Wiadomości | 01.08.23

Nowa Skoda Kamiq

Najpopularniejszy SUV marki otrzymał uderzające zmiany z przodu i z tyłu. Dzięki bardziej surowemu wyglądowi emanuje większą prezencją SUV-a.

Nowe fartuchy i dyfuzory z przodu iz tyłu miejskiego SUV-a nadają mu bardziej surowy wygląd, a większa i bardziej pionowa osłona chłodnicy uzupełnia potężny wygląd samochodu. Nowo ukształtowane reflektory podkreślają nowy wygląd. Kamiq opcjonalnie wykorzystuje technologię TOP LED Matrix z charakterystycznymi sześciokątnymi modułami LED. Ponadto, podobnie jak w przypadku Scali, Kamiq ma do wyboru nowe koła i dziewięć kolorów lakieru.

 

>>> Może zainteresuje Cię nowa Skoda Scala <<<

 

„Skoda Kamiq jest naszym najpopularniejszym SUV-em od dwóch lat. Dowodzi to, że nasz miejski SUV w pełni spełnia oczekiwania naszych klientów i jest idealnym towarzyszem dla tych Współczesnych Odkrywców. Dzięki kompleksowej aktualizacji jeszcze bardziej udoskonaliliśmy Kamiqa – dzięki zaostrzonej konstrukcji oraz nowym funkcjom bezpieczeństwa i komfortu ma on wszystkie warunki wstępne, aby jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję w dynamicznie rozwijającym się segmencie SUV-ów i wzbudzić zainteresowanie naszych klientów”. Martin Jahn, członek zarządu Škoda Auto ds. sprzedaży i marketingu

 


Zmieniony Kamiq ma uderzające zmiany z przodu i z tyłu. Dzięki bardziej surowemu wyglądowi emanuje większą prezencją SUV-a. Jego osłona chłodnicy Škody jest większa i bardziej pionowa. Podwójne listwy charakterystyczne dla SUV-ów Škody są teraz bardziej charakterystyczne i tworzą kształt litery U w dolnej części. Poniżej grilla malowana część nowego przedniego zderzaka oraz szeroki wlot powietrza z trójwymiarową siatką podkreślają szerokość pojazdu. Duże kurtyny powietrzne są wyposażone w diodowe światła przeciwmgielne, które są wyposażeniem standardowym od poziomu wyposażenia Selection wzwyż. Solidny srebrny dyfuzor z trzema otworami zapewnia typową dla SUV-ów ochronę podwozia.Mitsubishi Motors wprowadza na rynek zupełnie nowego Outlandera PHEV
Premiery | 28.10.21

Mitsubishi Motors wprowadza na rynek zupełnie nowego Outlandera PHEV

Flagowy SUV łączy w sobie wiodące technologie elektryfikacji i sterowania wszystkimi kołami. Rozpoczęcie sprzedaży w Japonii w grudniu. Wideo.

Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii trening Piątek
MotorSport | 07.05.21

Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii trening Piątek

Od 1991 roku jest to prawdopodobnie najbardziej znane miejsce dla każdego, kto kiedykolwiek jeździł w Formule 1.

Subaru debiutuje zupełnie nowym kompaktowym SUV-em Crosstrek trzeciej generacji
Premiery | 10.02.23

Subaru debiutuje zupełnie nowym kompaktowym SUV-em Crosstrek trzeciej generacji

Subaru of America zaprezentowało dziś na Chicago Auto Show 2023 całkowicie nowy model Crosstrek, który oferuje lepszą wydajność, ulepszone funkcje bezpieczeństwa.