Premiery | 24.05.23

Bestseller w segmencie małych samochodów, Opel przedstawia nową Corsę

Jeszcze odważniejszy, jeszcze bardziej emocjonujący, jeszcze bardziej intuicyjny w obsłudze i wyposażony w zupełnie nowe napędy elektryczne i hybrydowe.

Nadchodzi nowy Opel Corsa – i to jeszcze w tym roku.

 

Nowa Corsa zachwyca nową stylistyką, w tym charakterystyczną twarzą marki Opel Vizor z przodu i napisem Opel, pewnie umieszczonym pośrodku tylnej części. Opcjonalnie nowa Corsa oferuje w pełni cyfrowy kokpit oparty na platformach Snapdragon Cockpit firmy Qualcomm Technologies z nowym, intuicyjnym systemem informacyjno-rozrywkowym i kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej do 10 cali. Nieoślepiające matrycowe reflektory Intelli-Lux LED, które Corsa wprowadziła do segmentu małych samochodów w 2019 r., są również jeszcze lepsze i bardziej precyzyjne – teraz składają się z 14 elementów LED. Najnowsza interpretacja bestsellera małych samochodów może pochwalić się również zaawansowaną technologią pod maską. Corsa Electric ma teraz również większą moc i ulepszony akumulator, który zapewnia zasięg do 402 kilometrów zgodnie z WLTP. Prawdziwą nowością są także pozostałe napędy. Corsa to pierwszy model Opla, który będzie dostępny jako hybryda z systemem 48-woltowym. W ten sposób nowa Corsa oferuje klientom wybór napędów, od czysto akumulatorowych, przez hybrydowe, aż po wysoce wydajne silniki spalinowe, co nie ma sobie równych w tym segmencie.

 

„Opel Corsa jest bestsellerem od ponad 40 lat. W ciągu ostatnich dwóch lat był to również najlepiej sprzedający się mały samochód w Niemczech, aw 2021 roku najlepiej sprzedający się samochód w Wielkiej Brytanii. Dla nas ten sukces jest potwierdzeniem naszej pracy i dodatkową motywacją do jeszcze lepszych działań w przyszłości. Nowa Corsa jest jeszcze nowocześniejsza, jeszcze bardziej emocjonująca i lepsza. Dzięki oszałamiającemu wzornictwu, najnowocześniejszym technologiom z wyższych segmentów oraz nowej, lokalnie bezemisyjnej technologii elektrycznej i hybrydowej, chcemy zainspirować klientów i pokazać im, czego mogą oczekiwać od małego samochodu dzisiaj” — powiedział dyrektor generalny Opla Floriana Huettla.Audi e-tron Sportback: Dynamiczny SUV coupé
Wiadomości | 02.04.20

Audi e-tron Sportback: Dynamiczny SUV coupé

Przedstawiając drugi model z linii e-tron, Audi konsekwentnie kontynuuje swój strategiczny kierunek. Audi e-tron Sportback to dynamiczny SUV coupé oferujący nawet 300 kW mocy i zasięg do 442 kilometrów na jednym ładowaniu akumulatora.

Honda Prelude Concept
Concept Cars | 26.10.23

Honda Prelude Concept

Klienci oczekują od Hondy jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie modeli sportowych. Przedstawiamy model sportowy typu speciality: Prelude Concept. Japan Mobility Show 2023.

BMW XM, całkowicie nowy potężny hybrydowy SUV typu plug-in
Premiery | 28.09.22

BMW XM, całkowicie nowy potężny hybrydowy SUV typu plug-in

BMW XM jest punktem kulminacyjnym ofensywy modelowej w jubileuszowym roku marki, a także pierwszym oryginalnym samochodem BMW M od czasu BMW M1.