Wiadomości | 01.08.23

Nowa Skoda Kamiq

Najpopularniejszy SUV marki otrzymał uderzające zmiany z przodu i z tyłu. Dzięki bardziej surowemu wyglądowi emanuje większą prezencją SUV-a.

Nowe fartuchy i dyfuzory z przodu iz tyłu miejskiego SUV-a nadają mu bardziej surowy wygląd, a większa i bardziej pionowa osłona chłodnicy uzupełnia potężny wygląd samochodu. Nowo ukształtowane reflektory podkreślają nowy wygląd. Kamiq opcjonalnie wykorzystuje technologię TOP LED Matrix z charakterystycznymi sześciokątnymi modułami LED. Ponadto, podobnie jak w przypadku Scali, Kamiq ma do wyboru nowe koła i dziewięć kolorów lakieru.

 

>>> Może zainteresuje Cię nowa Skoda Scala <<<

 

„Skoda Kamiq jest naszym najpopularniejszym SUV-em od dwóch lat. Dowodzi to, że nasz miejski SUV w pełni spełnia oczekiwania naszych klientów i jest idealnym towarzyszem dla tych Współczesnych Odkrywców. Dzięki kompleksowej aktualizacji jeszcze bardziej udoskonaliliśmy Kamiqa – dzięki zaostrzonej konstrukcji oraz nowym funkcjom bezpieczeństwa i komfortu ma on wszystkie warunki wstępne, aby jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję w dynamicznie rozwijającym się segmencie SUV-ów i wzbudzić zainteresowanie naszych klientów”. Martin Jahn, członek zarządu Škoda Auto ds. sprzedaży i marketingu

 


Zmieniony Kamiq ma uderzające zmiany z przodu i z tyłu. Dzięki bardziej surowemu wyglądowi emanuje większą prezencją SUV-a. Jego osłona chłodnicy Škody jest większa i bardziej pionowa. Podwójne listwy charakterystyczne dla SUV-ów Škody są teraz bardziej charakterystyczne i tworzą kształt litery U w dolnej części. Poniżej grilla malowana część nowego przedniego zderzaka oraz szeroki wlot powietrza z trójwymiarową siatką podkreślają szerokość pojazdu. Duże kurtyny powietrzne są wyposażone w diodowe światła przeciwmgielne, które są wyposażeniem standardowym od poziomu wyposażenia Selection wzwyż. Solidny srebrny dyfuzor z trzema otworami zapewnia typową dla SUV-ów ochronę podwozia.Nowy Nissan Qashqai premiera
Premiery | 18.02.21

Nowy Nissan Qashqai premiera

14 lat po stworzeniu segmentu crossoverów, Qashqai powraca z całkowicie odnowiony. Obejrzyj cyfrową premierę nowego Nissana Qashqai.

Suzuki wypuściło na rynek nowego ACROSSa prawie jak RAV4
Premiery | 01.07.20

Suzuki wypuściło na rynek nowego ACROSSa prawie jak RAV4

Nowy Suzuki ACROSS, mocny i sportowy SUV wyposażony w wyrafinowany hybrydowy system Plug-in i elektroniczną skrzynię biegów E-Four 4x4, zapewniającą bezkompromisową wydajność i wydajność z możliwościami i stylistyką nowoczesnego SUV-a.

Geneva Motor Show 2021 prawdopodobnie nie odbędzie się
Wiadomości | 29.06.20

Geneva Motor Show 2021 prawdopodobnie nie odbędzie się

Komitet i Rada Fundacji Salon International de l'Automobile podjęły dziś decyzję o przyszłości Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie (GIMS), największego wydarzenia publicznego w Szwajcarii.