Wiadomości | 29.10.20

Poznaj kompletnie zmienione Isuzu mu-X

Isuzu Motors Limited rozpocznie od 9 listopada w Tajlandii sprzedaż kompletnie zmienionego modelu mu-X, samochodu osobowego typu pick-up (PPV) przed ekspansją na inne rynki.

Isuzu Motors Limited rozpocznie od 9 listopada w Tajlandii sprzedaż kompletnie zmienionego modelu mu-X, samochodu osobowego typu pick-up (PPV) przed ekspansją na inne rynki.

Mu-X to odmiana Isuzu D-MAX, pickupa, którego model został zmieniony w zeszłym roku. Jego konstrukcja nadwozia na ramie, wyjątkowa cecha PPV, jest wysoko oceniana pod względem właściwości jezdnych na nierównych drogach, trwałości i możliwości holowania, głównie w Tajlandii, regionie ASEAN i Australii, i cieszy się wysoką oceną klientów w ponad 60 krajach na całym świecie. świat. Wysoka ocena dla mu-X w Tajlandii obejmuje otrzymanie nagrody Car of the Year Best PPV przez dwa kolejne lata od 2019 r., A także nagrody PPV Product Innovation Award w 2020 r.

Ta pełna zmiana modelu opiera się na koncepcji inżynieryjnej Robust and Exclusive, a jej celem jest zapewnienie klientom przyjemności z zawdzięczania nowemu mu-X poprzez zwiększenie komfortu i luksusu na poziomie wymaganym dla PPV, przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowych zalet Isuzu: niezawodna trwałość; oszczędność paliwa; i bezpieczeństwo.

Isuzu koncentruje się na wzmocnieniu działalności LCV, która była częścią średniookresowego biznesplanu ogłoszonego w maju 2018 r. Wraz z tą pełną zmianą modelu, Isuzu wprowadzi na rynek produkt o szerokiej gamie wariantów, który może zaspokoić zróżnicowane potrzeby klientów, a także zwiększyć sprzedaż w oparciu o podstawy biznesowe zbudowane na poprzednim średniookresowym biznesplanie i być liderem na rynku w kategorii biznesowej samochodów dostawczych.Zapowiedź przyszłości wg koncepcji Hyundaia
Concept Cars | 05.05.20

Zapowiedź przyszłości wg koncepcji Hyundaia

Samochody koncepcyjne Hyundai zapowiadają przyszłość. W najnowszych konceptach marki Hyundai zastosowano rozwiązania projektowe, które trafią do samochodów produkcyjnych. Samochody koncepcyjne umożliwiają producentom wprowadzanie nowych pomysłów i technologii do designu przyszłych samochodów. Niedawno Hyundai pokazał najnowszy koncept elektryczny Prophecy, który oddaje filozofię projektowania firmy o nazwie Sensuous Sportiness. Wideo poniżej.

Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV nowoczesne auto hybrydowe
Wiadomości | 03.03.20

Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV nowoczesne auto hybrydowe

ŠKODA po raz pierwszy wprowadza do oferty model z rodziny RS z hybrydowym napędem typu plug-in. Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV wyposażona jest w spalinowy silnik 1.4 TSI oraz elektryczny silnik 85 kW, zapewniające łączną moc 180 kW (245 KM).

Bestseller staje się jeszcze lepszy nowe Audi Q5
Wiadomości | 29.06.20

Bestseller staje się jeszcze lepszy nowe Audi Q5

Audi Q5 od lat jest jednym z najlepiej sprzedających się SUV-ów w segmencie średniej klasy premium na rynkach europejskich. A teraz Audi uczyniło go jeszcze lepszym i jeszcze bardziej atrakcyjnym.