Wiadomości | 30.06.20

Nowy C4 i E-C4 Citroen na nowo odkrywa kompaktowego hatchbacka

Z zaprezentowaniem Nowego C4 i Nowego ë-C4 100% ëlectric, marka kontynuuje swoją ofensywę elektryfikacyjną i zapisuje nowy rozdział w historii hatchabcków.

Odkryty na nowo kompaktowy hatchback odpowiada na oczekiwania segmentu, jednocześnie zachowując tożsamość Citroëna:

- Siła konceptu: prezentując zdecydowany krok naprzód w stylistyce Citroëna, cechuje się podwyższoną postawą na kołach o dużej średnicy oraz energiczną, aerodynamiczną i mieszaną sylwetkę, obejmującą standardy SUV, a także asertywny i graficzny design o licznych możliwościach personalizacji.

- Wybór układu napędowego: Nowy ë-C4 – 100% ëlectric jest piątym modelem w ofensywie elektryfikacyjnej Citroëna, po modelach C5 Aircross SUV Hybrid, Ami, ë-Jumpy i ë-SpaceTourer. Nowy C4 jest także dostępny z silnikiem benzynowym lub Diesla.

- Komfort na pokładzie: wszystkie zalety programu Citroën Advanced Comfort® dla większego komfortu wszystkich z zawieszeniem z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi (Progressive Hydraulic Cushions®), fotelami Advanced Comfort i Citroën Smart Pad Support ™ (światowa premiera). Komfort zwiększony dzięki 20 technologiom wspomagającym jazdę, w tym Highway Driver Assist, półautonomicznemu systemowi jazdy poziomu 2 i 6 technologiom łączności. Te cechy są jeszcze bardziej wzmocnione w Nowym ë-C4 – 100% électric oferującym ë-Comfort.

Nowy C4 i Nowy ë-C4 – 100% ëlectric są dziesiątą generacją kompaktowych hatchbacków Citroëna, które zaznaczyły swoją erę komfortem i charakterem. Pojawią się w salonach na początku 2021 roku, a zamówienia zostaną otwarte w sierpniu.



Emory RS, zmodernizowana wersja klasycznego Porsche 356 w stylu Restomod
Tuning | 14.01.23

Emory RS, zmodernizowana wersja klasycznego Porsche 356 w stylu Restomod

Emory RS o mocy prawie 400 KM to samochód sportowy zbudowany przez firmę Emory Motorsports, która specjalizuje się w budowie samochodów zabytkowych z silnikami V8.

Faraday Future potrzebował zaledwie 48 godzin aby sprzedać 300 samochodów specjalnej edycji
Super Cars | 30.07.21

Faraday Future potrzebował zaledwie 48 godzin aby sprzedać 300 samochodów specjalnej edycji

Model FF 91 Futurist Alliance Edition jest wyposażony w ekskluzywne i unikalne funkcje i usługi zorientowane na użytkownika.

Skoda zaprezentowała odświeżone modele Scala i Kamiq
Wiadomości | 01.08.23

Skoda zaprezentowała odświeżone modele Scala i Kamiq

Skoda Auto kompleksowo aktualizuje serię kompaktowych modeli miejskich SUV-ów Skoda Scala i Skoda Kamiq. Oba modele oferują bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego.