Concept Cars | 01.10.20

Beijing Auto Show, samochód koncepcyjny Weltmeister Maven Concept pojawił się po raz pierwszy offline

Będzie to pierwszy model firmy WM Motor, który będzie realizował nową strategię technologiczną firmy, z funkcjami głębokiego uczenia AI i wiodącymi na świecie zaletami mocy obliczeniowej.

Koncepcyjny sedan Maven - przyszłość relacji użytkownik-pojazd w Chinach

Koncepcyjny sedan Maven firmy WM Motor po raz pierwszy pojawił się offline na targach Beijing Auto. Będzie to pierwszy model firmy WM Motor, który będzie realizował nową strategię technologiczną firmy, z funkcjami głębokiego uczenia AI i wiodącymi na świecie zaletami mocy obliczeniowej. Oprócz zaawansowanych funkcji aktywacji głosowej, w tym 70 naturalnych poleceń budzenia i sterowania, inteligentna kabina może również reagować na gesty, aktywując i kontrolując szereg funkcji wewnętrznych. Na przykład, gdy użytkownik spojrzy na centralny panel kontrolny w samochodzie, system automatycznie się obudzi i będzie oczekiwał na instrukcje użytkownika.

Platforma cyfrowa nowej generacji WM Motor w Maven będzie wyposażona w chip komputerowy trzeciej generacji Qualcomm Snapdragon, zapewniający moc obliczeniową procesora i karty graficznej 3 razy wyższą niż średnia w branży. Wyraźny obraz na ekranie deski rozdzielczej i konsoli środkowej jest porównywalny z jakością smartfonów najnowszej generacji, zapewniając płynną interaktywność. Platforma cyfrowa będzie również wykorzystywać procesor sieci neuronowej (NPU) z funkcjami głębokiego uczenia.

 

Fizyczne przyciski zostały całkowicie usunięte z wnętrza Mavena, a w połączeniu z „przezroczystym” ekranem, ogólny styl wnętrza jest bardzo futurystyczny. Kolory wnętrza współgrają z jasnoszarym, jasnozielonym i jasnozłotym, tworząc „lekką i luksusową” teksturę wnętrza.

 

Maven dysponuje obszernym zasięgiem NEDC wynoszącym 800 kilometrów. Premiera pierwszego modelu produkcyjnego planowana jest na koniec 2021 roku.Dzika konwersja Le Mansory Forda GT o mocy 700 KM
Tuning | 30.06.20

Dzika konwersja Le Mansory Forda GT o mocy 700 KM

Ford GT jest jednym z najlepszych supersamochodów, a model, który tu widzisz, jest przeróbką już prawie idealnego supersamochodu. To nie są tylko niektóre nowe naklejki i niektóre aktualizacje zewnętrzne, pojazd ten jest aktualizowany przez Mansory i obejmuje pełną konwersję, radykalnie zmienioną konstrukcję i zwiększoną wydajność.

Toyota wprowadza nowy model Harrier w Japonii
Wiadomości | 17.06.20

Toyota wprowadza nowy model Harrier w Japonii

SUV dla nowej ery, która wykracza poza kategorię SUV-ów. Płynna forma coupe, która łączy w sobie prostotę, elegancję i wytrzymałość. Przyjemna, wysokiej jakości przestrzeń wewnętrzna z funkcjami, takimi jak elektrochromatyczny panoramiczny dach. Wygodna jazda dzięki zoptymalizowanemu zawieszeniu i innym ustawieniom, z naciskiem na ruchy wzroku kierowcy.

MINI Cooper S Countryman ALL4 Uncharted Edition
Tuning | 30.05.23

MINI Cooper S Countryman ALL4 Uncharted Edition

Edycja Uncharted podkreśla ekskluzywne cechy i w połączeniu z napędem na wszystkie koła gwarantuje przyjemność z jazdy w każdym terenie.