Concept Cars | 01.10.20

Beijing Auto Show, samochód koncepcyjny Weltmeister Maven Concept pojawił się po raz pierwszy offline

Będzie to pierwszy model firmy WM Motor, który będzie realizował nową strategię technologiczną firmy, z funkcjami głębokiego uczenia AI i wiodącymi na świecie zaletami mocy obliczeniowej.

Koncepcyjny sedan Maven - przyszłość relacji użytkownik-pojazd w Chinach

Koncepcyjny sedan Maven firmy WM Motor po raz pierwszy pojawił się offline na targach Beijing Auto. Będzie to pierwszy model firmy WM Motor, który będzie realizował nową strategię technologiczną firmy, z funkcjami głębokiego uczenia AI i wiodącymi na świecie zaletami mocy obliczeniowej. Oprócz zaawansowanych funkcji aktywacji głosowej, w tym 70 naturalnych poleceń budzenia i sterowania, inteligentna kabina może również reagować na gesty, aktywując i kontrolując szereg funkcji wewnętrznych. Na przykład, gdy użytkownik spojrzy na centralny panel kontrolny w samochodzie, system automatycznie się obudzi i będzie oczekiwał na instrukcje użytkownika.

Platforma cyfrowa nowej generacji WM Motor w Maven będzie wyposażona w chip komputerowy trzeciej generacji Qualcomm Snapdragon, zapewniający moc obliczeniową procesora i karty graficznej 3 razy wyższą niż średnia w branży. Wyraźny obraz na ekranie deski rozdzielczej i konsoli środkowej jest porównywalny z jakością smartfonów najnowszej generacji, zapewniając płynną interaktywność. Platforma cyfrowa będzie również wykorzystywać procesor sieci neuronowej (NPU) z funkcjami głębokiego uczenia.

 

Fizyczne przyciski zostały całkowicie usunięte z wnętrza Mavena, a w połączeniu z „przezroczystym” ekranem, ogólny styl wnętrza jest bardzo futurystyczny. Kolory wnętrza współgrają z jasnoszarym, jasnozielonym i jasnozłotym, tworząc „lekką i luksusową” teksturę wnętrza.

 

Maven dysponuje obszernym zasięgiem NEDC wynoszącym 800 kilometrów. Premiera pierwszego modelu produkcyjnego planowana jest na koniec 2021 roku.SsangYong opublikował projekt swojego SUV-a nowej generacji
Wiadomości | 27.07.21

SsangYong opublikował projekt swojego SUV-a nowej generacji

Pod nazwą kodową X200, nowy samochód niesie ze sobą nowo stworzoną wizję i filozofię projektową marki, prezentując wartość i przyszły kierunek nowych produktów.

Przeprojektowany flagowy model Acura MDX zadebiutuje na świecie 8 grudnia
Wiadomości | 01.12.20

Przeprojektowany flagowy model Acura MDX zadebiutuje na świecie 8 grudnia

Najlepiej sprzedający się w historii 3-rzędowy luksusowy SUV w Ameryce otrzymał daleko idącą przebudowę od 20 lat.

MG Cyberster concept zadebiutuje na Shanghai Auto Show
Concept Cars | 03.04.21

MG Cyberster concept zadebiutuje na Shanghai Auto Show

Oszałamiający kształt kabrioletu przypomina klasyczny MGB Roadster.