd terenowy na świecie”, od 1979 roku pisze własną historię sukcesu.

Całkowicie nowa Kia Niro w trzech wersjach
Premiery | 21.04.22

Całkowicie nowa Kia Niro w trzech wersjach

Druga generacja crossovera Niro debiutuje w trzech wersjach, każdy bardziej skoncentrowany na designie i technologicznie wyposażony niż kiedykolwiek.