Wiadomości | 27.09.22

Premiera nowego SUV-a Mercedesa EQE coraz bliżej

Mercedes-Benz i Mercedes-AMG zaprezentują nowego SUV-a EQE, wszechstronny model EV dla obu marek, który będzie czwartym modelem elektrycznym firmy.


Premiera nowego SUV-a Mercedesa EQE coraz bliżej

W niedzielę 16 października 2022 r. o godzinie 20:00 Mercedes-Benz i Mercedes-AMG zaprezentują nowego SUV-a EQE. Nowy SUV EQE to wszechstronny model EV dla obu marek, wyrażony w światowej premierze filmu poprzez zabawne przeplatanie się scen ze snu i rzeczywistości. Czwarty model w architekturze pojazdów elektrycznych zapewnia entuzjastom SUV-ów kolejny punkt wejścia w erę elektryczności.

 

EQE SUV to wielofunkcyjny wariant biznesowej limuzyny EQE. Oferuje bardzo wszechstronną przestrzeń wewnętrzną wyposażoną w innowacyjne funkcje zapewniające komfort i wygodę. Koncepcja modułowego układu napędowego zapewnia szerokie spektrum osiągów dzięki możliwości wyboru napędu na tylne lub na wszystkie koła.

 

Szerokie możliwości adaptacji wnętrza i koncepcja napędu zorientowana na osiągi sprawiają, że SUV Mercedes-AMG EQE jest najbardziej wszechstronnym pojazdem elektrycznym marki Mercedes-AMG. Dwa mocne silniki elektryczne i w pełni zmienny napęd na wszystkie koła stanowią podstawę charakterystycznych dla AMG dynamicznych wrażeń z jazdy. Specjaliści ds. rozwoju Mercedes-AMG nadali wielu innym parametrom swój charakterystyczny smak. Obejmują one standardowo zawieszenie ze skrętną tylną osią, AMG SOUND EXPERIENCE oraz stylistykę nadwozia i wnętrza.Hopium Machina
Super Cars | 21.01.21

Hopium Machina

Francuska firma Hopium, producent samochodów w 100% wodorowych, ujawnia projekt swojej platformy technologicznej.

Hyundai Motor przedstawia rendering nowej linii Elantra N
Wiadomości | 08.07.20

Hyundai Motor przedstawia rendering nowej linii Elantra N

Zupełnie nowa linia Elantra N Line po raz pierwszy wprowadza inspirowane osiągami elementy marki N do sedana siódmej generacji.

Nowy samochód wyścigowy CUPRA Leon Competicion zadebiutuje podczas Mistrzostw Włoch TCR 2020
Wiadomości | 16.07.20

Nowy samochód wyścigowy CUPRA Leon Competicion zadebiutuje podczas Mistrzostw Włoch TCR 2020

Po prezentacji w lutym CUPRA Leon Competición przygotowuje się do wejścia na tor w ten weekend aby zadebiutować podczas Mistrzostw Włoch TCR 2020, które rozpoczną się w dniach 17-19 lipca na torze Mugello.